Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

cash^ tad ko man rakstīt pie Pašraksturojums>Vai tu norūdies? Vienkārši uzrakstīt, ka mans ķermenis spēj izturēt tur ūdeni, uguni, un pārējo?

EDIT: moby un ko es uzrakstīju? ''mans ķermenis spēj izturēt tur ūdeni, uguni, un pārējo''

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

:D Gar zemi :D un vēreiz :D

A ja nopietni, tad diezin vai esi izpratis vārda "rūdīties" nozīmi. Piemērs - cilvēki iet peldēties ūdenī, kas ar katru peldes reizi kļūst mazliet aukstāks. Tādejādi ķermenis spēj izturēt aukstu ūdeni ilgāk nekā nenorūdīts ķermenis.

Link to comment
Share on other sites

Pat labi gribot #wL.Media nepārspēsi..

Sēžu pie kursabiedra dzīvoklī, riju picu un sūcu aliņu. Tjipa atbraucu C++ sesijai mācīties :) Bišk parunājām un sāku diezgan reāli apsvērt iespēju pamest LU, iet strādāt un nākamgad stāties pa jaunam - pārāk daudz esmu iekavējis.. Izvilkt pagaidām liekas diezgan nereāli. Baigi vilina doma par dzīvokļa īrēšanu ar čomiem centrā. Parēķinājām, ka naudas ziņā varētu pavilkt. Apnicis dzīvot kopā ar senčiem un prasīt viņiem naudu. Ja ietu strādāt pilnu slodzi pat ļoti ok naudas ziņā sanāktu ar īrēšanu un iztikšanu. Ok, jāiet mācīties.

Link to comment
Share on other sites

Sēžu pie kursabiedra dzīvoklī, riju picu un sūcu aliņu. Tjipa atbraucu C++ sesijai mācīties :) Bišk parunājām un sāku diezgan reāli apsvērt iespēju pamest LU, iet strādāt

Šajā laikaa buus gruuti atrast darbu, bet ja ir sakariigi pazinjas tad Ok.... man ar taa pati probleema... sesija jau klaat, bet tik daudz daraamaaa, ka maac šaubas, ka speesu visu nokaartot... Bet jaacer uz laabaako!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Sēžu pie kursabiedra dzīvoklī, riju picu un sūcu aliņu. Tjipa atbraucu C++ sesijai mācīties :) Bišk parunājām un sāku diezgan reāli apsvērt iespēju pamest LU, iet strādāt un nākamgad stāties pa jaunam - pārāk daudz esmu iekavējis.. Izvilkt pagaidām liekas diezgan nereāli. Baigi vilina doma par dzīvokļa īrēšanu ar čomiem centrā. Parēķinājām, ka naudas ziņā varētu pavilkt. Apnicis dzīvot kopā ar senčiem un prasīt viņiem naudu. Ja ietu strādāt pilnu slodzi pat ļoti ok naudas ziņā sanāktu ar īrēšanu un iztikšanu. Ok, jāiet mācīties.

Tu mācies LU programmētājos?

Link to comment
Share on other sites

Eeedu maizes kuram pa virsu maarrutki +piedzeru alinju.

Nestastiishu savus vakardienas alkaholikja piedzivojumus jo siet acimredzot visi pret alko i negativi noskanjoti :)

Nevaru sagaidit 3dienu kad maka ieripos normala naudas suminja :)

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

nevienam neiasaku īrēt dzīvokli kopā ar džekiem. dzīvoklis vienmēr netīrs, kāds vienmēr ir konstantā pālī, vienmēr dzīvoklī ir kāds, kas te nedzīvo, un VIENMĒR nav naudas, kas ir kkur notriekta :(

es esmu atpakaļ pie seņčiem un secinu, ka dzīvokli īrēšu kopā ar galīgu ņergu, kas nemēdz tusēt, vai meiteni. tad vismaz būs cerība, ka kāds traukus nomazgās un sakops pēc sevis. :)

Edited by whitesnake
Link to comment
Share on other sites

Ok, pirmdiena.. Ро diena man bija пхххti smaga. No rоta pieceпos laimоgs, dzivoju pзc vecв stundu saraksta, рodien bija pзc vecв uz otro stundu jвiet, a pa оstam uz pirmo. Ok, esmu piecзlies jau 8.30 un eju uz duрu(stunda sвkas 9.00) mazgвjos diezgan вtrв tempв un domвju pie sevоm, ka nevajag steigties, jo takр ir latene kuru var nokavзt. Poh lзnвm taisos, sakвrtoju somu. Kkвda doma ieрвvвs pastоties netв stundu sarakstu(man ir eklase). Ieиekoju un jasna, esmu nogulзjis pirmo stundu(ALGEBRA-skolotвja ragana) esmu рokв. Ok sвku steigties pвrlieku grвmatas un 8.50 izeju no mвjвm. Paтзmu lоdzi actimelu lai iestiprinвtos no rоta. Eja pa kвpтu telpu вrв un...BВВВM esmu uz zemes, acоm redzot apkopзji nav izkaisоjuрi smiltis..Viss actimels izlijis uz biksзm, cepures, jakas un zemez. Atskan no manis skaпр: "BПЗD, NAHUJ APKOPЗJI SAИKO" (nopietni) garвmgвjзji noskatвs uz manоm ar lielвm acоm. Es nonвku situвcijв, kad esmu viss ar actimelu un lоdz stundas sвkumam ir palikuрas fakin 8minыtes.. Augрв vairs nevaru iet(dzоvoju 5ktajв stвvв) un skolu nevaru kavзt. IZdomвju ka ieрu uz skolu, uz biksзm nekas daudz nebij uzlijis.. Paldies dievam esmu mвjвs un рobrоd gaidu dejoрanu un pзctam florbolu.

Ok, c'ya.

900 posts

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

:(

es esmu atpakaļ pie seņčiem un secinu, ka dzīvokli īrēšu kopā ar galīgu ņergu, kas nemēdz tusēt, vai meiteni. tad vismaz būs cerība, ka kāds traukus nomazgās un sakops pēc sevis. :)

Tavā uztverē cilvēks, kurš prot aiz sevis sakopt un nomazgāt traukus ir galīgs ņerga?? Tusēt jau arī vajag mācēt ar mēru!

šodien nopirku baigi smuko jaku, un no ziemas aukstuma vairs nav jābaidās. Esmu ievērojis, ka skolotāji tagad ir daudz vieglāk nokaitināmāki, laikam dēļ algu samazināšanas. Mums stīpu samazināja līdz 15 ls, vienīgais mierinājums ir tas, ka ES dos naudu skolām, kautkāds projekts or smtl..., un mēs varēsim mēnesi saņemt stīpu līdz 70ls!

Edited by kedshoot
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...