Jump to content
GIGN Forum

Wrx.team* 1st Movie


_Yu-Gi-Oh__
 Share

Recommended Posts

Staigāju pa gign forumu (kreatīvs sadaļu) un izdomāju iebāzt arī sava vecā klana moviku (diezgan sakarīgs, ar dažiem mīnusiem)

Lietas, kuras es zinu, ka ir shits:

1. Daži fragi atkārtojās

2. 2 dziesma rofl XD.gif

3. pēdējie kadri samesti uz fikso

4. Grafiks nav no tiem labākajiem

p.s WMW XD.gif omg RoFL

de movie

Edited by _Yu-Gi-Oh__
Link to comment
Share on other sites

- kvalitāte nebija patīkama

- mūzika ghmmmmmm

- gandrīz katrā kadrā mainījās pricela krāsa un izmērs

- zajibala 3 vai 4 reizes skatīties to kadru, kur kretīns novāc uz a1 tikai 1 cilvēku.

- iepazīstināšana ar playeriem >_> ļoti so so, fragi švaki un mūzika ar nepiederīga.

+ normālāki fragi, kā vidusmēra pirmajos movijos.

+ Patika, ka bija iepazīstināšana ar playeriem, bet nepatika izpildījums.

+ bija norm sākums kur bija free lokā lidojums iekš dd2 no bāzes uz B.

Link to comment
Share on other sites

Nu man patika geimeru iepazīstināšana (12gadīgais OWNS 4.gif)

Mūviks kā jau pirmais, nav ne vainas... Bet beigās (kā jau citiem) palika garlaicīgi + es patinu visu uz priekšu un izslēdzu 18.gif

Link to comment
Share on other sites

mooviks galīga huina, jo pretinieki pret kuriem spēlējat vispār nemācēja spēlēt - no wrx ieskrien čalis barā a pretinieki stāv un skatās sienā, ar to visu gribēju pateikt ka boorings skatīties.

Link to comment
Share on other sites

movie maker laugh.gif

nja nu nez fragi pashi ka tadi nebija sudiigi bet preti speleja gan laikam zboti pie flash tup un brinas

maybe jums kkads allstar matchs bija es nezinu

vopsen domaju ka 5/10 pelnijushi esat

de_nuke kur5 atliki kronis visam pat neredz ar laikam vinji smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

piekrītu, ka pretinieki nav no tiem spēcīgākajiem... otra mūzikā man ar pašam nepatika (kaut arī taisiju pats biggrin.gif) Tad filmiņa bija sasteigta, jo WMM kaut kas čakarējās tādēļ uz beigām bija vnk samesti momenti un mūzika un uztaisīts filmiņa... new_silly.gif Edited by _Yu-Gi-Oh__
Link to comment
Share on other sites

Man tads jautajums! Kam tu gribi iestaastiit ka tas ir tavs pirmais movie?? Kas tad bija shitais? LINK

Vai arii tu par visiem saviem muvijiem ralsti- "tas ir mans pirmais" lai visi tevi slaveetu?

Kas attiecas uz pashu muviju- Saakums noshpikots no GIGN all-star Oddish muvija!!

Link to comment
Share on other sites

Man tads jautajums! Kam tu gribi iestaastiit ka tas ir tavs pirmais movie?? Kas tad bija shitais? LINK

Vai arii tu par visiem saviem muvijiem ralsti- "tas ir mans pirmais" lai visi tevi slaveetu?

Kas attiecas uz pashu muviju- Saakums noshpikots no GIGN all-star Oddish muvija!!

WTF!!!!!!!!

Es nekādu ļevo GIGN all-star Oddish muvija!! nemaz neesmu redzējis..

Un par pirmo movie, es domāju klana kopīgo, nevis paša taisīto!!!!!

p.s iedo linku, no GIGN all-star Oddish muvija!! mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...