Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Guest Teletuubijs

sēžu uz ielas, baudu dzīvi, alu, neko nedarīšanu, savu wifi, garlaicību, marļiku un visus pārējos sūdus.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Ka baudās dzīve kad tu esi viesstrādnieks?

Tīri intereses pēc, nav asociāciju pašam pret sevi ar visādiem džamšutiem and shit?

vairāk jūtos kā mājinieks, tobiš dēļ "kolektīva", visi pa lielam vai nu lv vai rus valodā runā. a pārējais pie dirsas, okey, mazliet vairāk sanāk nekā vidējajam latvietim, un tomēr, pa nedēļu nopelnu tik pat daudz cik vidējais latvietis mēnesī.

un tagad var uzbrukt, burkšķēt, visādi citādi neizrādīt apmieriniātību tie, kur saņem 500+ ls mēnesī :>

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šodien testēšu, cik klubos mani ielaidīs bez doķiem. Tik tikko pabeidzu uzpumpēt sevī alkoholu, laiks iziet.

A jā, šodien izmēgināju brīnumu, kas saucās - iešņaukt absintu. Vēl tagad sāp.

Link to comment
Share on other sites

Šodien testēšu, cik klubos mani ielaidīs bez doķiem. Tik tikko pabeidzu uzpumpēt sevī alkoholu, laiks iziet.

A jā, šodien izmēgināju brīnumu, kas saucās - iešņaukt absintu. Vēl tagad sāp.

Paprovē "pašnāvības tekilu"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

esmu atpakal, un varu teikt, ka vecriiga ir bedre. varbuut par vecu tam esmu palicis.

un kept, sho metodi es zinu un saali esmu arii shnjaucis :D bet citronu gan neesmu smeereejis aciis

Link to comment
Share on other sites

Ogle... nesāp galva... kaut kā neskan kopā.

Ja es ogli iepriekšējā vakarā izdzēru, tad man no rīta nebija tas riebīgais sušņaks un rūķīši nepiedirsa muti, bet galva parasti pēc kārtīga dzēriena sāp tā pat.

Link to comment
Share on other sites

ja nemaldos tad 1 ogle uz 10kg ja sver 80kg tad 8 ogles ;d tas priekš dzeršanas, bet nu es parasti pirms dzeršanas iedzeru citramonu vai ari tad kad atnaku majas, tad no rita čotka jutos

Link to comment
Share on other sites

psc, no vakardienas 23:00 līdz šodienas 20:00 atgulēju ar 1h pauzīti pusdienās kad izdzēru kafiju un atlūzu.. Pirmo reizi tik traki esmu gulējis,kā nosists. ^^ Un jau kā 00:00 tuvojās atkal miegs sāk nākt.. omg Kaut gan tas varētu būt normāli jo 2-3 nedēļas nebiju normāli gulējis.

Link to comment
Share on other sites

Es vakar pieleejos, bet ne taa kaa parasti :) Es speeju kontroleet cik daudz un cik biezhi var dzert :DD Imperial brendijs man inenobeidza :) I`m the WINNER :P Parejie kolegji shoreiz bija totali nost :) Ok neteikshu ka bija laba pashsajuta visu dienu darbaa shodien,bet nebija jamirst :) Un tagad dzeru pelniti aukstu alinju ...2vas brivdienas tagad priekshaaa, bus ritaa CS japabombiii,ja waziks nepiekritiis naakt ar mani uz jurciiti,jo ritaaa laikam pedejo silto dienu sola :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...