Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ir jābūt 14 braukšanām pa 45 minūtēm APMAKSĀTĀM. Nahuj instruktoram sev pist naudu? Varbūt tiešām, ja kāds ģimenes draugs tā vēl varētu tikt cauri.

Tajā autoskolā kur es gāju es nevienu nepazinu :D + Visi nav tādi naudas kāsēji instruktori kā tu domā... ;):D

Link to comment
Share on other sites

Es tik zinu, ka vienā autoskolā meitene tik ilgi mācījās braukt, ka beigās apprecējās ar instruktoru. Negribu sameloties, bet laikam bija tuvu pie 100 braukšanas reizēm. Pieļauju domu, ka pēdējās 60 tika pavadītās aizmugurējos solos...

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Es tik zinu, ka vienā autoskolā meitene tik ilgi mācījās braukt, ka beigās apprecējās ar instruktoru. Negribu sameloties, bet laikam bija tuvu pie 100 braukšanas reizēm. Pieļauju domu, ka pēdējās 60 tika pavadītās aizmugurējos solos...

to tev autoskola pasniedzejs stastija? man tadu stastu ari stastija, kad maacijos :D

Link to comment
Share on other sites

to tev autoskola pasniedzejs stastija? man tadu stastu ari stastija, kad maacijos :D

Jā. Es noticēju, jo man arī bija zeksīga instruktore un biju gatavs vēl kādas stundiņas ''pamācīties''.

Link to comment
Share on other sites

Ziniet kā ir ar tiem instruktoriem? No tādiem, kam jau pašā sākumā ir redzams, ka viņiem braukšana nav sveša, viņi mēģina no viņiem tikt vaļā pēc iespējas ātrāk, lai dabūtu vietā kādu dorni, kam būs nepieciešama tieša apmācība nospiest sajūgu, no kura varēs dabūt vairāk piķīša.... Man tēvs ir instruktors tepat Rīgā, un tur tiešām nav vajadzība nobraukt visas tās 14 reizes, ka tik Tu sarunā ar instruktoru un viņš Tev saraksta grāmatiņu.

Kaut kādu murgu sarakstīju, bet neņemat mani galvā, es šorīt tīru Rumu čurāju ārā...

Edited by ep1dem1c
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...