Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Lidojot vnm gribas atvert logu, dēļ tā bezgaisa...Te tev auksti, te karsti, spiezh uz galvu muziku normali nepaklausiities, ausis dzinkst...Laiks velkas...ZB lidot :) pacelties ir superigi,bet besiii taa sajuta ka tu tjipa it kaa celies gaisaa,bet nejuuti to atrumu :) FAKING TRULLI :) bet taa kaa esmu arii ar autobusu uz Vaciju braucis tad labaak 2h pamociities lidojot,nekaaa 36h braukt VASARAS +30 gradu svelmē ar autobusu,kur dirsa tev jēla jau paliek :DD Kopš tās avārijas Lokomotivei neesmu lidojis,tapec arii nedaudz taa strjomna... Bet nu pec 3nedeljam lidojot uz Vaciju bus tam jatiek paari :0

Link to comment
Share on other sites

tu vispār atceries kad ir bijis pēdējais gadījums, kad ir nogāzusies kāda Eiropas lidsabiedrību lidmašīna?

Piekrītu, sen nekas nav dzirdēts. Bet ir nācies lasīt par engine-failiem dzinējā iemaltas kaijas dēļ or smth. Pat tepat Latvijā tas ir noticis. Enīvej, es tomēr jūtu, ka būs jāiesildas taxfree zonā. Savādāk nebūs aršana. Plus iedomājoties par tām visām gaisa bedrēm un turbulencēm ... :) . Tātad, Rīga - Brisele 06.35.

Ja šis ir/būs mans pēdējais posts, novēlu Jums visiem tiešām ilgu un ienesīgu mūžu! :)

edt. 1.5h ar hujzin ko. Laikam ar to pašu AirBaltic.

Edited by enjoi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms ja nek'l'udos TAXFree dzeramo nedrīks vērt ļotenē... Tā kā vajag ņemt to kas it mājās\uz klāja... Bet ja nopitni, ja liktenis nav paņēmis tādu sūda gabalu kā mani, tad pārējiem nav par ko baidīties. :D

Link to comment
Share on other sites

Biju uz trijam dienam padzivot latgalee, saksu ar to, ka latgalu puse loti populara automarka ir opel, kas vairuma ir normala stavokli, vismaz vizuali, bmw protams ir gandriz tikai spicajiem, bet te atkal ir atskiriba, nopisti lidz ruchkai un izrusejusas miskastes ar cauriem izputejiem, naudas protams par ko auto remontet nav, subjektivi izspriedu to pec gerbsanas :D Kads kreisas degvielas tirgotajs ir zinams ik katram, ja ne visiem, tad kads jau no gimenes zinas, kas tirgo, tas pats attiecas ari uz cigaretem u.c. precem :D Bet visa visuma tur ir forsi, nav tada sadzives spriedze kaa Riigaa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eiropa pa lielam ir notikusi tikai paris avarijas kops gaisa telpa ir atverta ( pasaules kari neskaitas :D) -

March 1974: A Turkish Airlines flight crashes near Paris after a rear cargo door that had not been closed properly blew out. The cabin became decompressed and caused damage to the main cabin floor along with the controls. All those on board - 33 passengers and 12 crew - were killed.

March 1977: Two Boeing 747s collide on a foggy runway in Tenerife, in the Canary Islands, killing 583 people, in the worst plane disaster in Europe. The aircraft had been scheduled to arrive at Las Palmas but a bomb explosion there meant it was diverted to Tenerife. Due to visibility problems, the KLM aircraft started its take-off while the Pan Am plane was still on the same runway. The 234 passengers and 14 crew on the KLM plane were killed. On the Pan Am plane, nine of the 16 crew and 321 of the 380 passengers on board died.

November 1983: A Boeing 74 jumbo jet traveling from Paris to Madrid crashes about five miles east of Madrid's Barajas airport, killing 181.

July 2000: Air France Concorde, which was headed for New York, crashes into a hotel outside Paris shortly after taking off. The death toll was 113, including four people on the ground.

