Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ē, epixjara, kur tu spēlē to bf2? Parastais krakotais bf2 no fano tur ies, uzreiz negribās izmest 14ls par viņu :/ ? Jāpaspēlē kaut kas savādāks...

Ā un ar ko bf2 atšķirās no bf: bc2 ?

nuu man ir pirktais, 10 evriki laikam taalajaa 2009 iehavaaju :D bet nu ir ir krakotie serveri

http://forum.vbios.c....php?tid/18830/

te ir viss sikak, protams hujna, vienkarsi uzinstale, saliec patchus, punkbusteriun viss, kapaa :) tur hosts fails utt nevajag :)

man loti patik diesel bf2 serveris(krakotais), bet tie nuubi mani bano aaraa, jo es neizsedeju banu par neadekvata skvada nosaukumu(waffen ss), bet taja pat laika pasi ar visadiem CCCP utt tur mauc, dzeki sacepas :D un vispar tur admini ir pajolini, bet viss parejais ir kruta + ja tu kadu admminu konkreeti owno sis uzreiz mekles, kur piepisties, lai tevi izmestu ara, tas ta debili, bet nu jautri tur. Galvenajiem adminiem tur viss pa lielam ir pohuj un tie zalknabji kas tikusi par adminu shestakiem tur izradas kaa vien var. Taa es speleju parasti tikai, kur krakotie netiek - panda nation(UK) un nunya(USA), ar adminu attieksmi viss ok, speletajiem arii. Ir vel krakotais VBIOS, kur spele borings, bet nu tur man arii ir bans, vismaz kadreiz bija, admins lika man atdod reaktiivo ljoteni un es pateicu, lai vins iet dillees :) Kops ta laika tur nespeleju un uzskatu, ka tur tie admini ari pajolinji. :D

Par bad company, atskiras protams ar grafiku, anyway man bf2 staav uz max grafiku un nekads megasuuds neliekas veljorpojam pat paspelejot bf3. Katra zinjaa 10x krutaka grafika kaa CS :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Viņam labu pc vajag? Karoč, ja tf2 man iet normāli, tad tas arī ies?

Es domāju, ka varētu uzraut serveri augšā... Jāparunā ar junkeronkuli, būtu vismaz kaut kas savādāks ko padarīt, kad totaly nav ko darīt.

ies 100%, protams cik laba kvalitate nezinu, bet uz normal settingiem domaju mierigi. Es principa vispar briinos kapec cilveki ieks LV tik maz vinu spele, kam tie kompji nevelk bf3, taa ir zveriga speele ar tik daudz iespejam. BF3 man nepatiik, ja kadam vajag varu pardot.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

a kas parpilsetu vispar?

Preiļi.

Bet nu jā, čalim tikai 21gads un vienkārši aizgāja aizstāvēt meiteni no čīgāna, kas viņai uzmācies :( :( :( sākumā sadevis šim pa seju, bet vakara gaitā, kad gājis uz mājām šo aiz stūra sagaidījuši...

Link to comment
Share on other sites

Preiļi.

Bet nu jā, čalim tikai 21gads un vienkārši aizgāja aizstāvēt meiteni no čīgāna, kas viņai uzmācies :( :( :( sākumā sadevis šim pa seju, bet vakara gaitā, kad gājis uz mājām šo aiz stūra sagaidījuši...

Ja tas tā arī bija, tad manu iepriekšēju komentāru neņemiet vērā. Tika iztēlota savādāka situācija... Bet diemžēl lieta tāda, ka tādu skādi var nodarīt jebkuras nacionālās vai etniskās kopienas indivīds... Alkohols prātu nepiešķir...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...