Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ctrl un ar pelītes rullīti paregulē :)

Paldies shito nezinaju! A ir kads lidzigs kaa chauchau?Man patiktos tads mazs un pukains nezvers majaas :) bet tads kas nekozh un neaiznjem daudz vietas :0 Taxshi un pudelji besii! cik varetu izmaksaat kaut kads forsh suniitis?

ee bet tikai gignaa man migla :( Un smailijiem!

P.s. shit alus beidzaas,jaiet laikam shampi atkortjet :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Vakar biju uz Prāta Vētras koncertu, nu tas biju visu laiku labākais koncerts kādā esmu bijis :thumbsup:

Balss nobļauta, kājas sāp, izārdijāmies ne pa jokam, tikai viena škrobe, pārdeva tikai alu un sidru, nu bija arī tie džini a.k.a. sieviešu burbuļūdeņi, kas izraisijā vēlmi skriet uz WC ik pēc ~30min. Rezultātā rindas pie WC bija astronomiskas, beigu beigās nevis stāvēja rindā, bet WC apgānija no visām pusēm uz ko policisti ar sūņiem, kas gar sētu dežūrēja bezpalīdzīgi noskatijās, jo sākumā jau dzina prom, lai stāv rindā :muahaha: Ja būtu bijis arī stiprais alkohols tas atrisinātu regulāro skraidīšanu uz telti pēc nākamās glāzes.

Bet nu fīlings tā pat klausoties bija +100, nenožēloju, ka aizgāju ^_^

Link to comment
Share on other sites

Tikko iegāju csā un sapratu, ka tā spēle sūkā :) Agrāk bija labāka.

p.s Epix, ja iet uz koncertu ar domu pielikties kā vakardien, diezgan, liela daļa cilvēku tad tualetes vienmēr būs par maz, bet ja izbaudīt koncertu, ko patiešām vakardien vajadzēja darīt tad viss ir forši :)

Link to comment
Share on other sites

Tikko atnāca SMS no meitenes, ko gandrīz nepazīstu - "Čau. Ko rīt dari?". Es prasu vai nav sajaukusi nummurus, izrādās, nē, nav. Tiri-piri prasa vai negribu rīt satikties. Nu ok, rīt satikšos ar viņu. lol, tas bija dīvaini.

Nu pat kā novilku Creedens Clearwater Revival - Collected 3 CD. Lūk, tā ir mūzika! :cool:

Link to comment
Share on other sites

nē , ar domu, ka man pēdējo reizi, kas bija pirms kādiem 7 gadiem šāds izgājiens beidzās ar to, ka attapos blakām meiteni, kas galīgi nezināja, ka pieklājas uzvesties sabiedrībā un izturējās kā cūka :D Arī Maķītī viņa sev pūšot burbuļus kolai, pamanījās to uzgāst sev virsū un es sapratu, ka čau...

Link to comment
Share on other sites

Shodiem ar famiiliju izdomajam aizbraukt pastaigaties. Aizbliezam uz Ķemeriem pie ta seeravota... Smird gan traki bet nu var paciest. Es pat seju nomazgaju nemaz nav tik traki :D

Pec tam uz tiirelju purvu ritigi pa tam laipam staigajamies... 2,5km garas. Ta jau forshi paelpot svaigu gaisu cilveki ari samera daudz.

Kad gajam uz mashiinu bija interesanti ka viens arzemnieks skreja pa laipu un izdomaja ka itka pa zemi ari var skriet bet tas tazu purvs. Viss beidzas ar to ka chalis ielidoja lidz celjiem tajos dubljos vai kas tur. Man personiigi tada hohma parava... Protams vinja draugi ari smejas :D Interesanti. Tagad pachilloju pagalma... Shasliks, alus. Sweet... janoskatas kadu filmu un jaiet gulet.

Creedence Clearwater Revival - Down on the corner

Link to comment
Share on other sites

:D

Vot šitais ir kaut kāds superjautājums. Man liekas, ka to zin tikai Čaks. Pat foršais kritiens man vakar netraucēja atkal izdomāt kaut kur iedzert. Rezultātā vakar pa ilgiem laikiem dzēru šņabi [kurš ir fakin' pretīgs, bet tā kā man joprojām ir sāpošs sāns, man kaut kas teica, ka alu nevarot. lai nu tā būtu, gan jau gribēja appist :D ]. Sākumā likās, ka ne velna nereibst, bet nu gala rezultātā visā manā hometownā sekoja stundu garš latviešu mūzikas koncerts Eža izpildījumā un veiksmīga planēšana līdz mājai, no kuras gan neko īpaši daudz neatceros. Kopumā vakars izdevies, no rīta arī rūķīši, kuri vienmēr kakā mutē, nebija pārāk pacentušies, kā to vienmēr dara, kad tiek dzerts alus. Ir labi. Need fo' wateeer.

