Jump to content
GIGN Forum

Njaaammm....


>hollow<
 Share

Recommended Posts

Warn: (40%) sitas kipa lidz ban no gigna? jhatka.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

da ble tu cirvi es parliecinajos vai tas busters ir kaa visi saka... ja tu ar bustera palidzibu kadu nobanosi vins vinam 4itus piesies klat tikunta idijot, vel nedaleca? mad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gif

smiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gif ne pis***s ar to valvi ej speeelee savaa serverii kuraa tu esi admins(jau 2.gadus) 31.gif !!

neviens tew unban netaisiis, jo warbuut taa arii ir ka busteris panjem citus screenus, bet tu vienalga 4iitoji!

pats pateici , ka tas naw mans wallhack's bet ir cits, taatad tu esi mazs 4iiteriiitis KAA ES!! cool2.gif

smiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

Dear WolfBlade stfu.gif and leav me alone I wrealy dont like gays*

I only like girls and nice girls tongue.gif

well i dont think that they sent you an answer. pretty much becouse you're english is as good as shit. wtf is wrealy? - it aint a word. if you're not sure - try the english dictionary.

P.S hey! look - a rabbit. go and play with it for a week! go on - dont be shy.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

pats labaakais ka ir taads serveris JIMIJ un tur daudz krutaaki ppl speelee! Nu tipa viss cs krejums tur nolasijies! Kur nu GIGN tak ir pamatiigs botu serveris, te vispaar neviens nejeedz speeleet laugh.giflaugh.gif !

Un patieshaam zheel ka pa 2viem gadiem esot admina statusaa serverii JIMIJ kur tikai krutie PPL speelee, tu neesi iemaacijies pilniigi neko, pilniigi neko! smiliez.de_2538.gifzaban.gif

Hollow tu patieshaam esi apdaavinaats daunis!

P.S. Noasauc kaut vienu normaalu PPL (kaa tu saki) no sava modnaa JIMIJA!?

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

tad macho mani ban jo tad pedofils nejedz speeelet taapat kaa EDD

Te vajadzētu ojāru pasaukt, viņš varbūt ieviestu skaidrību, kas notiek tavā debīlajā prātā, jo es to īsti saprast nespēju.

Rezumē - tu čītoji, tev uzlika banu. Viss kā vajag.

p.s.

kad es banoju viņu, tad pedofīlis nejēdza spēlēt tāpat kā EDD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...