Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kam mūsdienās ir laika ēst 6 reizes dienā ? Tak vieglāk ir ieiet hesītī un apēst burgeru, nekā stundu sēdēt virtuvē, lai kko normālu varētu uzšmorēt. Kamēr kojās dzīvoju, ejot uz zāli, 5x dienā sanāca apēst savas 3.5k kcal, lai kko varētu uzaudzēt, bet tad arī bija motivācija.

3.5kcal so cute..

Link to comment
Share on other sites

Kam mūsdienās ir laika ēst 6 reizes dienā ? Tak vieglāk ir ieiet hesītī un apēst burgeru, nekā stundu sēdēt virtuvē, lai kko normālu varētu uzšmorēt. Kamēr kojās dzīvoju, ejot uz zāli, 5x dienā sanāca apēst savas 3.5k kcal, lai kko varētu uzaudzēt, bet tad arī bija motivācija.

Taa jau dara tikai kachoki un tie kas uz dietas!

Kad saķersit gastrītu, vai kadu kairinātu divpadsmitpirkstu zarnu tad ta ari saksit ēst :)

Lidz tam jau visiem pie dirsas ;d

Edited by piedirsas
Link to comment
Share on other sites

Hmm pasta ir interesting, es pasniegtu kaut ko vasarīgu, bet ar smagāku toni. Paņem rukolas lapas, cietu sieru (tas pats parito derēs), granātābolu, ciedru riekstus un kaltētus tomātus. Nekas nav pat jāgriež, to sieru es uz salātiem maucu ar kartupeļu tīrītāja palīdzību. Bet desertā var kaut ko smagāku, iesaku iegādāties kēksiņus labā maiznīcā un pārliet ar šokolādi pa virsu... Vai mājas siera kūku, bet baidos, ka skila tev uz viņu nepietiks.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

rukola ir pamats. vienas paciņas uz diviem pietiek. ciedru riekstus un parito var pat rikčikā ieķert. rieksti, siers un granātābola sēklas ir kā papildus daļas, sauju no katra.

njā un oliveļa un alsamico ir tīri uzspļaut pa virsu, nevis liet iekšā kā stock salātos

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Ja tev ir blenderis, zemeņu zupa arī būs easy as shit, ja vien tev ir kāda kaudzīte svaigas/saldētas zemenes pieejamas... Blenderī ~3/4 zemenes, atlikušajā pielej saldo krējumu un kādas pāris ēdamkarotes cukuru (tas var variēt, atkarīgs cik skābenas ogas., var likt arī vairāk), to visu žļarkc kopā sablenderē, kamēr viss vienā masā, lej šķīvī un iemet bumbu plombīra/vaniļas saldējuma vidū.

Lašmaizītes/ ikru maizītes arī nekad neizies no ēras :D Maizītes var aizstāt ar pildītām Nachos laiviņām, bet tur gan ir sarežģītāks pasākums... es parasti taisu ar maltās gaļas/paprikas/pupiņu mix, pa virsu rīvēts cietais siers un gurķu/paprikas/tomātu maisījums ar kādu čilli mērci un olīveļļu...

Link to comment
Share on other sites

Pastāstiet man, cik stulbs es esmu, ka negribu savam smārtfonam virsū keisu? No vienas puses ķipa vajag aizsargāt ekrānu un kaut nedaudz pasargāt no kritieniem, no otras puses negribās kaut kādu lieku sūdu virsū telefonam, kurš jāver vaļā, katru reizi, kad gribi ko darīt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...