Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Heh :) izradas es krutāks, jo līdz finisham tiku. Bet tās sajūtas kad temperatura ir zem 10 gradiem un saules nav. Un skerlis ir udens.

Kaut gan ar beigam, laikam biju parsalis stipri, dazos udenos es ilgak uzturejos, likas ka var sasildities, jo lauka ir auksti, bet udens vairs nelikas tik auksts.

Tu raxtiji ka tu piedalijies pirms 2viem gadiem znachit 4tajaa,pasakumaa kad temp bija + 13 gradi un saule un silts! A man shogan bija sniegs/krusa vejsh un tikai 3-5gradi! Nakamreiz bushu gudraaks un pirms iesildishos ar kadu 0,5l un sarunashu lai ik pec 1km kontrolpunktos mani sagaida ar 100gr :) Tad toch visiem garam lidoshu un centishos pec iespejas atraak tikt kotrolpunktos pec cigaretes un 100gramiem :) Savadak šausmas! Sevi atradu delfos 175taja bildee 20-30rinda pa vidu nedaudz uz kreiso pusi :)

Link to comment
Share on other sites

Par cik tur skrien diezgan daudz draugi/paziņas, tad trenēts organisms ar pareizo ekipējumu var pieveikt trasi. Nu jā, ja tu principā paraksties uz ko tādu, tad tev vaidzētu būt drusku labākā fiziskā kondīcijā kā viduvējs datortārps un saprast uz ko tu ej un drusku pagatavoties, lai nesanāk uz kvadracikla pavizināties. Kā arī diezgan svarīgi, protams, ir ekipējums kā jau sporta skolotāju mīļajā teicienā "nav nepiemērotu laikapstākļu, ir nepiemērots abģērbs" pavisam noteikti ar šortiņiem tādā laikā nevaidzētu riskēt noteikti vajag kādu "base-layer" nav nejausmas kā tās lupatas sauc latviski.

Tāpat respekts&uvažuha tiem kas vismaz pakustās un mēģina.

Link to comment
Share on other sites

Ja kaads man var dabuut volvo s80 plastmasinju, kas aizsedz aakja vietu aizmuguree, tam es 20 zaljos. :D Cik skatos, tad nevienam vinjsh nav un hz cik maksaa volvo centraa.

Ебай?

Link to comment
Share on other sites

Kāds ir bijis uz Grenholma metodi?

Jaa, man patika

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

koeficientas betsafe uz franciem bija 24 wooohoo :bagats_letins: :orakuls: :eksperts: :D

es atsaucos uz šo, kur tiek pieminēts koeficients 24, kas patiesībā ir bijis uz tīru uzvaru, taču uzvara tika gūta papildlaikā, kā rezultātā koeficients bija mazāks, vai Epix patiesībā neko neuzvarēja! :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...