Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Bembis nav tik uzticams kā likās?

Tā gluži arī nevar teikt. Liekot lietotu turbīni ar šādu iznākumu jārēķinās, tikai nekad neiedomāsies, ka tieši ar mani tā notiks.

Restaurēšu šo pašu, būs vismaz garantija... Kā arī atradīšu visus iespējamos variantus kādēļ viņa varēji nosprāgti un tos atrisināšu un tad problēmām vairs nevajadzētu būt. :)

Link to comment
Share on other sites

Tikko atklāju, ka viena lieta forumā man besī :D

Kad kāds ielike bildi postā, un bilde aizved uz piem. bildites.lv bildi pilnā izmērā, tad GIGNā man vēl pēc tam jāaziver bilde, kas ir lightbox'ā .... arghhhhh

Link to comment
Share on other sites

Nesen kaut kādā topikā (ja ne šeit pat) bija ielikts autoskolas treniņu programma (lejuplādēšanai). Vai var ielikt linku vēlreiz uz lejuplādi, jeb linku uz postu? Meklētājā nespēju atrast -_-

Link to comment
Share on other sites

Nesen kaut kādā topikā (ja ne šeit pat) bija ielikts autoskolas treniņu programma (lejuplādēšanai). Vai var ielikt linku vēlreiz uz lejuplādi, jeb linku uz postu? Meklētājā nespēju atrast -_-

Lūdzu! http://failiem.lv/u/wpfitws

Var arī pamācīties gross.lv mājas lapā tur ļoti labi var iemācīties teoriju....

Vakar nokārtoju B. kategorijas tiesības, izbraucu bez kļūdām... ;) + bonusā jau vakar nokāvu savu autiņu, bet tas sīkums, šodien ķeršos klāt un salabošu "Degvielas sūkni" cerams...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 autobuss, kas iet uz BOLDERAJU diez vai ir aprikots ar kondishku, tam suunu ciemam nepienaakas crazy.gif pie tam taa shmurguljciemata iedzivotaji apraksta un smeree visu iespeejamo autobusa, realakais variants butu lopuvagonu norikot uz/no turienes :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Es laikam tad varu kaifot par saviem +15 (šodien), jo pirms tam pāris dienas atpakaļ bija anomāla sutoņa.

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...