Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

zb, pēc pusgada pārtraukuma izdzēru enerģijas dzērienu 0,5l, pēc kādām 2h aizgāju sportot un gandrīz sirds eksplodēja. 200 bpm pulss. Kādu laiku to sūdu atkal nelietošu. Tā laikam notiek, kad ikdienā nelieto ne kofeīnu lielās devās, ne citus enerģizējošos brīnumus.

Link to comment
Share on other sites

zb, pēc pusgada pārtraukuma izdzēru enerģijas dzērienu 0,5l, pēc kādām 2h aizgāju sportot un gandrīz sirds eksplodēja. 200 bpm pulss. Kādu laiku to sūdu atkal nelietošu. Tā laikam notiek, kad ikdienā nelieto ne kofeīnu lielās devās, ne citus enerģizējošos brīnumus.

Enerģijas dzērienus nav diez ko gudri pirms sporta lietot.

Es jamos kādus 4 gadus nebiju dzēris, šonedēļ sanāca darbā pa 14 stundām strādāt, arī padzēru tos mēslus. Normālas pumpas uz sejas sametās :D

Link to comment
Share on other sites

Par pumpām nezinu, bet niez gan tie čorti ne pa knapo. 2 dienas palietoju, jo pirms trenniņa biju samērā izpumpējies, izdomāju, ka varētu tonizēties ar kādu dinamītu vai redbulu. Trenniņā izlikos labi, bet nu klapēja vakarā ne pa knapo un bļed tāda sajūta, ka skudru pūznī būtu iekritis un sakosts - niez visas maliņas :D

Link to comment
Share on other sites

taks, kura zaraza manu profilu editoja? Cik saprotu oriģinalitātes trūkums ir teletūbija stilā... Laikam divīts pacentās...

atpisies nelaimīgais emo, nedz es, nedz divīts nav ķēries klāt tavam nožēlomajam profilam! © Tūbijs

Link to comment
Share on other sites

Prātīgāk ir kādus recovery drinkus tādām reizēm iegādāties. Pareizāk, iegādāties jau iepriekš, bet lietot tad, kad vajadzīgs.

Recovery dzērieni tādās reizēs kā mans gadījums nepalīdzēs.

Pirms sporta labāk kādas pāris kofeīna želejas var aprīt.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Es esmu priecīgs, ka to drazu esmu BEIDZOT metis pie malas pēc ~8 gadu smēķēšanas, bet te kāds prasa, vai kurīt dzertstiņos nav kaitīgi.

Es vispār sāku ar to, ka pīpēju pa pāris dūmiem retu reizi. Aizgāja līdz 2 paciņām dienā - nesāc! Visi jau saka, ka es jau tikai tad, kad... es jau tikai tad, kad... Nevajag vispār, srsly!

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...