Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Tu vēlies teikt, ka tu patiešām taisies tik ļoti radikāli mainīt savu dzīvi? Jo tā vien izskatās, ka aprīt kādu kārtīgi izceptu cūķi un uzdzert pa virsu pāris četrpakas alu, lai labāk pa kuņģi izgriežas, ir visa tava dzīve :D

Brīnumi nenotiek, tas viss notiek pakāpeniski.

Ir kādi padomi kā uzņemties svarā, nerijot fast fūdus un nestrebjot litriem alus dienā? Reāli uzaudzēt masu, nevis akvāriju vēdera vietā. Plānots nu vismaz 10-12 kg uzaudzēt, lai līdz normālam 72-73 kg uzdzītu.

Tik lielu masas daudzumu bez zālītes un pareizas diētas nav iespējams uzaudzēt. Protams ja nevēlies speķi un uz krānu skatīties spoguļa priekšā. Sešas ēdienreizes dienā. olbaltumvielas, ogļhidrāti un tauki.Kā un ko pareizi lietot, meklē tīmeklī. ;/

Link to comment
Share on other sites

Visi tik pārgudri, ka apdirsties var :)

Uzbaroties - var

Nokačāties - arī var

Ja ar vielmaiņu + / - viss ir kārtībā, tad vajag tikai labu gribasspēku, lai panāktu savu vēlamo effektu.

Lūk, visa māksla. Tas - kā to darīt, jau ir katra individuālais jautājums, bet pateikt, kas viņam jālieto ir pēdējais bullšits, it īpaši klausīt ko raksta TE.

Link to comment
Share on other sites

Dominix 70kg, nesauc par masu, bet gan par svaru, ekonomijas klase. Un tieshi taa kaa Nightmare teica.. Es domaaju ka ne tu eed 5,6 reizes dienaa ne arii ej un cilaa svarus, visdriizaak kaut ko tik pameerkakjojies. Panjem meenesi normaali kapaa 5,6 reizes dienaa iekshaa visu pec kartas neko neshkjiro, bez nekadam dietam, mazliet taukiem jaabuut organismaa, ej nocilaajies un tad peec meenesha veelreiz ieraksti un pasaki ka nekas nesanaak.

Link to comment
Share on other sites

Visi tik pārgudri, ka apdirsties var :)

Uzbaroties - var

Nokačāties - arī var

Ja ar vielmaiņu + / - viss ir kārtībā, tad vajag tikai labu gribasspēku, lai panāktu savu vēlamo effektu.

Lūk, visa māksla. Tas - kā to darīt, jau ir katra individuālais jautājums, bet pateikt, kas viņam jālieto ir pēdējais bullšits, it īpaši klausīt ko raksta TE.

Tieši otrādi - ja ar vielmaiņu viss ir kārtībā, tad masu ir viss grūtāk "pliki" ēdot dabūt virsū.

Jebkura muskuļa galvenais augšanas avots ir pareiza pārtika un atpūta. Respektīvi vari iet uz zāli cerēdams uzaudzēt masu, bet neieturot pareizu diētu, progres būs ļoti niecīgs, nekāds. Ēdiens sastāda ~80% no treniņu rezūltātiem.

Ps. Cepti kartupeļi + majonēze nebūs masa, bet speķis.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad parādi pētījumus, pēc kuriem ir pateikts, ka ēdiens sastāda 80% no treniņu rezŪltātiem :) No gaisa sagrābstīti cipari, vai no kaut kādām muļķīgām aptaujām saķerti pilnīgi neko neparāda.

Gribi teikt, ja man ir diezgan stabils svars (nu ar vielmaiņu viss kedā karoč), kaut riju visu, ko gribas, ne vajag un ietu 3x nedēlā uz svareni, kur man sastādīta zaibisā programma, man nebūtu vēlamais effekts? :> Tikai nemuldi :D Kārtīgi svīstot reizi pāris dienās tas speķis nekur neiezaugs.

Link to comment
Share on other sites

Pasvīst darbā sanāk dien-dienā, ēdu es ļoti cītīgi un gandrīz neko nešķiroju ( protams ir lietas, kas man negaršo un kuras es vienkārši neēdu ). Un vielmaiņa man ir stabilizējusies ( konsultējos ar ģimenes ārstu, mani jau kaktu dakteri sabaidīja par dažnedažādiem lenteņiem, kas mani no iekšienes izēdīs ). Es ēdu tik, cik es reāli varu apēst, bet svara ziņā es ārpus saviem rāmjiem neizeju. Vienkārši nesanāk. Zāli neesmu apmeklējis nu jau 2 gadus. Tagad ir iespēja to darīt par velti 2x nedēļā, ko arī izmantošu. Varu nodzīt mazo vēderiņu, kas no alus sūkšanas pamazām pārklāj dabas doto sexīgo presi, bet ne uz ko vairāk no zāles neceru sagaidīt.

