Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Mby jāatsāk trennēties ... normāli līdz 17:00 biju skolā mājās pārrados tik 18os kinda lol ja no rīta uz rtu izbraucu jau 9os :/ mazliet iekodu un jau devos uz salsas trenniņu kur mūs atkal forši nodzenāja + pēc nodarbībām izdomāju vēl uz biķerniekiem aizbraukt ar skrituļslidām pāris aplīšus izmest... khe līdzi paņemtais džeks ar riteni līdzi neturēja ^^... katrā ziņā sajūtas labas tik pēc 6 stundām jau sports sākas kur atkal būs noskriešanās :D

Link to comment
Share on other sites

Hmm, Zem haubes pagaidām 1.8, tiesa motors, par brīnumu, ir ļooti labi saglabāts un iet labāk kā 1.8 vajadzētu iet :)

Uz vasaras beigām or ziemas sezonu , kad būs nauda ir doma likt iekšā m50 2.5 no e36 ar Vanos, ir pazīstami, kas ir jau līdzīgu pārbūvi veikuši un palīdzēs ar padomiem un ielikšanu.

Pašlaik izmaksājis viņš man ir 2.1k ls, bet beigās ar Jumta pāršūšanu un visu mazo defektiņu salabošanu nostāsies uz 2.5k ls ;)

Vienīgi viņam sliekšņi ir ļoti zemi un es pat īsti nevaru iebraukt iebraucamajā ceļā, lai viņu garāžā dabūtu, jo tur no ielas jābrauc un ir samazināta apmale, ķip puse no lielās apmales augstuma.. Jādomā ko darīt

post-1229-1208522462_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

:)

Uz vasaras beigām or ziemas sezonu , kad būs nauda ir doma likt iekšā m50 2.5 no e36 ar Vanos, ir pazīstami, kas ir jau līdzīgu pārbūvi veikuši un palīdzēs ar padomiem un ielikšanu.

Pašlaik izmaksājis viņš man ir 2.1k ls, bet beigās ar Jumta pāršūšanu un visu mazo defektiņu salabošanu nostāsies uz 2.5k ls ;)

Vienīgi viņam sliekšņi ir ļoti zemi un es pat īsti nevaru iebraukt iebraucamajā ceļā, lai viņu garāžā dabūtu, jo tur no ielas jābrauc un ir samazināta apmale, ķip puse no lielās apmales augstuma.. Jādomā ko darīt

post-1229-1208522462_thumb.jpg

Saac pierasts pie zemaam mashinaam :) Es jau esmu praktiski atteicies no vef tilta un chaka ielas, un aizmirsti ar sho braukt taalaak par 1 skiras celiem, bet tomer kaads kaifs nolaid jumtinju vasaraa un esi dievs :thumbsup: Ja godigi pat nedaudz apskauzhu tevi, lai arii man ir mashina kura looooti man patiik, es neatteiktos pavizinaties ar shito dampi ! Galvenais nenojaaj, uzreiz nomaini ellas siksnas, sveces un taupi, jo peec 5 gadiem shada sakopta mashina vispaar buus zeltaa vertee :thumbsup:

Nu ko gaidam siltaaku laiku jataisa mums Gign Car Meet :thumbsup:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Pagaidām viņai lielākais kasjaks ir Jumts, aizmugrē ir caurums un augšā 3 maziņi, bet to caur pazīšanos par 4x letāku summu kā ņem Rīgā man pāršūs, tad vēl gan jau būs visādi sīkumi kurus TA atklās. Un vēl visādi sīkumi kurus pats gribu salabot :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ja paar zemitana tiltam un pa pernava ielu uz brivibas ielu :) Protams kaa mees zinam peec tam pa kreisi no pernavenes var nogriezties tikai vakaros,ritos vai briivdienas, ta ka ja jaubrauc pa dienas vidu sanaak braukt pa chaka ielu, bet es censhos izvairities. Manejam viena detala maksaa $ :thumbsup: Un naak no amerikas, tapeec galigi nevelk biezhi mainit kaut ko :D

Link to comment
Share on other sites

Nu vo esmu atpakalj Liepaja atgriezies no Rigas :) Esmu nomainijis darba vietu pec tam kad veselu gadu pavadiju 1naa objektaa-darba vietaa :) Firmu ariii pei reizes nomainiju :) UN shodien bija iespeeja,paraxtiit DARBA LIIGUMU :) Lai gana pirms tam veselu gadu tikai ar UZNJEMUMA LIGUMU stradaju :) Protams uz rokas nauda bija kuplaaka,bet...

