Jump to content
GIGN Forum

De_dust_am


amnezija
 Share

Recommended Posts

nu... 6/10

nu bi6ku labaak nekaa iesprieksheejaa ir.

iekshtelpaas gaismu vajadzeeja mazaak.

mashinas pa daudz.

nemaz neesi izmantojis vertex tool... laikam zeme vienmer bus plakana... =[

celji tomeer neizskatas diez ko labi(apakshaa attels)

nja.. tu visu laiku izmanto cscz_dust.wad??? blink.gif

visas kastes IDEAALI preciizi taisnas jhatka.gif vai tad taa dziive meedz but???

Attēls NR.1

Attēls NR.2

Link to comment
Share on other sites

nu wanna uzminēji netaisu es mapes 2 dienas vai 2 nedēļas, bet jau kādu pailgāku laiku un uzčinīju viņu kādās 3-4 dienās bija tā vairāk brīva laika un idejas metās ātrāk nekā es pat spēju strādāt ar VHE XD.gif nē pat ātrāk nekā es spiežu peli cs XD.gifwink.gif

Kaza4ok A spots ir tikai pamelē tas ir tur, kur nevar tikt tajā telpā kur stāv smagā mašīna ar buņdžām tur kur sāk CT ej pa kreisi, un cauri tai telpai pa kreisi būs A spots wink.gif

Un tu Shine smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2551.gif esi uuuuuber smiliez.de_2428.gif tādu kā tu es redzu pirmo reizi. XD.gifXD.gif es pat neatminos vai tu maz kādu mapi pats esi uzčinījis ? blink.gif

ja esi tad drošvien kaut ko kas ir līdzīgs hp1 un velll traģiskāku. Ja, kas tavām zināšanām es tikai strādāju ar Vertex tool smiliez.de_2428.gif un vispār ehhh ko es te mocos ar tādu IMĪTI kā tu p*** ti

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Ble TU n00b mapot nemaaki!

Iedomaajies ka esi pro!

Ble man slinkums taisiit lielu mapu... un man pilniigi nekaadas idejas nav!

iedod labu ideju un uztaisiishu! :@

BTW esmu gan!, un nejau taadus suudus kaa tev... uz veca pc bija.(mapes)

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

Ble TU n00b mapot nemaaki!

Iedomaajies ka esi pro!

Ble man slinkums taisiit lielu mapu... un man pilniigi nekaadas idejas nav!

iedod labu ideju un uztaisiishu! :@

tu gadījumā galvu neesi iespiedis durvīs attaisnojies, ka tev nav idejas XD.gifXD.gif .

Tad rekāa tu tik metā big mama, bet nevienu mapi pat neesi uzčinījis pasaki kā sauc kādu tavu mapi ko esi ielicis gign.lv ? un ja, kas es jau nemaz neesmu pieminējis, ka esmu baigais pro, bet paldies ka tā uzskati XD.gif un vienīgi, kas te drīkst sevi saukt par pro ir Vinchis un Odinsh smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

es pat neatminos vai tu maz kādu mapi pats esi uzčinījis ?

ble tev to4 amnezija biggrin.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gif paskaties kada 5 lapa

nah tu vispar savas smirdiigas mapes liec gign? labaak vispar dzees ara! vinjam SMIRD!

p.s. ielikshu mapu gign! ielikshu...

to4 esi pasists... stfu.gif

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

ble tev to4 amnezija biggrin.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gif paskaties kada 5 lapa

nah tu vispar savas smirdiigas mapes liec gign? labaak vispar dzees ara! vinjam SMIRD!

p.s. ielikshu mapu gign! ielikshu...

to4 esi pasists... stfu.gif

Labs ir jābeidz spamot dēļ smiliez.de_2428.gif un tev matenē laikam 2 jo 5 lapas te nemaz nav XD.gif un drošvien tev 10 gadi XD.gif

Link to comment
Share on other sites

man vairaak par 10 gadiem tev jau 12-13 noteikti biggrin.gif:D un algebraa man 8!

a man algebrā 9 fizikā ar un ķīmijā matenē ar tongue.gif un 12 13 gadi man cīsta nav biš biš vairāk smiliez.de_2551.gif

P.S bļe atkal spamoju labs ir beidzam te strīdēties savā starpā un labāk apspriežamies par kartēm wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu taa smile.gif mape ir forsha tongue.gif tik varu pateikt paris lietas kas man ka speletajam nepatiku dry.gif punktā a ir tikai viena ieeja, lampinjas tuneli varētu būt iluzija lai nekjeras vinjās piemeram ja atkapjos atmuguriski un uzlecot uz atvertajam durvim b punktaa ir neliels gljuks rolleyes.gif

thumbsup.gif

Edited by Sebis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...