Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Skatos Borings ir imunitati nopelnijis no samuraya :DD veselu menesi nebija maniits un tagad jau tik daudz postu :) n1ce :) Nightmare shodien nesaap dibenvaigi? :) Man shodien viss kas vien var sapeet saap :DD Brunaaks arii juutos :) 1dien vai 2dien deretu atkartot ne? :) Tikai shoreiz ar paris MOKAS pudeeleem :) Vakar paspeeju taa zoliidi aizliet muuli ar vel 8njiem aleeniem un 4triem sidreeniem :) kaut kaa taa :DD

Link to comment
Share on other sites

LOL :) Es shito dziesmu jau kadu menesi pa radio 10x dienaa dzirdu , klausos IGAUNIJAS HIT RADIO :) Nu shitaa chiksa es domaju shogad vinnees,tapat kaa to izdarija Ribaks kursh arii katru dienu pirms tam jau skaneeja un dziesma jau visiem bija zinama :)

Link to comment
Share on other sites

Kapēc, lai sāpētu? Es tak nebiju aizmidzis :D Nē no fūža viss ok, mugura gan sarkana, priekšu gan nepierāva.

Nebūs nekādas rīšanas, nākošā un aiznākošā nedēļa man būs vienās mokās (lasīt - m[uo]kās, nevis m[ok]ās :D)

Ja sanāks uz jūru aiziet, tad tikai pasauļot zembārdi un iemesties viļņos.

Link to comment
Share on other sites

LOL :) Es shito dziesmu jau kadu menesi pa radio 10x dienaa dzirdu , klausos IGAUNIJAS HIT RADIO :) Nu shitaa chiksa es domaju shogad vinnees,tapat kaa to izdarija Ribaks kursh arii katru dienu pirms tam jau skaneeja un dziesma jau visiem bija zinama :)

biš šķībi izklausījās šodien, bet ganjau būs ok un tiks finālā

Link to comment
Share on other sites

o, paldies night, jacer, ka no vietejiem pa seju nenoraujos :D

ja tas ir tas pats par ko man stastija, tad to chali nospardija tapec, ka tas daunis iepisa meitenei pa seju, nehuj dzert kr4. Pohodu izgaza vinai kokchu, sii tur laikam teica, lai perk jaunu vai tml un sis vienkarsi taisno. :lohs:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...