Jump to content
GIGN Forum

Windows Genuine Notifiaction


dyversant
 Share

Recommended Posts

tatad ja nu kadam ir ta fcuking zvaigznite trayaa un lecas vinja tad nu luudzu, maybe kadam noder

karo4e jadara taa

1. palaid Windows Task Manager.( ctrl+alt+delete)

2. End process "wgatray.exe" pie procesiem

3. Restartē windows safe modā ( kad iesledzas dators ritmiski smile.gif spaidiit f8 kamer paradas izvelne )

4. Izdzes WgaTray.exe no c:\Windows\System32.

5. izdzes WgaTray.exe no c:\Windows\System32\dllcache.

6. iesledz RegEdit.)( start ->RUN->regedit)

7. aizej līdz ;sai lokācijai :

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Notify

8. izdzēs mapi ?WgaLogon? ar visu tas saturu

9.Restartē windows un priecajies par bila neražu smile.gif

user posted image

Link to comment
Share on other sites

nevēlos taisīt jaunu topicu, bet man tāgad kaut kāda huja pēc, kad palaižu pc, viš tip prasa ielogoties, parādās tip tāds pats kā pēc stnad by. un tas nozīmē, ka es nevaru ar vienu rāvienu palaist pc, bet man ir jāpieiet un jāuzspiež, lai ielogojas.

kā to var noņemt?

Link to comment
Share on other sites

nevēlos taisīt jaunu topicu, bet man tāgad kaut kāda huja pēc, kad palaižu pc, viš tip prasa ielogoties, parādās tip tāds pats kā pēc stnad by. un tas nozīmē, ka es nevaru ar vienu rāvienu palaist pc, bet man ir jāpieiet un jāuzspiež, lai ielogojas.

kā to var noņemt?

Same here. Un man tikai 1 jūzeris uz datora un man tā figņa arī kretinē smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nevēlos taisīt jaunu topicu, bet man tāgad kaut kāda huja pēc, kad palaižu pc, viš tip prasa ielogoties, parādās tip tāds pats kā pēc stnad by. un tas nozīmē, ka es nevaru ar vienu rāvienu palaist pc, bet man ir jāpieiet un jāuzspiež, lai ielogojas.

Man arī tā bija tasd jāskatās control panel-->User Acounts, tur bet īsti neatceros ko bij jādara es ar forumā jautāju smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Karoče, es atradu kas par lietu.

Labā peles poga uz My Computer --> Properties --> Advanced --> User Profiles --> Settings --> Delete Administratoru smile.gif

Nu tas ir tā manam kompim, jo man ir it kā tikai 1 akounts - flashback un guest akounta izvēlne ir atiespējota (<-- lol man piedur šis vārds biggrin.gif ). Bet patiesībā, enterojot, piemēram safe mode, vēl tiek piedāvāts izvēlēties Administratora akountu, kas it kā nekur neparādās, bet patiesībā uz kompja ir. Un lai arī viņš ir neredzams, tad tomēr windowsā logojoties iekšā tiek parādīta tā akountu izvēle, jo tomēr viņš ir, kaut gan viņu izvēlēties tāpat nevar. Diezgan neloģiski, bet tā nu tas ir. Es viņu izdzēsu un tagad viss iet. Automātiski ielogojas bez liekas diršanas un tirdīšanas.

Un man tas nekādi nebija saistīts ar to, ko visi te minēja par control panel --> user accounts, tur saliku visu pa vecam un viss vienalga čikiniekā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...