EDIT* Šas sekos Gūdmena "haha, es jau zināju, ka Ezīts atkal met pa bundžām". Bet šoreiz tas neskaitās, jo es appisu pats sevi - biju izdomājis nedzert, bet galu galā nesanāca kā biju izdomājis. Pīs. :D

MEGAEDIT* LOL tikko Tildē tulkoju vārdu "water". Nezināju, ka otrais tulkojums šim ir "urīns". :)

MEGAPROEDIT* Ahahah, tikko viens čalis izcēlās skaipā:

[15:24:42] [persona] says: iedo man to jobano vakummpumpi :D atrast nevaru :D

[15:24:45] [persona] says: dziesmu es domaaju

[15:25:08] Eziic gar zemi :D :D :D

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Gribēju pateikt, ka sveiks un vesels esmu atgriezies mājās :D Satikāmies pie Mēbeļu nama, 1.5 h pastaigājāmies pa rajonu, parunājāmies. Sakarīga un simpātiska čiksa. Atvadoties teica "Nu ta jau līdz nākamajai reizei!". Cerēsim, ka tā nebūs bijusi pieklājības frāze :)

P.S. Neiztērēju ne santīma :10cm:

edit: nākamais būs 2500. pousts šajā topikā.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

unreal :byebye: iegriezu sev pirkstaa taa ka domaaju ka iisteniibaa noasinjoshu :slap: paaraak aatri tur viss tek .........., ir pagaajushas 2o sek. un man visa roka asiniis, juutos kaa galjsa izcirteeja :lol:

ko dariit?

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

apsedz parseeju!

Nu lol :D Pec Latvijas sievieshu basketbol uzvaras sakau 11:00 dzeert :D taa tas turpinajaas lidz musejie uzvareeja pludmales vollitii,tad emocijas bija tik augstu kak saaku vel vairak dzert :) Kad viss bija izdzerts 14:00 gaju uz veikalu pec pajkas,bet pa pajku reali aizmirsu un panjemu tikai kartejo 6paku alus :) Nu vo un taa es kodu lidz 18:00,kad izdomaju ka jaiet nomazgaties! Iegaaju vanna pichi pachi!Un tiko pamodos vanna :D Normali 3h noguleju vanna :) Pamozhos udens auksts un ada uz rokaam un kajam vnk pretigi jeela :D Bet cuka izgaja ,izguljot vinju vannaa :D :D :D Tagad shtukoju iet pakalj vel aliem vai nee :) Lai gana ritaa uz darbu :) Taa kaa kopsh bitch party neesmu veel atlaidis,tad motivacija pec GIGN tusa beigt dzert pieaug no dienas uz dienu speciigaak :)

Link to comment
Share on other sites

Nu lol :D Pec Latvijas sievieshu basketbol uzvaras sakau 11:00 dzeert :D taa tas turpinajaas lidz musejie uzvareeja pludmales vollitii,tad emocijas bija tik augstu kak saaku vel vairak dzert :) Kad viss bija izdzerts 14:00 gaju uz veikalu pec pajkas,bet pa pajku reali aizmirsu un panjemu tikai kartejo 6paku alus :) Nu vo un taa es kodu lidz 18:00,kad izdomaju ka jaiet nomazgaties! Iegaaju vanna pichi pachi!Un tiko pamodos vanna :D Normali 3h noguleju vanna :) Pamozhos udens auksts un ada uz rokaam un kajam vnk pretigi jeela :D Bet cuka izgaja ,izguljot vinju vannaa :D :D :D Tagad shtukoju iet pakalj vel aliem vai nee :) Lai gana ritaa uz darbu :) Taa kaa kopsh bitch party neesmu veel atlaidis,tad motivacija pec GIGN tusa beigt dzert pieaug no dienas uz dienu speciigaak :)

nav man nekaa taada.... atradu skochu :ermm: un salveti :) nekas, liidz gign tusam sadziis ^_^

klau' esi pameegjinaajis nodziivot vienu dienu skaidraa?! kaut vai pusdienu? ;)

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Man patīk, ka pēc smailiju daudzuma Gūdmena postā var apmēram nojaust to kādā viņš ir kondīcijā. :D Runājot par to atlaišanu un dzeršanas pārtraukšanu pēc GIGN tusa, arī es par to esmu vairākkārt aizdomājies. Biju domājis nedzert arī šodien, bet - ak - tikko iezvanījās telefons un pēc 5 min man jau būs pakaļ transports, kas mani aizvizinās pie alkokalna. :D Veiksmīgu jums vakaru, rīt es noteikti to atkal nožēlošu. :thumbsup:

EDIT* Alise, es nedzēru 1,5 gadu, bet vienalga nonācu pie secinājuma, ka no tā nav nekādas jēgas. :D

PROEDIT* Joprojām sāp mugura. Ja rīt nekas nemainīsies, sāku apsvērt domu par aizstaigāšanu pie ārsta. No otras puses, es taču būtu pa šīm dienām jutis, ja kaut kas būtu lauzts? Bet nav pat zilumu, tikai jauki sapampis viss. :)

MEGAPROEDIT* Mēģināt varētu, to atmešanu uztaisīt. :D Enīvei, mans transports kaut kur kavējais, tobiš plānotais šoferis tomēr vairs laikam nav skaidrā, tātad jāmeklē kāds cits. Vai arī tā ir zīme - nedzert? No otras puses man tas īpaši nekrata, jo alu var atrast arī ledusskapī. Pie tam sen nav dzerts vientulībā spēlējot CS, tā ka arī iemesls uzreiz ir gatavs. Nu tad jau redzēs... :D

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...