Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

:)

Amn, Kuldīgā tajā vakarā dega cik sapratu pieci šķūņi, bija atkal kautkāds idiņš kam nebija ko darīt, un viņu menti atrada un aizturēja. Tagad mierīgi var uzelpot.

Kur mans posts nozuda? ;(

Link to comment
Share on other sites

Ja godigi vajadzetu slegt ari, agrak te bija ko palasit bet tagad te katrs otrais ieraksta vienu bezjedzigu teikumu. Sis topics ir parversts par sudainako topicu visa gign.

Atbalstu cash, lai dzesh visus to sudainos postus araa.

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

Iz adminu sadaļas par Nakts-Riita Spamu:

twitter.com. Tas topiks vairs nav īsti kontrolējams.. Kaut ko padzēsu, bet nu vienalga miskaste.
:) man liekas tā ir vieglāk, es tur kādu pusgadu neesmu skatījies :)

Tas, protams, neattiecas uz citiem topikiem, arī uz mind "Kas Tev tagad skan?" pieminēto" nē. Tur kārtība tiks saglabāta.

Šo atstāsim, lai nomirst dabīgā nāvē. Pateikties varat visiem dabas brīnumiem. Nav man vairāk ne spēka, ne vēlēšanās te kaut ko dzēst vai rakstīt.

Link to comment
Share on other sites

opapaa.. padlas saspamojat 300 lapaspuses un tagad apstajaties? nu jau gan :)

es teiksim shodien uzliku win 7 un portatiiva.. isteniba esmu baigaa staraa .. reali kruts shitas windows..

tikai man nav saprotams ko vinji nonjema nost, lai padaritu winju tik atru.. ar optimizaciju vien shito nepanaksi!

Link to comment
Share on other sites

Noņemiet, lai nenāk postu skaits klāt par komentāru, uzreiz visi spameri pazudīs :thumbsup:

Ak jā, pavisam piemirsu, vakar tieši pirms došanās mājās kalna galā novilku ķiveri un domāju vnk nobraukšu no kalna lejā, beigās izdomāju, ka jāuzlec velreiz un voilā, no 3m augstuma uz sāna, smadzeņu satricinājums un asinsmaka degunā, pie visa vainojams džamps, kurš izrādās bija izmainīts kopš pagājšreiz biju :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

a Dwarf Priest was wandering the beach when, upon looking out over the ocean, he saw a gnome splashing and appearently almost drowning. He started to rush out to help, but then noticed two humans on the beach had already gotten a rope out to the gnome and were pulling him in.

"I'd just like to commend you two" the Priest said. "It's all too rare these days to see people helping each other out in a time of need. Bless the both of you!"

as the Priest was walking away, one of the humans turned to the other.

"Guess he's never been shark fishing"

--------------------------------------------------------------------------------

x)

Link to comment
Share on other sites

kr4 sakara ar stuuuuuulbo kriiiiizi Latvija pienaca ari laiks man kljut par bezdarbnieku :( Statu samazinashana ibio... :ermm::blink:

Bet ir jau citi piedavajumi, cerams sanaks...

Reku, ja ir doma maukt uz Rigu stradat, tad centra dzivokli pa leto ir iespejams normalu dabut? Kaa juus domajat ?

Link to comment
Share on other sites

:( Statu samazinashana ibio... :ermm::blink:

Bet ir jau citi piedavajumi, cerams sanaks...

Reku, ja ir doma maukt uz Rigu stradat, tad centra dzivokli pa leto ir iespejams normalu dabut? Kaa juus domajat ?

Iireet istabinju sanaaks krietni leetaak nekaa maxaat 1nam pa dziivokli! Iireet istabinju cenas ap 100Ls bet iireet normalu mebeleetu dzivokli ap 150-200Ls!

es kad veselu gadu Riigaa norukaaju man paveicaas jo tiku caur saveejiem 6istabu dzivokliii pa 50ls menesiii samaksu pashaa Rigas sirdii pashaa centraaa :)

Link to comment
Share on other sites

es kad veselu gadu Riigaa norukaaju man paveicaas jo tiku caur saveejiem 6istabu dzivokliii pa 50ls menesiii samaksu pashaa Rigas sirdii pashaa centraaa :)

Nu jaa, tas ir tad, ja paveicas... sakuma paintereseshos par darbu Riga un tad sakshu domat par dzivokli :D

Maybe caur chomiem varu sadabut dzivokli tur, kur vinji dzivojas skolas laikaa !

Link to comment
Share on other sites

lasu, lasu.. neko intresantu vairs nevar te sagaidīt, jā, ik pa laikam kaut kāds stulbs topiks parādās, bet vairs nav tie vecie labie laiki - kad SR te dzīvoja, garināja savu krānu, uzdeva foršus jautājumus utt. Vai man vienīgajam tā liekas? Forums paliek garlaicīgs?? :zhaav:

p.s. gribēju izkratīt sirsiņu? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...