Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Draugos lasīju, ka trāpīja kaut kādā sniegā un instruktors ātri parāva stūri. Vairāk neko nezinu, pati kaskadiere vēl nav satikta. Tas bija uz Salu tilta?

Pēc stundas jābrauc uz Vecrīgu žūpot ar vecajiem klasesbiedriem. Baigais slinķis, bet mājās arī negribu sēdēt. Dzīve ir skarba.

Un vēl ir skarbi, ka youtube linkus bez nosaukuma uzreiz attēlo kā video.

Link to comment
Share on other sites

Cash es to avāriju redzēju, braucu garām uzreiz pēc notikuma. tur bij jābūt masķeram flomasķeram lai tā izdarītu. tur a bij iesaistīta velviena mašīna, kurai pa durvīm bij uzšauts. edīte: jā, uz Salu tilta.

aa un jā, es pihāju, tu pihā?

Edited by Deadalive
Link to comment
Share on other sites

Tik tizli kaa shodien sen nav bijis! Kaa jau ierasts devos uz darbu un naaca mikrinsh domaju shas paskrieshu un paspeshu un lidz ko saaku meigjinaat skriet pastiepu laikam muguru! Nu ir zhopnjiks pat normali paelpot nevaru un kur nu vel kaadu strauju kustibu uztaisiit! Juutos kaa paralizeets pa pusei! Tas it nemaz nav forshi :(

Es parspeeju sevi velreiz! Man ir uzlikts laasts! Es eju araa no majaam kaa ierasts ar savu klibojosho muguru,kuru daudz maz esmu saarstejis,bet nu veel jau saap protams nedaudz! Izeju no pogjiisha un man taadas paaugstas trepes! Kaa speeru 1mo soli taa OPAA aiziet,domaju ka shas sprandu salauziishu bet nekaa,izradaas es maaku sliipaa shpagataa ieseesties :DD Kaaja taa izlodziijaas ka nelikaas maz :DD

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

vakar redzeju 2 shluhas pur4ika IKI, kazhoks, treninbikses un zabaki lidz celim ar normalu papedi, otra riktigi pec maukas, dirsa spideja ara, biju ar draudzeni taja bridi, bijam uz dirsas no skata :D palaujoties uz miiljaas zinashanaam parfimerijaa, taa smaka, kas vilka no vinam 5m attaluma un vinam aizejot smakai turoties vel 5min taja vieta, kur vinas bija, vinja man teica, ka smarzhas suuds, letas, bet nu ko var gribet, tada daudzuma dorogo & glupa utml. jau negazh virsuu :D cerams saprotami uzrakstiju, baigais slinkums piedomat ;D

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

vakar redzeju 2 shluhas pur4ika IKI, kazhoks, treninbikses un zabaki lidz celim ar normalu papedi, otra riktigi pec maukas, dirsa spideja ara, biju ar draudzeni taja bridi, bijam uz dirsas no skata :D palaujoties uz miiljaas zinashanaam parfimerijaa, taa smaka, kas vilka no vinam 5m attaluma un vinam aizejot smakai turoties vel 5min taja vieta, kur vinas bija, vinja man teica, ka smarzhas suuds, letas, bet nu ko var gribet, tada daudzuma dorogo & glupa utml. jau negazh virsuu :D cerams saprotami uzrakstiju, baigais slinkums piedomat ;D

varbūt tavējai skauda, ka tu uz viņām ļoti flirtējoši blenzi?

Link to comment
Share on other sites

Paldies paldies :) Shodien esmu uzcirties, gribu justies skaists,bet uzkaapjot intereses pec uz svariem es biju shokaa papildus 4 lieki kg ir pienjemushies spekaa! Apaac, DZIMSHANAS DIENAA JAU JAKRIIT DEPRESIJAA :(

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...