October 2001: A Scandinavian Airlines System airliner collides with a small plane in heavy fog at Milan's Linate airport, killing 118 people.

January 2003: A Turkish Airlines plane crashes as it is coming in to land at Diyarbakir, killing 75 on board.

August 2005: A Helios Airways flight from Cyprus to Prague carrying 121 people crashes north of Marathon and Varnavas, in Greece, after the cabin pressure fell. All on board were killed.

January 2008: A Polish Casa military transport plane crashes in the north-west of the country, killing 19 people, many of whom were officials who had attended an air safety conference.

Tas taa sirds nomierinasanai, un tiem, kam liekas ka ir forshi piemesties un tad lidot kluudas, musdienas katru dienu kads tiek nonemts no reisa, par parlieku lielu alkahola limeni, labak ierauj 100 gramus pirms kapsanas lidmasina un buus labi :)

Link to comment
Share on other sites

Tas taa sirds nomierinasanai, un tiem, kam liekas ka ir forshi piemesties un tad lidot kluudas, musdienas katru dienu kads tiek nonemts no reisa, par parlieku lielu alkahola limeni, labak ierauj 100 gramus pirms kapsanas lidmasina un buus labi :)

Kāpēc neviens nelasa visu sakāmo un uzreiz redzot vārdu "alkohols" ieslēdz gudro?

@Bencik nejau iesledz gudro, bet cilveks, kurs ikdiena strada saja sfera paskaidro, kas realitate notiek, jo kad tiek pazinots, ka ar reisu nelidos, bilete veja un jauna maksa vairak ne maka naudas cilvekam iesledzas domasana, tapec vnk nododu jums info, kas tas jau kadu laiku vairs nav kuul.

Cik reizes esmu lidojis - nezinu, bet pietiekami. Visjautrāk ir kad sākās kratīšana, man vienkārši nāk smiekli. Citi cilvēki ķerās savos beņķos vai arī blakussēdētāju rokās (true story), bet es vienkārši nevaru beigt smieties.

Pāris gadus atpakaļ, kratīja tā, ka pat ar visu pieredzi, mans dibencarums varēja sašķels tērauda stieni tajā brīdī...

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Boring, es šeit esmu tikai mēnesi , bet tu man jau esi noriebies! :D Tagad redz tu pārmet, ka kāds "ieslēdz gudro", kaut gan tev tas režīms ir ieslēgts mūžīgajā režīmā! :)

ps: šķiet, vajadzētu uztaisīt topiku, kur ar speciāliem VIP ielūgumiem varētu iet un apsaukāties, lai nebūtu citiem jālasa šīs vārdu apmaiņas. Bet ja tā padomā, nekas cits jau forumā nenotiek! :D

Edited by bacard
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Kāds nezin kā cīnīties ar tām mazajām mušām kas uzrodās kad mājās ir dārzeņi/augļi? Zajebal tās kuces! Nav nekā veca/sapuvuša mājās , bet tas kroples tik uzrodās un uzrodās. mušpapīrs ir , bet visas ta' nelido uz viņa ! un paspēj izdēt oliņas un ir jau jaunas mušas klāt !! fāāāk!

Link to comment
Share on other sites

Kāds nezin kā cīnīties ar tām mazajām mušām kas uzrodās kad mājās ir dārzeņi/augļi? Zajebal tās kuces! Nav nekā veca/sapuvuša mājās , bet tas kroples tik uzrodās un uzrodās. mušpapīrs ir , bet visas ta' nelido uz viņa ! un paspēj izdēt oliņas un ir jau jaunas mušas klāt !! fāāāk!

izsmidzini kobru un viss.. =]

Link to comment
Share on other sites

Kāds nezin kā cīnīties ar tām mazajām mušām kas uzrodās kad mājās ir dārzeņi/augļi? Zajebal tās kuces! Nav nekā veca/sapuvuša mājās , bet tas kroples tik uzrodās un uzrodās. mušpapīrs ir , bet visas ta' nelido uz viņa ! un paspēj izdēt oliņas un ir jau jaunas mušas klāt !! fāāāk!

Lieliski palīz putekļusūcējs.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...