Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Epix tas smailiijs vnk ir SUPER :DD Tu varetu sniegaa izvartoties kaut ko ieraxtiit :) Jus pat nezinat cik tas ir ideali iegulties vanna, ar glaazi viina un cigareti zobos, cash blakus :DD

tas diez vai sanaks, jo es nekad neesmu majas tada stadijaa :D

tas ir pizgec kaut kads, apmeram pirms kadam 4 stundam tikai atlaida. Reports velak...need miegs.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

mans pedejais posts sakara ar pc :D

Procesors INTEL CPUPDC 3000/800/2M S775 BX/E5700 BX80571E5700 S L...

Pamatplate ECS G41&ICH7 S775 GMA X4500 2xDDR3 PCI-E 16x mATX 6CH/G...

Atmiņa KINGSTON 1GB 1333MHZ DDR3 NON-ECC CL9 DIMM

Atmiņa KINGSTON 1GB 1333MHZ DDR3 NON-ECC CL9 DIMM

Cietais disks SAMSUNG HD502HJ 3.5 500GB/ 7200rpm/ 16MB/ SATA II

Grafiskā karte ECS GT430 1GB GDDR3, 128bit, HDMI,VDI,VGA

Optiskais diskdzinis LG DVDRW 22X SATA BLACK BULK

Korpuss Linkworld mATX-727-10U/ USB 2.0/ HD Audio + ATX420W

Programmatūra PANDA ANTIVIRUS PRO 2011 OEM 1PC 1Y

ir jeega pirkt pa 220 ls ?

Link to comment
Share on other sites

Vakar paspeleju CS un savajadzees dzert :DD Taa arii kartejo van tallina tika pieveikta,taa kaa zapinja nebija dzeeru to ar pienu :) Sakumaa likaas SHAUSMAS,beigaas jau bija FOINI :) Shoriit baigi miegs naaca :( Apac! 3dien pa ilgiem laikiem 1maa brivdiena darba dienaa :)

Link to comment
Share on other sites

Visu laiku likās, ka Gūdmena pixāšanas postus neviens nespēs pārsist nelietderīguma un pilnīgi liekas informācijas pasniegšanas ziņā. Visu cieņu, bet sēdošais invalīds ir pārspējis pats sevi. Gūdmen, kas notiek tavā sadaļā???

Link to comment
Share on other sites

Man patīk , ka diršat jūs nevis es :) šeit ir nakts spams , vari spamot gandriz ko velies. Tev liekas nelietderiga informācija , varbūt kādam citam liksies interesanta , vismaz bilde.

Pirms tu pird foruma, atceries ka tu esi piedzimis debils un neparak laimigs.

Link to comment
Share on other sites

Gūūd, cik lielu daļu no savas algas mēnesī tērē alkoholam? :DD

Neesmu gramatvediibu shajaa jautajumaaa veicis tapec taa gruti pateikt!

Nu teiksim ~3-5Ls ikdienaa!tatad menesii tie ir ap 100Ls! jA EJU TUSEET UZ KLUBU JEB KUR CITUR,tad jau aiziet lielaa artelerija un kluba cenaas iekljaujoties vel papildus 50-100Ls, tatad 150-200Ls menesii jau aiziet,bet zin kaa shad tad azartspelee uzsmaida veixmi un meenesha garumaa tieku plusos pat uz alko reekjina! :) Reali 1/4dalja algas aiziet alko 1/4 iire/komunaalie/lizingi 1/4 pajkaa 1/4 SUUUDOS!

Link to comment
Share on other sites

Biju uz kino, filmu mašīnists. Kaut kā tiku filmas kritiķos iekš kino manija new_silly.gif

Filma tiešām forša, lai gan bija paredzama. Ierasta Stathama filmu sižets. Kā arī foršs melnais humors. Anyway, šodien būs jāpaspēlē RIFT beta. Gribās uzzināt, kāpēc steamā tik daudzi pērk to spēli.

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Tu domaa tur man nebuus internets? :)

Es pat nezinu, ko domāt! Vai nu priecāties, ka nebūs tavi topiki, vai arī bēdāties, ka nebūsi tu, kas uzturēs šajā topikā dzīvību, jo tādi dabas brīnumi kā invalīds, jupis, etc sūdu dzenātāji te anomāli reti iegriežās :<

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...