Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nu labi es nesaku ka vinji ir veseligi abi ir sudi bet nu deadalivaim ir taisniba alu man nepardot vel bet es ari nepirktu ES ALUM SAKU NOT!

Es plānoju nodzīvot savu mūžu neiedzerot alkoholu (jau esmu to izdarījis bet ceru ka labošos)

Neizpīpējot cigareti (jau esmu un ceru ka labošos)

<_<

Link to comment
Share on other sites

Nu bet ir tādi cilvēki kuri non stopā dzer un nestrādā (bet ku rnaudu ņem ? ;D ) tas tak nav normāli jēga dzīvot dzīvi lai visu laiku dzert

Man bija atgadījums es kaut kur mēnesi atpakaļ kādas 3nedēļas visu laiku smēķēju un smēķēju starpbrīžos, mājās, visur. Un aizgāju uz sportu noskrēju 60m ar labāko klasē laiku un norktiu uz zemes man TĀ SĀKA SĀPĒT KAUT KAS IEKŠĀ KA es izlēmu gribu normālu dzīvi visam šim stuffam jāsaka NOT! un viss vairāk to nedaru nav atkarības i ect. vnk man dzīve un mani orgāni man ir dārgāki nekā cigs or alcho. Labāk es atsakos no šiem priekiem bet dzīvoju ''tīru'' dzīvi :meele:

Link to comment
Share on other sites

Man bija atgadījums es kaut kur mēnesi atpakaļ kādas 3nedēļas visu laiku smēķēju un smēķēju starpbrīžos, mājās, visur. Un aizgāju uz sportu noskrēju 60m ar labāko klasē laiku un norktiu uz zemes man TĀ SĀKA SĀPĒT KAUT KAS IEKŠĀ KA es izlēmu gribu normālu dzīvi visam šim stuffam jāsaka NOT! un viss vairāk to nedaru nav atkarības i ect. vnk man dzīve un mani orgāni man ir dārgāki nekā cigs or alcho. Labāk es atsakos no šiem priekiem bet dzīvoju ''tīru'' dzīvi :meele:

Kādā, manliekas, ir iegājis Jēzus...

Kam, tavuprāt, dzīve ir domāta? Lai dzīvotu.

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Man tieši kkā liekās , ka tie , kas te ''ahujena'' publisko to , ka lieto alko , īstenībā tikai tukši plāta muti , un ja nu arī dzer , tad tas jau nu nav tas ar ko būtu jālepojas tb. tas , ka atnākat mājās galīgā lopā , sēžaties pie kompja un rakstat savas pārdomas , tas nav nosodījums , bet mans viedoklis.

Starpcitu , alus ir 1000x labāks par visiem redbullburnbatterydinamituberuberuberroflcopter dzērieniem. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

cik tev ir gadi?

es pazistu chaliti no vecas skolas, kurs lidz 10tas klases sakumam domaja tiesi tapat, speleja datorspeles, un ar sievieti runaja tikai no rita, kad satika mammu

tad vins saka lietot alkoholu, ieguva vairak ka vienu draugu, dabuja paris one night standus, dabuja draudzeni, un tagad dzivo laimigu dzivi kopa ar vinu

nevaretu teikt, ka tas viss ir slikti, un tur ir jasaka paldies alkoholam :)

Link to comment
Share on other sites

Es plānoju nodzīvot savu mūžu neiedzerot alkoholu (jau esmu to izdarījis bet ceru ka labošos)

Neizpīpējot cigareti (jau esmu un ceru ka labošos)

<_<

Cēli uzskati uz dzīvi, bet ko tu darīsi kāzās? Tava sieva būs nelaimīga, jo nebūs romantisko vakaru ar vīna malkošanu pie kamīna.

Link to comment
Share on other sites

Vislabāk ir dzert jogurtu. :whistling: Labāk dzertu alu nekā enerdžij drinku. Bet man alus neiet iekšā. :D Par pīpošanu... Lieta, ko nekad neesmu sapratis - pīpošanas jēga. Dzīvē esmu novilcis labi ja 2 pilnas cigaretes (tas ir sasummējot visu kopā), un ar to lepojos :khehehe: Pēdējo ~3 gadu laikā cigaretēm neesmu pieskāries (ūdenspīpei gan) un šaubos, ka sākšu pīpēt. I am teh pajpuisīts :lol:

Link to comment
Share on other sites

Man alus arī kādus 2 gadus īsti negāja iekšā, bet tas ir laika jautājums. Tagad nesūdzos. A no pīpēšanas rodas atkarība un organisms tev prasa nikotīnu. Te par pipēšanu ir bijuši jau vairāki topiki, vari palasīties. Kad iedzeru, tad man prasās pēc cigaretes, ikdienā pīpēju reti.

P.S. And let the real spam begins!

Link to comment
Share on other sites

Njaa shitas topiks saak palikt ahuuna aktiivs, laikam galvenokaart, kad tiek rakstiits pilns ar huinjam, es ienaku sheit pec 24 h un blin jau atkal 3 lapas piekkaatas... Ir daudz labi posti, bet sarunajam, kad ikdienas suudus, kaa man iet labi, jo es dzeru pienu nerunajam Ja es butu moderators es varnotu, tos jeifnjus, kas nekur citur neraksta, bet sheit posto, lai dabutu postus klaat,jo nekur citur vinji neko nevar pateikt :unsure:

Tas taa viela pardomaam, jo juutu, kad sheit ir aizgajis baigais pezprigeeels :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Beidzot esmu uz kajam pec trakas slimoshanas. Aizgaju no rita lidz arstam apskatijas kaklu mjaam ir vel bik sarts bet nu gan jau lidz 1dienai busi vesals un iesi uz skolu. Uzrakstija zimi un good luck. Aizgaju pastaigaties no riita forsha sauliite bija tagad jau ari nav slikta.

Vispar slimoshana galigi suck. Nav majas ko dariit tikai PC,TV, eediens un gulta.

Link to comment
Share on other sites

Šodien esmu pozitīvi noskaņots, neskatoties uz to ka nav naudas kautkāda veida iedzeršanai.

Kuram gan nepatīk relaksēties pie kāda forša auksta aliņa. :)

EDIT: Laikam nāksies relaksēties ar augļiem un spēlējot TF2.

Cerams vakarā kāds kautko uzsauks. :)

Edited by *jancis38*
Link to comment
Share on other sites

cik tev gadu?!

bet, ja nenopietni, tad es nevaru izlemt vai kaut ko iemest "Dīkstāve" diskusijā vai nē. principā man ir idejas, bet es nejūtos piederīgs cs un tf2 komūnai. dilemma... laikam.

šodien nelīst.

varbūt ir vērts paložņāt pa zinātnieku nakti un izlūgties alkoholu; nav naudas. dilemma... laikam.

Link to comment
Share on other sites

nevaretu teikt, ka tas viss ir slikti, un tur ir jasaka paldies alkoholam :)

un 50 gados viņš bija šļupstošs, aknu cirozes nomocīts večuks, kurš izskatījās pēc 100 gadīga. bet nu ko nu es te morāli lasīšu, tādā vecumā jau vēl var. tiesa gan ir jāprot piebremzēt.

un iegūt draudzeni pateicoties alkoholam nav gluži tas labākais. es iedomājos kāzu nakti...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...