Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ir jaut it kā pārrunāts, bet tomēr, apjautāšos arī citiem...

Šobrīd gatavojos bābietim iepirkt LG G3 S mobilu. Vai šis mobila ir ok savā cenā vai nav? Kāds ir spaidījis un notestējis ātrdarbību? Varbūt cenā no 150-250 aptuveni, ir kāda cita labāka alternatīva?

Iepriekš lietoja galaxy s 3, sašķaidīja ekrānu, tā kā tas bija pārāk sašķaidīts, es to labojot iznīcināju pavisam :DD

Link to comment
Share on other sites

Ar LG nav bijusi saskarsme, bet ja tur ir tāds pats bloatware kā Samsungos, tad ar 1GB RAM būs par īsu. A no Samsungiem S3 Neo var ņemt. Pajautā Lācim, viņa dāmai lietošanā šitais aparāts. Pats vairāk sliektos uz Motorola Moto G 2nd Gen (2014) White, bonusā tīrs Android ar apgreidu uz 5.0 Lolipop.

Link to comment
Share on other sites

5.2" nebūs īpaši ērti ar vienu roku spaidīt. Bet ja Tu savu dāmu neņem līdzi uz gāzt kokus mežā vai kaut cūkas, tad ņem LG G2.

Moto Sātanam pa 190 pohodu bija stockā.

Atdod viņai 4S un paņem pats sev kaut ko jaunu un spīdīgu :D Tipa pati nometi, pati vainīga :xd3:

Link to comment
Share on other sites

Ja es kā muļķīts nebūtu savu paņēmis uz 3 gadiem, tad jau tā arī darītu, 200+jauna truba sanāk pasālīti tagad + vecais zirdziņš kalpo godam :D Es jau viņai paņemtu arī 4s, taču tagad viņam vairs nav tā vertība un pārāk maziņš :(

Es jau sātanu sakontaktēju, ellē jāgaida pievedums, taču man vajag jau tuvākajās dienās :/

Link to comment
Share on other sites

5.2" nebūs īpaši ērti ar vienu roku spaidīt. Bet ja Tu savu dāmu neņem līdzi uz gāzt kokus mežā vai kaut cūkas, tad ņem LG G2.

Moto Sātanam pa 190 pohodu bija stockā.

Atdod viņai 4S un paņem pats sev kaut ko jaunu un spīdīgu :D Tipa pati nometi, pati vainīga :xd3:

LG G2 mini? Saprātīga cena, pats lietoju - sūdzēties nevaru. Priekš mūsdienu viedtālruņa ahujenais bačas lifetime.

Link to comment
Share on other sites

bez seedeeshanas kleepi ar zhiku lauku darbus apdarot jau no 14 gadiem braukaaju pie stuures, pa riigu ar baltajaam (ar blakus seedosho un bez) no 18 gadiem.

par sauleem noteikti nemeegjinaaju jo neko veel par kvatru nezinu (tb neesmu veel izpratis nekaadus knifus), naaksies apbeedinaat, nekas vairaak kaa lisas riepas (vasarenes) un nenotiiriits staavlaukums nebija ;)

Tā blīve ir vainīga... ka mēs Tev sakam :) Uzsnigs sniedziņš, mēs ar deadalive piebrauksim, iedosi izgāst :D

p.s. Voss jau aizsalis? :lolza:

3 lielāka draudzene nederēs, bet man liekas, ka tam izmēram nebūs šķērslis, ja vien atkal neizmetīs no rokām, tad gan dabūs ar ķebli pa pieri.

Skatos, ka tas moto g2 nav baigi pieejams. Man vajag diezgan asap.

mhm,mhm, I see what you did here...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...