Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Jautājums zinošākiem.

Sēžu darbā un funktierēju, kāpēc darba skype mans privātais skype rādās kā online? Mājās esmu no savējā izlogojies, itrubu neesmu darbinājis aptuveni mēnesi. Rakstot no darba, ziņa it kā tiek piegādāta, zvanot saka, ka currently unavailable.

Kas tas pa joku?

Link to comment
Share on other sites

Esmu pa lielam pārskatījis torrntus, bet visur ir tikai samētāts pa albumiem, meklēju System of a Down (S.O.A.D) Pilnos albumus vienuviet, no viņu sākuma līdz izjukšanai, būtu kruti vēl dabūt ''Serj Tankian'' kadu albumiņu :)

Paldies.

Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

Kāds ir bijis uz kādu no Arstarulsmirus aka Gustavo stāvizrādēm [latviskots Stand up comedy] ''Iekšējās balsis'' ?

Liepājā gribētos aiziet apskatīties, bet ja nu galīga kaka, tad...

Edited by xZbits
Link to comment
Share on other sites

Kāds ir bijis uz kādu no Arstarulsmirus aka Gustavo stāvizrādēm [latviskots Stand up comedy] ''Iekšējās balsis'' ?

Liepājā gribētos aiziet apskatīties, bet ja nu galīga kaka, tad...

Biju pāgājušo gadu, bija OK,tīri tā neko, šogad es neeju, jo darbs, bet draudzene iet arī šogad!

Link to comment
Share on other sites

Wazik, kad plānojas Tava ierašanās ciemos? Lāci un Cash, jūs tak esat sučkas vnm kad esat Liepājā, iepriekš nemākat pabrīdināt...

Mēs esam pieklājīgi sūkas, Liepāju nepievēmjam. + Nightmare,Analgīns,fr0zens bija informēts par mūsu ierašanos :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...