Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

VAKAR nokuraaas PC :( :( :( Hvz Baroklis vai Mates plate :I

Baroklis buutu pa leeto 20euro... A cik izmaksaa musdienaas kaut kada mates plate ar chipsetu? Nekadus i3 nevajag, bet vismaz normalu Pentium 2kodolu suudu ar vairak pa 2,5Ghz???

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Pauly, 240 amerikāņu zirgi uz 6 litru kamaza ir daudz? :D

manam audi ar 3 litru dīzeli ir 233 kumeļi.

Haha, atsauca atmiņā kaut kādu amatieru dragreisu gadus 10 atpakaļ, kaut kāds zīmulis piebrauca ar Korveti, gribēja parādīt kā iet... Lieki jau piebilst, ka viņu izbāza kaut kāds biški patūnēts, vecs auģiks ar normālu blīvi starp stūri un beņķi :D

kkas līdzīgs bija 2 nedēlas atpakaļ rumbulā, visu vakaru čalis zīmējās ar panameru, visus lika ārā, pēc 2h atbrauca uz treiļa S2 audiks un izvālēja kā mazu ezi, jau skrējiena beigās redzams bija kā panamera izbrauc no rumbulas teritorijas :D

Link to comment
Share on other sites

Nekadus i3 nevajag, bet vismaz normalu Pentium 2kodolu suudu ar vairak pa 2,5Ghz???

Pentiums ~40, mātesplate tik pat, bet varbūt arī ram jāmaina. No sākuma noskaidro kas tev tur nosvila..

Ja tu rauj uz integrēto un nav videokarte, tad daudz labāk amd apu.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā citiem, man tie kumeļi mašīnām galīgi pie vienas vietas, kaut vai 150, ja var normāli braukt... Chiptunings ar neko daudz nemaksā, ja jaudas pietrūkst... Galvenais, lai ērta, nerij pārāk daudz un neplīst katru mēnesi... Normāli braukt pa mūsu ceļiem var ar dajebkuru normāla gada mašīnu, ja viņa nav mērķtiecīgi nojāta...

Grūtāk saprast, kāda jēga ir ikdienā braukt ar "sporta" autiņu, kaut kādiem subāriem, GTciktūkstoši, Z4 un kā benčikam :D

Link to comment
Share on other sites

Pentiums ~40, mātesplate tik pat, bet varbūt arī ram jāmaina. No sākuma noskaidro kas tev tur nosvila..

Ja tu rauj uz integrēto un nav videokarte, tad daudz labāk amd apu.

Rams man skjiet man ir DDR1 1gb+ 256MB

Video karte oldschool GF 5200 128MB

CS Tak velk :) Ko vairāk var vēlēties? Saatan, ko tu man vari piedavaat, kaut ko leetu Mates plate man skjiet AssRock vai Gigabite.... 1.6Ghz Amd Semprons 1kodolu :DD Neko nerubiju... Vopshem cik man naudu vajag, lai upgraidotu pa minimalajm izmaksaam, lai PC iet un lai CS velk, ja vilks CS GO vispar buutu dievigi :) Bet kaut ko leetu varu man salikt kopaa? Pats neko nerukaaju , stasti vnk valodaa...HDD man ariii nav sata, bet vecaaa tipa 80GB + 160GB

Link to comment
Share on other sites

Visa mana dziiive ir taj vecajaa kastee :) Tapec jau prasu cik izmaksaas leta procis + mates plate, noteikti + Ram... Vecos HDD tad varu pietjunet klat, case man arii ir.. Video karte arii redz man ir :)

Ja japerk jauna kaste, tad japerk uzreiz tada lai viss lidotu, bet tagad negribu uz vasaru no naudas skjirties :DD Tapec mekleeju letaakos variantus :DD Bet varbuut iespejams tikai baroklis nomiris, tas vispar nozimetu ka nahaljavu varetu tik sveikaa :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Nu tak paosti, mož baroklis nosvilis, ja nosvilis, tad smird... Gan jau, ka nekad neesi tīrījis...

Tūnēt tur nav jēgas tāpēc, ka tās antikvārās detaļas maksā tik pat, cik jaunas, - sūdi, taču tāpat labāki par to veco krāmu... Info jau no cietajiem tāpat, gan jau, ka varēs dabūt ārā, tik kkādus štekerus vajadzēs..

