Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Baigās bučas saldumiņam Goodmenam jumbelī. Vēlu visu to labāko. Arī vakar uzkāpu uz svariem, joprojām esmu kārtīgs latvietis ar 104kg :DD

tad jau ar saviem 114kg esmu arī kārtīgs latvietis :D

Link to comment
Share on other sites

Latvietis sākas no 100, nav jau diži liela nozīme, cik daudz virs simts. Tāds vecs teiciens :) Jāsāk laikam iet uz svareni, lai pārvērstu ziemas labumus kādos lietderīgākos produktos. Varbūt pupus varēšu uzkačāt kā šitas -

Necusvje sebja lahom :DD

http://fun.inbox.lv/video/32014

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

aktivitate graujoshi foruma ir kritusies, ja agrak pa 2 dienam sakrajas lasaamais uz 4 lapaam, tad tagad ir tikai pusotra un pie tam puse ir no tam sadaljam, kuras es nekad neesmu lasijis un nelasishu :D vajag akciju ar balvam par aktivitati forumaa(nevis spamoshanu) :D

kaut ko gribeju teikt vel...fck piemirsu.

aaaa...

visi, kas sevi uzskata par krutajiem, spiez man thank you B)

Link to comment
Share on other sites

Nu, ja tev netraucē man prieks, bet man skrulējot uz leju, negribot sanāk paskatīties uz tiem nikiem, kuri saliek nevajadzīgus thank uz lietām, kur kāds uzraksta vienu vārdu vai pilnīgi nesaistītu, lai pateiktu par to postu Thank.

Piemēram, viens uzraksta: "Es šodien dirsu stāvot" un visi saliek thank par to..

Kur ir loģika likt par to thank? Tad, thank vietā varētu likt - Forš komentārs, nevis pliku paldies. Un, lasot tos nikus, kas ielika par stulbu postu thank, man negribot rodas stulbas domas par tiem cilvēkiem

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Eh... vel tikai mazak ka nedelja LV

Visas dienas ir jau ta aizpilditas, ka neatliek pat laiks sev pasham :(

Shodien pec butibas bija jabrauc jau no rita ciemos, katad... vakar NEDAUDZ pasedeju pec hokeja... 6os no rita atluzt... sanaca NEDAUDZ pasedet :@

Bet ko padarisi ? Tada ir dzive...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...