Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Bezbiksi ,tad jau buusi atkal iepaapis zaljajaas BIKSEES,ka gribas tik nezheligi eest :) Vismaz es zinu,ka man,kad cinijos ar zaljo puukji,iekaapjot zaljajaas biksees,tad vnk gribas eest un esst un velreiz eest! :DD Taa kaa man jau 2dienas aiz muguras kuras esmu pieveicis,reali 1ns alus dienaa ne vairak,ok vakar tie tomer bija 2vi,bet nu jebkuraa gadijumaa tie nebija 6-8! :) Pashsajuuta arii manami uzlabojusies!

Link to comment
Share on other sites

Pliiiiizzz HELP!Ko man dariiit? es lidz 6dzeeeru,esmu gulejis 2h,man ir ljoti ljoti suuudigi!PALIDZIET,ko man dariiit? Ir kaadas zales,kads veids parvaret sho briesmiiigo sajuutu?

P.s. Jerrico es ariii es arii :DD

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Nevēlos taisīt jaunu tēmu, jautājums sekojošs, vai ir iespējams izmantot 1 Cd-keju uz 2 datoriem [?], tas ir, es gribu pārinstalēt otrā Pc windu, bet tas kejs jau ir lietots. Būtu loģiski, ja varētu, tikai čekoju.

Tak nokachaa stiimu, ielogojies, nokachaa speeli un speelee no kura datora vien veelies :)

Link to comment
Share on other sites

Tak nokachaa stiimu, ielogojies, nokachaa speeli un speelee no kura datora vien veelies :)

Laikam neskaidri izteicos. :D Es vēlos pārinstalēt Windows'u [legālā kopija ar cd-keju]! Bet jā, viss ir noskaidrots un mans iepriekšējais jautājums bija kinda stulbs.

Edited by Banāna Telefons.
Link to comment
Share on other sites

GooD MeN, es tevi tagad šantažēšu! Pārcilājot kompī veco drazu, atradu bildes kur tu žūpo pie darba ar bamsli.

Gan jau, ka nojaut par kādām bildēm runāju :D

wtf??? blee kur tu taadas dabuji?Man pat taadu nav! PM ar bilzhu kopijaam :DD Es metu pipashanu + dzershanu nost Nightmare mans liecinieks!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...