1) Ne man atvaljinajums

2) Ne slimibas lapa apmaksaata

3) Ne apdroshinashana

4) Ne nodoklji pilnaa apmeera maksaati

Bet par to,tur vareeja premijaas jau ap 100-500Ls sanjemt ik menesi par labi padaritu darbu,pie algas :) Arii milzigs pluss bija tads,ka irejot dzivokli RIGAS centraa par nieka 50Ls menesiii,lidz darba vietai bija 15min ar kajam!Vopshem pie ARENA RIGAS :) Milziigs pluss arii bija tads,ka pec 4dienas nodzertaas naktis,neviens darba neko neteica un vareju vel salapiities,jeb kadaa klusaakaa nostuuriiti ieliist un pagulet uz paris h :)

Bet tagad,okej arii lidz darbam 10min ar kajam!Visas apdroshinashanas,slimibas lapas un atvaljinajumi apmaksaati,tapat ka arii nodoklji tiek maksaaati!Bet minuss taads,ka uz tas kas man tur uz rokas sanaca,te man tas uz papira sanaks!

P.s. Viss jau buutu labi,bet pec 2ned,kad busim sheit visu pabeigushi,bus man KOMANDEEJUMS uz nenoteiktu laiku uz SMILTENI! Ibio es pat nezinu kur tada atrodas!Un tas jau vairs nav forshi :) Okej dzives vieta nodrosina firma un komandejuma naudu arii maksaas,tapat kaa 1dienas no Rigas aizvedis lidz Smiltenei un 5dien atpakalj atvediiis! Vopshem ja kads ir no SMILTENES varetu man PM uzčingāt! :) Tagad jaiet paņammāt,kādu aliņu izsūknēt un kādu ficīti paskatīties :)

Link to comment
Share on other sites

Skolā šodien īpaši labi negāja, uzrakstiju 2vus kontroldarbus un jūtos diezgan sūdīgi.

Pašlaik klausos šo [Disc 1] ideālo setu, kas mani spēj uzmundrināt. Vēlāk iešu uz kačalku un florbolu. Labi, ka rīt varēs izgulēties, jo rīt 2ā stunda nenotiek. Tas priecē.

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

Šī diena man ir verī gūd ! Pirmkārt uzzināju, ka esmu 100% ticis stradiņos. Tika atrasts rokaspulkstenis, kurš pirms mēneša atklājot peldēšanās sezonu (naktī un totālā ķīlī) tika pazaudēts. Uzzināju, ka mana vidējā atzime ir visaugstākā no visiem klases čaļiem un 7. visā klasē. Bumba krīt grozā vnk tīrajos. ahūna forša diena.

Link to comment
Share on other sites

Ooo fuck tik sudiigi shon jutos. Pamastos galva vnk dulla neko nesaprotu izmeru temperaturu neka nav. Iedzeru citramonu un chapoju uz skolu... 1. stunda dabuju 8 nosedeju lidz 4. stundai un vairs neiztureju. Aizgaju majas noliku somu un aizgaju uz polikliniku. Izrakstija pilnu pakalju ar zalem un jasez lidz 5dienai majas. Ta negribas... + k-kadas antibiotikas tatad dzert ari nevar alinjus :(

Jau no 5dienas shitik sudiigi jutos. Pavasaris tomer viltiigs... Itka silts bet vejsh tomer auksts un normali apaukstejos iesnas tadas ka paelpot nevaru :D Klepus ar... ehh :(

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...