Link to comment
Share on other sites

Dominix 70kg, nesauc par masu, bet gan par svaru, ekonomijas klase. Un tieshi taa kaa Nightmare teica.. Es domaaju ka ne tu eed 5,6 reizes dienaa ne arii ej un cilaa svarus, visdriizaak kaut ko tik pameerkakjojies. Panjem meenesi normaali kapaa 5,6 reizes dienaa iekshaa visu pec kartas neko neshkjiro, bez nekadam dietam, mazliet taukiem jaabuut organismaa, ej nocilaajies un tad peec meenesha veelreiz ieraksti un pasaki ka nekas nesanaak.

Tas pats stāts... Tikai ar ēdmo - ēdu 4-5 reizes dienā un daudz... Biju cilājis, daudz strādāju fiziski, bet tik un tā nepalīdz... Tā kā tas atkarīgs no organisma arī... Daudziem protams ir tas slinkuma efekts, bet mna kā ārsti teica pārāk ātra vielmaiņa.... Spēks ir - massas nav...

Link to comment
Share on other sites

Vielmaiņa idd ir ātra. Man pēc labas maltītes nepaiet pat 2 stundas, kad gribas kaut ko uzēst. Kuņģis man izstiepies nav, arī apvēlies neesmu. Visa paika pārstrādājas ļoti ātri. Ģimenes ārsts saka, ka tas ir pavisam normāli manā vecumā un iespējams ar laiku vielmaiņa palēnināsies.

Link to comment
Share on other sites

Google.lv "Kaa sachakareet vielmainju", vareetu nodereet, sievieteem to iespeejams nojaat ar pretapaugloshanaas tableteem, nez kaa buutu viirieshu dzimtes paarstaavjiem. Ja peec 2h jau atkal gribas baroties tas ir defs, probleema buutu ja 10-20min peec maltiites veederaa jau tukshuma sajuuta.

Link to comment
Share on other sites

Da man ta pati problēma kas Dominx augums 1.75 svars 65 ! pirms 2 gadiem laikam, biju aizbraucis atpūsties ārzemēs uz 3 mēnešiem ! Biju gatavs uzzaudzēt

masu atmetu smēķēšanu un ēdu nopietni 7-9 reizes dienā! Ēdu diezgan sakarīgi, olas,banānus,gaļu, putras u.t.t.., protams kā jau ārzemēs neizpalika treknie ēdieni Mc donalds un "fāst food" Strādaju vidēji fizisku darbu apm 3 h dienā un tā tik barojos un slinkoju! +Alkoholu nelietoju un rezultāts pēc 3 mēnešiem 1,5kg plusā... smieklīgi vai ne?

Tādiem kā mūms "taisnajām zarnām" nav lemts uzbaroties līdz noteiktam vecumam! Organismi, kā pīlej, gāju uz tualete ik pēc 2 ēdienas reizes vai arī pat ēdien reizes laikā :D !

Protams atbraucu uz LV sāku vidēja latvieša dzīves veidu un tas 1,5 kg pazuda 2 nedēļu laika FAIL !

Tā, kā ja tiešām vēlies masu uzzaudzēt, tad nu vienīgi ALKOHOLAM NĒ ! Jāstaigā cītīgi uz zāli un jaēd vismaz kādas 6 reizes dienā + vel pulverīši(papild līdzekļi) lai paātrinātu procesu!

Vienvārdu sakot jāsāk profesionālais bodybuilding un jāiegulda tanī milzīgs laiks un nauda , kas manuprāt Latvījas iedzīvotājam ir grūti izdarāms, dēļ šadiem apstākļiem!

P.s skatos tagad šīs topiks no alkohola un "tusiņiem" ir pārgājis uz veselīgu dzīves veidu un ķermeņa pilnveidošanu ! :)

Link to comment
Share on other sites

+Epix'am. Jauki pavadīta pirmā nedēļa pēc brīvdienām. Cik labi, ka man rītdien jau atkal sākas brīvdienas lmfao

Nihuja nepalidzes. Ta var tikt tikai pie alus vedera.

To es noskaidroju pec vienas ziemas sezonas alus - baltmaizes dietas. Kranu bez spogulja pagaidam gan vel redzu.

Tas jau katram savādāk. Es pa šo ziemu diezgan lielā daudzumā patērēju alu un daudz citus "veselīgus" brīnumus (burgeri utt). Alus vēders man pat nav parādījies un prese arī vēl labi redzama :) svara ziņā gan jau par saviem 6kg būšu pieņēmies. Vismaz būs iemesls vasarā atsākt iet uz zāli. Cerams vietējie čigāni to jau nebūs līdz galam okupējuši...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...