Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

cik es esmu mēģinājis nav knifs pēc kura varētu paņemt vairāk kā 3 pudeles...

tām trijām sakrita ka viņām bija tāds izteikts kā puns uz augšu, bet 4to ņemot jau nebija vairs laimīgā, lai gan bija tāds pats puns, beidzot viņi ir uztaisījuši mega pudeles

Jaa agaraak bija daudz un dazhadu knifu kas nodroshinaja vismaz 80procentu varbutiibu kak buus laimigaa :) Tagad visas lidzigas kaa vienas :)

Link to comment
Share on other sites

Es jau gūdījā iegājis 3. nedēļu. Pēc atvaļinājuma normālu surprise noķēru - atlaida no darba. Nevarēju uz gign tusu aizbraukt, jo naudas vairāk par kasti alus nav :/ Maukuri tādi. Tagad esmu normālā vafelē, griežu rosolu un taisos dzert tālāk. Gūdij, neslimo. Es ar tevi!

P.S. rumkola reāli dolbī, miegs ir for pussies!

Link to comment
Share on other sites

Nē, dzeru nost pēdējo algu, tagad arī bezdarbnieku pabalsts būs - tas arī aizplostos! :D Ja neatrodu darbu, dodos uz "siltajām zemēm" vai kā tautā varētu teikt - uz britu zemēm piķi raut!

Murdziņ, sen neesi satikts. Derētu tā kā saskrieties, don't ya think? Pēc rumkolas d-laits garšo kā ūdens. Kamdēļ vispār naudu tērēt? Es pat nezinu.

Backgroundā atradu šo http://www.youtube.com/watch?v=6l-CpGPtwQ8&feature=related smērē normāli, rosols arī top makten gards. Paēdīšu un off me goes.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Teletūbijam tipiska tīņa domāšana :) Redz Anglijā strādā, jo grib sakasīt kapeikas biznesa bīdīšanai, bet tas, kas ar veselību nākotnē notiks neinteresē.

o, te jau ir kaudze ar jautājumiem:

1. nevēlies izskaidrot to savu superjēdzienu "tīņu domāšana"?

2. kādas veselības problēmas var radīt kola? ja jau izmantosi googli, tad pacenties to visu argumentēt.

3. kāpēc tu uzsver vārdu Anglija? Principā, UK ir tā pati LV, tikai te runā citā valodā un naudai ir lielāka izteiksme. Protams, draugi, radi `n` stuff atrodās TŪR, bet man šeit arī ir draugi, te arī ir labi. LV patrioti, FLAMES ON!

4. Ja reiz mani uzskati par cilvēku ar "tīņu domāšanu", tad kāds domāšanas veids ir tev?

Link to comment
Share on other sites

1. Kad paaugsies (prātā, ne tikai vecumā), sapratīsi.

2. 500ml kolas ir 52 grami cukura, tālāk vari lasīt šeit - http://www.irlaiks.l...e.php?id=752849

3. Tu jau pats visur afišē savu UK. Varam vārdu "Anglijā" mainīt uz "noliktavā".

4. Tāda pati atbilde kā 1.

Principā doma bija tāda, ka nonāc pretrunā pats ar sevi, ja vienā postā raksti par saviem lielajiem nākotnes plāniem:

Varbūt mans mērķis šeit ir iekrāt naudiņas priekš skolas, varbūt sava mazā biznesiņa izveidei, ambīciju, manā gadijumā, ir ļoti daudz. Un šī ir iespēja (tobiš naudas ziņā) veikt atspēriena soli tuvāk savu mērķu realizēšanai.

