Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Biju uz kino, filmu mašīnists. Kaut kā tiku filmas kritiķos iekš kino manija new_silly.gif

Filma tiešām forša, lai gan bija paredzama. Ierasta Stathama filmu sižets. Kā arī foršs melnais humors. Anyway, šodien būs jāpaspēlē RIFT beta. Gribās uzzināt, kāpēc steamā tik daudzi pērk to spēli.

Lai tiktu uz preses seansu , un pēc tam parunātu par filmu kinomānijai nevajag būt nekādam spečukam. Kinomānija pati par sevi ir liels feils. Kinotēka pa LTV1 katru ceturdienu un sestdienu. Ar to arī sāksim lēnām izzist ārā no tv to stulbi kinomāniju , kurā vērtē tikai filmas , kuras ir populāras , tātad sūdīgas.

Link to comment
Share on other sites

Vo to es nesaprotu, es labāk izdzertu litru šnabi, lai atrubītos, nevis paņemtu miegazāles... Es tām ripām laikam nekad neuzticēšos...

Man nav laika pohaam, bet guleet vajag, ja jau neuzseezhas uz tableteem un neielaizh to visu darishanu liidz dozas palielinaashanai un glukiem, kaa man vienu briidi bija tad ir tiiri ok

Link to comment
Share on other sites

Medal Of Honor = 11Ls

http://www.g2play.net/store/Medal-Of-Honor-2010-EA-Download-Manager.html

P.S. Un kurš bija labāks - Black Cocks vai MOH?

Kaut kad nesen lasīju rakstu par to, ka MOH lai arī kā gribētu būt kaut kas jauns, tomēr spēlētāju nekad nepametīs sajūta, ka tas ir labas kvalitātes COD "pakaļdarinājums". Īsti negribas teikt pakaļdarinājums, bet sanāk tā, ka COD savās spēlēs ir izmanojis ļoti daudz elemntus kurus gribot vai negribot ir jāizmanto lai spēli padarītu interesantāku. Katrā ziņa ja SP story būs interesants noteikti, ka arī MOH vajadzētu izspēlēt.

Link to comment
Share on other sites

Lai tiktu uz preses seansu , un pēc tam parunātu par filmu kinomānijai nevajag būt nekādam spečukam. Kinomānija pati par sevi ir liels feils. Kinotēka pa LTV1 katru ceturdienu un sestdienu. Ar to arī sāksim lēnām izzist ārā no tv to stulbi kinomāniju , kurā vērtē tikai filmas , kuras ir populāras , tātad sūdīgas.

es tak zinu, ka nevajag būt nekādam spečukam, tāpēc jau ieliku to smailiju, jo tur nokļūt var random cilvēki.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...