Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nu ir cilvēki, kam nav lemts ar bārdu dzīvot :coffee: Samierinies Roman4eg, samierinies :D Manējā aug kuplumā, drīz izskatīšos pēc Alana Gārnera :D Nu ok, ne pēc viņa, bet uz deadalive pusi gan, žēl tikai, ka man ūsas neaug :D

es tagad neesmu vairs Alans Gārners :D viss čotka :D

meh, šodien nav ko darīt, tadjau laikam jāiedzer kāds aliņš...

Link to comment
Share on other sites

Tas ir tā pat kā uz spoguļa uzrakstīt "Rīt jāatmet smēķēšana!" un katru rītu pamostoties laimīgi padomāt "Labi, ka rīt, nevis šodien!"

Galīgs dibuā - brīva visa diena, bet es pamostos 6 no rīta. Agrās maiņas mani ir novedušas līdz izmisumam, es gribu ilgāk pagulēt :D

Link to comment
Share on other sites

Piedod Katrinčik par izraisītajām emocijām, es Tev vēlu tikai labu ^_^

Par to apņemšanos ir diezgan interesanti, tāpat kā ar cenšanos, var pārzināt visu taktiku, plānošanu, kas jādara, lai izdarītu visu nepieciešamo un panāktu mērķi laicīgi, bet noskaņoties tās taktikas pielietošanai ir gandrīz nereāli.

Mjau.

Biznesa plāns nodots, pilnīgi vienalga kāds viņš būs, jau pus dienu verās ciet širmis no tā murgojuma.

Rīt man brauc mainīt logus, win, win, ziema varēs nākt un aiziet na*u*, jo man būs silti (cerams). A to tas caurvējš dzīvoklī jau līdz kaklam ^_^

Nākošnedēļ eksāmens grāmatvedībā, win, win, pats labākais, ka 2 uzdevumi tieši no tām 2 nodarbībām, kurās neesmu bijis. Nekas, man gaiša galva, gan jau iemācīšos, vajag tikai saņemties :D (skatīt posta sākumu).

Diez kā lai nosvin Z-svētkus un Jauno gadu, kaut ko gribās pamainīt... :(

Link to comment
Share on other sites

Neesmu baigais speciālists, bet man šķiet, ka var.

LR Ministru kabineta 1998.gada 31.marta noteikumu Nr.112 „Noteikumi par ienākumiem, par kuriem jāmaksā algas nodoklis” 4.9.punkts kā vienu no ienākumu veidiem, par kuriem nav jāmaksā algas nodoklis, noteic izdevumu kompensāciju:

„ (…) ko darba devējs samaksājis darbiniekam par personiskā transportlīdzekļa izmantošanu darba vajadzībām, kas var ietvert atlīdzību par transportlīdzekļa nolietojumu, profilaktisko apkopi un remontu, izdevumus par iegādāto degvielu, ja starp darba devēju un darba ņēmēju ir noslēgts nomas līgums par darbinieka personiskā transportlīdzekļa izmantošanu darba vajadzībām un ja attiecīgie izdevumi ir apliecināti ar attaisnojuma dokumentiem, kuros norādīts minētais izlietojums.”

Es gan neesmu studējis, kas skaitās norakstīšana...

http://www.liepinasb...-atbildes?id=12

Link to comment
Share on other sites

Sanāk, ja man ir nomas līgums un mans auto tiek izmantots darba vajadzībām, tad es varu jebkuru tehnisko ķibeli norakstīt kā remontējamu par darba devēja naudu, tai skaitā arī vienkārši nokalpojušas detaļas, nevis tikai tās, kas salūzušas līguma laikā? Jo tīri teorētiski nav iespējams dokumentēt mašīnas tehnisko stāvokli līdz pēdējiem sīkumiem, tikai tīri no pēdējām tehniskām apkopēm vai apskatēm.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Skatos, te daudz ļautiņu savairojies, kas studē tā saucamo "biznesu" vai "komerczinības", vai "sociālo zinātņu bakalaura grādu uzņēmējdarbības vadībā". Lol. Man diploma vāciņš labi par peles paliktni noder, jo galds makten gluds. Un šokējoši, ka manas zināšanas solverī un Platona alegorija par alu, un Hotornas eksperiments - nevienam tas nav vajadzīgs! Es biju gatava atbildēt Maslova piramīdu vienos naktī, un SWOT analīzi veikt jebkam. Toties labi atceros, kā ar kursabiedriem trenējām kreiso roku rakstībā lekcijās, taču arī šīs iemaņas ar laiku pazūd. Vienīgā dzīves skola bija kojās, sapratu ledusskapja zūdamības likumu vēlās nakts stundās: lai cik reizes to neatvērtu, mana sakaltusī selerija nepārvēršas par ceptu vistu! :( Jopcik.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...