Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Esmu noleemis tuvakajaa laikaa izdariit sekojosho! Nedzert pavisam vai arii ja dzert,tad ljoti minimaali un reti! Meigjinaat arii pipaat,tikai kaadu cigareti dienaa! Talak ir doma iet parbaudiities pie gjimenes arsta! Lai mani aizsuuta uz NIERU<AKNU,PLAUSHU parbaudeem,lai zinu,kaa viss izskataas! Cik nojaushu niereem un aknaam ,man bus jachuraa burcinjaa un asinis no veenas njems,kas gan varetu neebut iipashi FOINI :( Bet tad es vismaz zinaat kas ir kas?

P.s. 3shaa lieta ,shas uzmeikoshu atseviskju topicu,kuraa ceru palidzesiet rast atbildes!

Link to comment
Share on other sites

Man pat sāk palikties garlaicīgi. Gūdmen, tu ar savu tievēšanas topiku esi visus troļļus aizbaidijis, nav vairs, kas rakstītu labu sūdu :<

Techpoint jav sms nav samaksājis vairākus mēnešus.Doma ir sūdzēt viņus tiesā.

huh, vismaz kāds sūds ir atrasts, par ko var gardi pasmieties!

Avots - GIGN

Edited by Hm. Murdock
Link to comment
Share on other sites

GooD MeN`s vairak nelieto alkoholu un nepixaa! Bet domaa par dietu!

Tā vien izskatās, ka šo topiku var vērt ciet :( Lai gan pēc kāda laika var sagaidīt postu: cik tā dieta ir grūta...šodien paņēmu pāris aliņus atslodzei.

Edited by nX.`
Link to comment
Share on other sites

ļoti interesanti!Vakar normali paeedu veseliigas vakarinjas pratiigs cilveeks! Tad mani vakaraa uzaicinaja uz saals maizi,teica,ka pratiga pasedeshana,bez izvirtibaam! PROTAMS! Tur mani jau sagaidija paaris 0,7l DZINS! Vopshem vakars beidzaas ar to ka no chili picas tika pasuutitas 3 GJIMENES PICAS, kuras tika stumtas maagaa ,skaidrs ka tas kaitees manai DIEETAI un dzini ar SCHWEPU tika dzerti tik ilgi kamer izsledzos un 2:00 modinaja,teica ka saklashot gultu lai varot pachucheet tepat pie cieminjiem! Shoriiiit protams TAADS sushnjaks kaa sen nav bijis! LAICINSH GAN SHODIEN PERFEKTS!Sauliite un tagad remdēju savu slāpeklīti ar DŪMAKAS NEFILTRĒTO ALUTIŅU! Vakarā šmorēšu vistas filejinju ar sarkano piparinju,ananasiem un riisiem! un protams ka zaljaas lapas salatinjiem ar kefiiru,diliiteem un locinjiem!

Nu šito dzeršanu ,teixim ka neskaitīsim,jo mani spieda dzert,nu lab ne fiziski,bet nu morāli skatoties uz tām pudelēm nevarēju tak atteikties! :(

Link to comment
Share on other sites

ļoti interesanti!Vakar normali paeedu veseliigas vakarinjas pratiigs cilveeks! Tad mani vakaraa uzaicinaja uz saals maizi,teica,ka pratiga pasedeshana,bez izvirtibaam! PROTAMS! Tur mani jau sagaidija paaris 0,7l DZINS! Vopshem vakars beidzaas ar to ka no chili picas tika pasuutitas 3 GJIMENES PICAS, kuras tika stumtas maagaa ,skaidrs ka tas kaitees manai DIEETAI un dzini ar SCHWEPU tika dzerti tik ilgi kamer izsledzos un 2:00 modinaja,teica ka saklashot gultu lai varot pachucheet tepat pie cieminjiem! Shoriiiit protams TAADS sushnjaks kaa sen nav bijis! LAICINSH GAN SHODIEN PERFEKTS!Sauliite un tagad remdēju savu slāpeklīti ar DŪMAKAS NEFILTRĒTO ALUTIŅU! Vakarā šmorēšu vistas filejinju ar sarkano piparinju,ananasiem un riisiem! un protams ka zaljaas lapas salatinjiem ar kefiiru,diliiteem un locinjiem!

Nu šito dzeršanu ,teixim ka neskaitīsim,jo mani spieda dzert,nu lab ne fiziski,bet nu morāli skatoties uz tām pudelēm nevarēju tak atteikties! :(

ilgi gan iztureeji :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...