Link to comment
Share on other sites

Nekas tur nesmiird... Es pameigjinaju ar spuldziiti parbaudiit barokli... Spuldziiti pierubijot viss deg... PEc tam meigjinaju ar 2viem vadiem piedarbinaat ventjiku, a vot tas nefigaaa neiedarbojaas... Tapec te vel var buut 50 uz 50 :) Manejaaa berzeee rokas, kas izmetishu to mistkasti laukaa :DD Pateicu ka nefigaaa nespiiid... Vajadzes kaut kadu USB klavieri un vareshu izmantot, tapat kaa waziks monis ir, pele ir, klavieri tikai jaunu ar USB :) Un FINITO :) Uz kadu menesi... Par CS gan kadu laiku bus jaaizmirst :) UZ portjika CS spelet tas buus parak liels CRASH :DD

Link to comment
Share on other sites

Rams man skjiet man ir DDR1 1gb+ 256MB

Video karte oldschool GF 5200 128MB

HDD man ariii nav sata, bet vecaaa tipa 80GB + 160GB

Baroklis visticamāk savi 400w, korpuss par ventilatoriem dzirdējis arī nav. (tikai domādams pie sevis :D) Piedod, ja aizskaršu tavas vai tava datora jūtas, bet to ulmani ķūnēt ir bezjēdzīgi. ;)

Jāņem jauns dators, jo videokarte ir ļoti vāja. (pat par CSGO nesapņot) Ramu ar DDR1 neieliksi jaunākā mātesplatē, HDD sagādās vienas vienīgas galvassāpes.

Dators, kas spēs pavilkt sakarīgā fps CSGO - piķos savus 300 minimums. Protams, ja lieto 17" collnieka monitoru, tad jau varēsi nopūsties un var savākt par lētākām naudām arī. :D

Ja tev vajag jaunu kasti, uzsit privāti. :)

Link to comment
Share on other sites

pamatosi?

Liela mašīna priekš mūsu ceļiem. Parkingot tādu ir murgs, pildīt tādā arī ir murgs. Džips ir itkai nosaukums, jo redzot purvu tas nobīsies. Iekšā viss simtprocentīgi grab, jo tas ir amerikānis. Remontēt arī nav diez ko lēti šadu tehniku.

Link to comment
Share on other sites

Liela mašīna priekš mūsu ceļiem. Parkingot tādu ir murgs, pildīt tādā arī ir murgs. Džips ir itkai nosaukums, jo redzot purvu tas nobīsies. Iekšā viss simtprocentīgi grab, jo tas ir amerikānis. Remontēt arī nav diez ko lēti šadu tehniku.

Tas tak gaumes jautājums, smadzeņvīr! Gaumes jautājums.

Link to comment
Share on other sites

Tas tak gaumes jautājums, smadzeņvīr! Gaumes jautājums.

Хулы ты сюда лезешь, подпездыш?

Gaumes lieta vienozīmīgi. Ja ĻOTI patīk, neredzu škērsli pirkt. Taču lielie amerikāņi ir domāti citiem ceļiem, citām cenām.

Link to comment
Share on other sites

hehe, ne velti ir teiciens - horsepower sells cars, torque wins races.

atkarībā kurš silverado(parastais vai HD) bet max torque 380, nav ne daudz ne maz, bet parastiem ielas 4trcikliem tass ir pieņemami, vienīgi tik lielam motoram tas liekas mazliet par maz + rīšana ir gana nejēdzīga

Link to comment
Share on other sites

Kāds var ieteikt saitu, kur dabūt kvalitatīvus angļu subtitrus seriāliem/filmām?

Tieši pašlaik meklēju priekš Lilyhammer 1. sezonas.

edit: atradu ko meklēju, bet ja kādam zināms kāds īpaši labs saits, var padalīties

Edited by Whore
Link to comment
Share on other sites

b0r1ng, kāds Tu esi pizduns, es šausminos.

