Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Valsts darbs, Latvijas pastā, blakus lidoostai galvenā ēka LV Pastam. Darbs tirdzniecības daļā pasūtījumu noformētājs. Brauc piegādātāji un tad sūtam tālāk uz pasta nodaļām pa visu latviju. Praktiski visu ko ieejot kādā pasta stacijā redzi to visu sūtam mēs sākot no lmt telefoniem beidzot ar tualetes papīriem.

Ja rokas neaug no pakaļas tad pa lielam haļava ir savs dators kur netā es sēžu visu laiku takā esmu apmierināts.

Galvenais lai esi sakarīgs jo kolektīvs ir zbis. Pa lielam visu ātri var samācīties nekas grūts. Kā jau Valsts darbā sociālās garantijas, atvaļinājumi, prēmijas, piemaksas etc..

Link to comment
Share on other sites

Nē nē, te ir daudz nodaļas, expresspasts ir kas cits, tur pilns ar krieviem neieteiktu tur iet :D

Tas ko es daru, ir ar vēl diviem čelliem ejam pieņemt pasūtījumus no piegādātājiem ar rofiem uz paletem aizvizinam uz savu daļu, tad meitenes sataisa pavadzīmes un metam pa paletēm preci un dienas beigās sūtam prom.

Tā vakance ir manā vietā, tā kā es eju prom, tad es arī apmācīšu, un teikšu godīgi man ir mazliet lielāka haļava nekā šiem abiem :)

Link to comment
Share on other sites

Labvakar, kungi. Mana friziere aizņemta, bet līdz 7dienas vakaram vajag nofrizēties. Ir kas iesakāms? Vairāk par 15 EUR nav vēlme izdot. Klasisks griezums. Daugavas pareizajā (labajā) pusē.

EDIT:

Da labi, es taču atpirkos beigās

Ar nepacietību gaidu to dienu, kad Tava dāma iemaldīsies šajā forumā.

Ņem piemēru no garlaicīgā, izies tāpat.

Link to comment
Share on other sites

Skaties whatsappu, smerdeli.

Pagājušo reizi ievilināji gomiku midzenī. Kas šoreiz? Auksta vanna un -1 niere?

Pierakstījos piektdien Knockout Barber Shop. Ja patiks, nākamreiz uz Wood Religion Barber Shop, kur pie ierašanās piedāvā viskiju, skuj ar bārdas nazi un tam visam fonā skan vinila Pink Floyd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs kapēc Rīgā frizieris maxā 15eu :DD Mums Liepājā 4-5eur un pa atlikušo 10euro sanāk pašam vesels 0,7l visīts :DD

Es, piemēram, griežu matus tikai Liepājā, pie Gata eju, vienīgais cilvēks, kurš normāli var nogriezt :)

Audzēju matus tik ilgi, kamēr aizbraucu uz Liepaju :D

Link to comment
Share on other sites

Man ir bijis 80`s style (vidēja garuma mati, aizmugurē garākass lokas), visāda garuma vidēji mati, ir bijuši līdz pleciem un tagad ir "ezīts" + tā kā man jau diezgan ilgi nav tīņa 18, man ir stipri pie pakaļas kāda man ir frizūra, ērtāk, ja man nav jāķemmējās katru dienu un jāsmērē matu putas, lai to putnu ligzdu noturētu kādā sev vēlamā pozīcijā visas dienas garuma, kas ar neiedzimti perfektiem matiem un augšanas īpatnībām nemaz nav iespējams.

$, starp citu, ko tu tur skūsi tajā barber shopā, cik tevi atceros, nu seju diez vai ir vērts? :DD

p.s. kam ir viena roka?

Link to comment
Share on other sites

Atjautiba augsta limeni... VIena roka lai ar sevi darbotos, jo ja nevar sev matus uz galas turet kartiba, diezvai kadai sievietei busi vajadzigs (sakarigai).

Man ari bijusi pilnigi visadu garumu mati, tagad atkal iisi, un ilgakais ko var nostaigt neaizejot pie friziera, lai pielabotu ir 2 menesi. Pectam kaut kur kaut kas nav kartiba. A ar isiem pec tada perioda saani ir ataugusi un izskatas vnk pretigi....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...