Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

karoche rita petikshu.. 15. datuma 9.20 esmu ar autobusu - Moskva - Riga riiigas autene.. diversants ka diversants.. atpazisi pec gign.lv sejam ( buusuh ar 7 skaistam chikjsam ) :D

cik pakas tev? atbildi atri.. nesmu pie neta visu laiku!

ja kas suuti isteniba sms uz numuru - +37126087336

pa numuru var pieteikties.. par pachku snak 1,50 ls laika. vai ari kka ta,.. varku nenjemshu, ta ka piesakas

Link to comment
Share on other sites

laikam biju tur kur nekad nebiju domaajusi atrasties shonakt... - Esiitii :njam: bet vis' netikamaakais ir tas ka juutos tik slikti, ka vaardos to gruuti apraxatiit :noper: laikam esmu sliktaakasi cilveeks uz shiis planeetas :crying:

gribeetos gan' MC kartupeljus mundieriii.. tas liktu aizmirst daudz ko

Link to comment
Share on other sites

okei atvediishu! pec tam bus savakshana..

emm..izradas ka ari pec laba krievu shnjabja medz buut pohas :)

aa.. vislabakais ka ar mums kopa tuse bukins Roma :D

shodien arii aizlaidiisim uz kinostudiju paskkatities ka vinji uznjem shito serialu :) man ta blondine reali cepii :)

pamegjinashu autografu dabut :)

bet istaja varda sashiks ir normals pacans.. bet snabi slikti maak dzert :mIm:

uh.. seezham atkal snjabejam uz pohinieku... spelejam gichu :)

ediite.. Š???Š???Š???Š??? .. Š? ??Š? ?ļ?? Š?Š?Š??? ??Š?Š? Š?Š?Š?Š?Š? ?ļ??Š?Š?Š?Š?Š?Š???

ediite 2 - lol nesaprata tekstu - GbI gbI gbI a cho u menja tak mnogo smailikov?

post-7273-1208156925_thumb.jpg

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

:)

P.s Vakardien bija manāms pārsteigums, ka ieraudzīju Beefu Sestdienā :)

Apsveicu Ali, lai arii kas tas buutu, jo cik noprotu tas nav visiem labi zinami apnikushais aparaats e36 :thumbsup:

Varetu pachuksteet vismaz, kas par marku ? :D

Diviit tu bez vienas pacinjas , kas domata man atpakal nemaz neradies :mIm:

Link to comment
Share on other sites

:njam: bet vis' netikamaakais ir tas ka juutos tik slikti, ka vaardos to gruuti apraxatiit :noper: laikam esmu sliktaakasi cilveeks uz shiis planeetas :crying:

gribeetos gan' MC kartupeljus mundieriii.. tas liktu aizmirst daudz ko

eh.. dabuuju protams savus kartupeljus :lol: kurus vel tagad eedu, aukstus ..

un nekad vairs nedzershu :slap:

Link to comment
Share on other sites

Neko neteikšu pirms auto nebūs pie manis, jo ļoti iespējams, ka tas tomēr nenotiks, jo auto, kas bildēs izskatījas Ideāls aizbraucot bija Sūds. otrs variants jau nopārdots ai BĻEG NOPIRKŠU SŪDA FORDU...

Link to comment
Share on other sites

Kads šodien bija Daugavas stadiona kaussa starp skolām? :P

Mēs savā grupā bijām pirmie izgājām uz 1/4 spēles laikā 0:0 bet mēs bijām 100x spēcīgāki ''fortuna'' nebija mūsu pusē un tad bija jāsit pendeles un precizitātes ziņā nepārāk labi =/ BET MUMS BIJA JĀTIEK UZ 1/2 :@ :@ :@

Link to comment
Share on other sites

Tie, kas šovakar, precīzāk, vakarvakar bija pārāk skopi un neiepirka tās biļetes pa 7Ls uz hoķi ir reālas sēnes. Šī spēle bija kaut kas. Balss man laikam nebūs turpmākās 3 dienas, bet tas tik tiešām bija to vērts. Šādu spēļu dēļ es arī mīlu LV hokeju. :thumbsup: SARAUJ

Link to comment
Share on other sites

uhuh... beidzot esmu majas no kreivu zems. dhzei - ir tikai viena captain black pacinja viena iemesla delj.. sapirku dahuja shnabi un izbeidzas nauda a kkada iemesla pec no kartes neko nevareju nonjemt..suudiigi.. pasham tik 2 captainji ir un sobranije viena paka :(

bet iisteniba bija superiigi.. esmu totala stara un dievinu krieviju,, jap.. izteikti...taadi cilveki, skaistums un man liekas ka vinjiem ir lielummaanija ^^

tad kad bus bildes paradishu sho to skaistako :)

Link to comment
Share on other sites

:hrmmm: Es jau neko, bet tev ir nopietnas problēmas.

tas nebija domāts burtiski. Prieks par tavu filozofisko domāšanu.

da man ir 17 gadi, pašam vel nav savs auto. Nu bet tā ar vecāku nissan patrol.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...