Bet otrā postā

pats kolu ikdienā(!!!!) lietoju 4 gadus, nekādu problēmu. par to, kas būs vēlāk - tas vairs mani neuztrauc.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

1. Kad paaugsies (prātā, ne tikai vecumā), sapratīsi.

2. 500ml kolas ir 52 grami cukura, tālāk vari lasīt šeit - http://www.irlaiks.l...e.php?id=752849

3. Tu jau pats visur afišē savu UK. Varam vārdu "Anglijā" mainīt uz "noliktavā".

Vispār kolā ir tikai 26.5g cukura (uz diviem litriem) un man nevajag nekādu irlaiks sūdu bāzt acīs, jo pašam blakus stāv kolas pudele.

Jā, jūs visi, vairāk vai mazāk, afišējiet LV (ja ne tieši, tad kontekstā gan), kāpēc, lai es nevarētu afišētu "savu" (lol) UK?

Un no kura pirksta izzīdi manus lieklākos nākotnes plānus? Čipa esi tik pizdati gudrs vecis, ka palaidi garām vārdu "varbūt", kas nemaz neliecina par to, ka tie ir mani galējie mērķi. Kā jau minēju, man ir daudz ambīciju, ko vēlos realizēt, tās ir tikai dažas no visām.

sēdies, divi!

Link to comment
Share on other sites

Es laikam esmu vainīgs. Aizmirsīsim par kolām un fantām, runāsim par bābām! Bet te jau atkal sāksies milžu cīņas starp karalisti un Latvijas rezidenci. Varbūt nerunāsim vispār? Nē, tā nevar - tad būs klusums, kas parasti ir pirms vētras. Tā, kaut ko iepļūtījis esmu, jūtos labāk, paldies par uzmanību. Kola ir slikta.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Vispār kolā ir tikai 26.5g cukura (uz diviem litriem) un man nevajag nekādu irlaiks sūdu bāzt acīs, jo pašam blakus stāv kolas pudele.

Teletūbij, paikai, vismaz LV, visus sūdus rēķina uz vienu porciju, dzērieniem tie ir 250ml. Pieņemot, ka tu dzer parasto Coca-Cola, tad tev prātiņš par īsu, lai pat to uz pudeles izlasītu. Vispār, nevis 52 grami kā rakstīju, bet pat 54.

Vēljoprojām nesaprati manu domu, tā kā vēlreiz pārlasi atbildes pirmo punktu.

Veiksmi ambīciju realizēšanā un vari būt brīvs.

post-5609-0-59265400-1344700594_thumb.jpg

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

High-Five čalim, kas teletūbijam iedeva tādu membertaitlu !

uzlika Divīts, manā klātbūtnē, rēcot pavisam par ko citu, nevis par to, ko tu domā ;)

kRi: kā teiksi, super prāta īpašniek :D

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Makšķernieks iet gar upmalu un atrod spaini. Tuk, tuk, makšķernieks pieklauvē pie spaiņa un prasa: "Kas te dzīvo?"

Makšķerniekam atbild balsu koris: "Te dzīvojam mēs, sliekas."

Makšķernieks: "Vai arī es varu ar jums padzīvot?"

Sliekas: "Nē, tev melna mute."

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Kri, kas tev zem laptopa stāv? Kūleris? Ja tā, kas par modeli? Sāk jau besīt, ka mans inspirons ar gf525gt jaudīgākas spēles pavelk, bet ahūna karst un izslēdzās dažu minūšu laikā... Ir risinājumi? Lētais coolerpads nekam neder, izdevīgāk man sanāca gilette iepakojumā samest ledus gabaliņus un uzlikt lapsim tajā vietā, kura uzkarst :D

dominix, nu drīz sākās studijas, tad gan jau saskriesimies, ričis ar nav sen satikts.

Link to comment
Share on other sites

Nu nez vai termopasta pie vainas, jo spēlējot kaut ko jaudīgāku par TF2, kaut to pašu LoL uz max setingiem viņš tiešām nereāli uzkarst, kreisais, priekšējais stūris paliek ļoooti karsts, neesmu temperatūras skatījies, bet roku pieliekot var just, ka tiešām temperatūra ir too high...

Vienkārši videokartei nav normāla coolera, cooleris ir kreisajā augšējā stūrī...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...