Pasaki, nahuj jābūt tādam mūdzim, kas vienmēr ieņem kaut kādu nostāju par lietām un tikai dirs pretī visiem, kas ir pret Tavu viedokli, pohuj, ka Tev nav taisnība? Ka tik nosargāt savu cēlo pidara tēlu? Re kur ir 100% situācija, kur Tu ej pretrunā pats ar sevi, bet nē, atzīt nevar, iepis lētu atmasku un darīts. Atkal visi lohi, tikai Tu tāds kruts, kurš uz mieta jāj. Divkosis, mārrutkainais.

Edited by _swallow.dll
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

b0r1ng, kāds Tu esi pizduns, es šausminos.

Pasaki, nahuj jābūt tādam mūdzim, kas vienmēr ieņem kaut kādu nostāju par lietām un tikai dirs pretī visiem, kas ir pret Tavu viedokli, pohuj, ka Tev nav taisnība? Ka tik nosargāt savu cēlo pidara tēlu? Re kur ir 100% situācija, kur Tu ej pretrunā pats ar sevi, bet nē, atzīt nevar, iepis lētu atmasku un darīts. Atkal visi lohi, tikai Tu tāds kruts, kurš uz mieta jāj. Divkosis, mārrutkainais.

BAM!

Link to comment
Share on other sites

b0r1ng, kāds Tu esi pizduns, es šausminos.

Pasaki, nahuj jābūt tādam mūdzim, kas vienmēr ieņem kaut kādu nostāju par lietām un tikai dirs pretī visiem, kas ir pret Tavu viedokli, pohuj, ka Tev nav taisnība? Ka tik nosargāt savu cēlo pidara tēlu? Re kur ir 100% situācija, kur Tu ej pretrunā pats ar sevi, bet nē, atzīt nevar, iepis lētu atmasku un darīts. Atkal visi lohi, tikai Tu tāds kruts, kurš uz mieta jāj. Divkosis, mārrutkainais.

Tev kaut kas ir pret? Personīga nepatika? Bērnības trauma? Padalies, mēs visu varam izrunāt...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Tev kaut kas ir pret? Personīga nepatika? Bērnības trauma? Padalies, mēs visu varam izrunāt...

_swallow.dll ir pilnīga taisnība. Īpašnieks nedzīvo LV, bet LT, viņš nedzīvo dzīvoklī, Tu nezini par ko viņš strādā un ko ar to mašīnu dara. Nerunā par pildīšanu, cilvēks apzinoties, ka pildīšana priekš viņa būs murgs, nu nepirks viņu, loģiski? Par remontu tas pats, bet starp citu, 3.3 tiek remontēts atm un stāstīja, ka detaļas neesot nemaz dārgas, tāpēc Tavi argumenti, piedod man, ir invalīdi. Nosaukums? Chevy kā jau teicu nav tie Tavi parketnieki x6 u.t.t. Bļeģ, mani pārsteidz tas, ka Tu saki

Iekšā viss simtprocentīgi grab, jo tas ir amerikānis.

ko pie velna tas nozīmē? Lūdzu, nu netaisi priekšstatus, ja Tu tādā zvērā pat neesi sēdējis, vienkārši netaisi. Jā, detaļas tur ir lielas, bet tas ir normāli tādam tankam, tas tev nav smarts :) Ko vēl, ko vēl.. nu jā, tā arī nekādu jēdzīgu argumentu par neloģiskajām mašīnām tu man neiedevi, tāpēc varam par šo vairs arī neturpināt, jo uztvert visu tā, ka kāds man kaut ko pateica, es izlasīju, bet nereizi neesmu sēdējis pie stūres nu nav tas pareizākais. :)

Link to comment
Share on other sites

un vel pasakiet, ka dayz early acces nav fun :D

Tas sen jau skaidrs, bet skraidiishana ar kaajaam, serveru randomiskaa izsleegshanaas u.c briinumi attur daudzus vinju shobriid speeleet. (Ieskaitot mani :P)

Vienmeer notiek visaadi prikoli LIRIK striima laikaa - tikkai deelj taa iemesla citreiz sakaarojas iet pabakstiit to dayz. :P

Speelei ir liels potenciaals, kaa jau tu senaak teici.. Cena arii adekvaata - 24.99, nevis kaa visiem jaunajiem cod 59.99. (maksaa par vienu un to pashu, tikai dazhas reizes vairaak :D)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...