Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Būtu jauki, ja gar topikiem grābstītos admini, kas paši ir aktīvi forumā, nevis tie, kas 1x gadā pamostas uz dzerstiņiem.

Posteju maz piekritu, bet sekoju topikam lidzi pats, jo pats kadreiz biju karsts sii topika aizstavetajs, kad citi admini gribeja klopet ciet, tapec ari liekaas zheel, ka pasakums tiek aizlaists nebutiba.

Es esmu par to, lai te vairak paraditos kvalitativi teksti, ja kadam tas sagada problemas, ko lai saka, tad tas sagada problemas :D

Veertibas mainas, kas ir tas ir, veiksmigu spamoshanu :)

Link to comment
Share on other sites

Bencik, ja tiešām seko līdzi, tad sorry par uzbraucienu. Anyway, lai arī saturs nav pats foršākais, šis ir viens no retajiem topikiem, kurš imo uztur dzīvību. Bez viņa tikai paliks "kādu datoru/telefonu pirkt", "piereģistrējies SMScredit". Tas tā, nerunājot par Gaming Stuff sadaļu, to reti apmeklēju.

Man sāk pietrūkt ausīs šāvēji, galda hokeja čempioni n shit :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bencik, ja tiešām seko līdzi, tad sorry par uzbraucienu. Anyway, lai arī saturs nav pats foršākais, šis ir viens no retajiem topikiem, kurš imo uztur dzīvību. Bez viņa tikai paliks "kādu datoru/telefonu pirkt", "piereģistrējies SMScredit". Tas tā, nerunājot par Gaming Stuff sadaļu, to reti apmeklēju.

Man sāk pietrūkt ausīs šāvēji, galda hokeja čempioni n shit :)

Chill pill non-taken !

Man prieks, ka sis ir dzivibas uzturetajs, kurs to butu domajis, ka lasot topiku 5 gadus atpakal, darba agra rita stunda (05:00) tas aizvilks lidz 1000 lapam, Tas jau vien ir kaa verts. Un vins ari bus dzivotajs, ja liks saprast parejiem ka te nav ''dirstuve'', kas ik pa laikam notiek.

Apsolos biezhak iegriezties un sareguleties :D

Nu kaut vai deadalive vakar mani ne pa jokam sasmidinaja....

52352440587220947234910.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dzert... Vēlams pirms un daudz... Tad lidojums būs mazākā problēma.

Bet ja vēl labāk pieiet šam jautājumam - esmu lidojis pāri 30 reizēm - nekas nav noticis... Viss ir tikai galvā...

Un ja netaisies pagulēt pirms lidojuma - nevajag pārcensties... :D

Edited by b0r1ng
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

dzert nu gan ir baigais atrisinājums... piedzersies tā ka nesapratīs, ko dara un nemaz reisā neielaidīs.

vienkārši saproti to, ka viss ir droši un tava dzīve nav filma kur katra otrā lidmašīna gāžas.

piemēram tu vispār atceries kad ir bijis pēdējais gadījums, kad ir nogāzusies kāda Eiropas lidsabiedrību lidmašīna?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tevi nomierinās tas, ka pēc statistikas datiem lidošana ir visdrošākais pārvietošanās veids?

Google it, if You do not believe.

Es, kad pirmo reizi gāju uz lidmašīnu, gāju ar asarām, kas viena pēc otras ar katru soli palika ātrākas un sāļākas. Iemalkoju lidmašīnā vīnu un centos samierināties ar dajebko, kas notiks. Šobrīd man lidošana ir nedaudz baiss pasākums, bet nedaudz arī tāda kā atrakcija - ceru uz krutu pilotu, kurš taisīs straujus pagriezienus un visādus vipendronus ar brīvā kritiena sajūtu >^.^<

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Šobrīd man lidošana ir nedaudz baiss pasākums, bet nedaudz arī tāda kā atrakcija - ceru uz krutu pilotu, kurš taisīs straujus pagriezienus un visādus vipendronus ar brīvā kritiena sajūtu >^.^<

ak Tu naivā :D

Link to comment
Share on other sites

Es pirmajā reizē raudāju. Un nejau no bailēm, bet gan no tā, ka man sprāga ausis. Man sabaroja ļoti daudz tabletes, deva litrus ar ūdeni, bāza mutē un ausīs visādus štrumbentus, bet tas tāpēc, ka man ar degunu problēmas. :ermm: Katrā ziņā, nosēžoties , kad visi aplaudēja - es domāju, ka tas ir man par šī smagā brauciena izturēšanu! :D

ps: Es tavā vietā vairāk uztrauktos par ejakulāciju , jo tā sajūta, kad lidmašīna tikko paceļas vai ir pie ieskrējiena beigām ir tik fakin kaifīga! :shhh:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ka jau mineja lidot ir drosakais parvietosanas veids uz pasaules, iespeja, ka ar tevi kaut kas notiks ir 1:1000000, iespeja, ka tu paliksi kaut kur starp debesim un zemi ir 1:100000000, pa lielam ja godigi iet boja aviokatastrofa ir Fails, kas notiek loti reti.

Pec datiem mes dzivojam drosakaja regiona, lai lidotu uz pasaules, so chill pill.

Dzert neieteiktu, ta avr tikai nokavet vai neiekapt lidmashina + pievemt maisinus uz borta, labak ierubi muzonu un izbaudi lidojumu.

p.s. Ka parvaret gaisa bedres neviens nav izdomajis, tapec tur buus garantets funs :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...