Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Sen te neko nesmu rakstijis, čau visiem :)

Tadat šis dienas diemžel man ir skumjas, jo bijušais klases biedrs noslika, muļķibas pec.

http://www.apollo.lv/portal/news/articles/117879

Nebiju viņš idijals puika, bet skola centas, zinu ka viņš bija slims ar asmu man ta šķiet un tadiem cilvekiem diezgan neviecas, bet šis bija ipaš puika kurš maceja sevi aistavet.Nu tas ta isuma par viņu varbut ta nav ista vieta kur tadas lietas stastit, bet nu tas ir pedejas ziņas sliktas.Stulbums ir tads ka viņš pat nebija vainigs, cipa apmeram ta bija.

[21:17:40] Lapcija. says: em. būs jāiet uz bērēm!

[21:17:42] Lapcija. says: jugins ar savu brālēnu pie mūzikas skolas no uzbēruma slidinājušies, bet juda negribējis, a tas brālēns tur teicis ka viņš esot gļēvulis.tad abi esot slīdējuši lejā un uz ledus. juda dabūjis galvas traumu un... bet brālēnu izglāba zvejnieki. judas mammai psiho trauma (histērija, šoks)

Uzkatu ka ta bija bralena vaina, bet nu nedrikst jau ta apvainot, bet nu tas ir manas domas..

Nu tas ir pedejas sliktas ziņas, runajot par labam lieta.

Labas lietas, hmm pirms nedeļas biju Roja, pie masas viņai berns vajadzeja jau aizbraukt ko paskatities uz masas meitu ka ne ka onkulis [ es jau :) ] ši jau staiga, bet nu sen nebiju redzejis tapec ta divaini visu laiku uz manis skatijas :lol: bet jauka meitene :)

Tas tadas labas ziņas.

Tas laikam butu viss kadreiz varbut iegrieziešos šaja topika, bet pec kada laika lai varetu ko vairak uzrakstit, jo nu man te dirsa iepriekšreiz kad rakstiju ka mazs rakstot.Varbut ari tagad mazs uzrakstiju varbut ari neviens nelasi, bet tas nav atkarigs no manis.

p.s aizmirsu pierakstit vel pie labajam ziņam, agrak biju tads kautrigs zens kurš nelaprat staiga ara ar meitenem vai ko tad, tagad ir otradak, tikai ar meitenem ara staigaju un ja sežu pie pc tad tikai sarakstos ar draudzenem vai ko lasu, skola sak veikties!! tas tadas ari labas ziņas :)

Izradas ka šaja topika nesmu vienigais, kas kadreiz iespamo, bet es esmu mainijies :P

Te vajadzetu moderatora rokas, lai patira ari šo topiku. :ermm:

p.s ja diena tik daudz izdara tad ta ir atkariba no pc.Tas par to marens8 tekstiņu.

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Piecēlos plkst 16.00 Un jūtos vēljoprojām mazliet pohmeļains, kaut dzēru tikai aizvakar. Sāku līmēt filmu kopā. Atceros ka dzēru visādus sūdus pēc kārtas, tas mikslis arī mani piebeidza. Tika darītas stulbas lietas, pašam tagad kauns par sevi.. Vēl esmu kautkur padirsis savas apakšbikses.. Ak, jel! Vēl ar kautko smagi dirsos, ar kautkādu džeku.. Aiaiai!! No šī brīža oficiāli paziņoju kad vairs nedzeršu, vismaz pāris mēnešus. Apnikušas jau spontānās amnēzijas un smagie rīti..

Pietiek! Minerālis ftw..

Sāku domāt, ka vajadzētu šodien vai rīt nopārdot savu grauztu PC kas mēs mājās. Naudu vaig, rīt vienai meichai dzimsanas diena, parīt otrai, a ar naudu švaki..

Tikko atceros ka mikrenē stāv pica, laikam palikusi jau auksta.

Pilna istaba ar tukšām minerāļu pudelēm.. Būs kautkas jāpiekārto..

Link to comment
Share on other sites

Overmind tev gan sudiigi iet :D MAn gaja nedaudz jautraak... Ta ka pashlaik peec 1 h jabuut darbaa vakar(lai ari 5diena) nolemu guleet ! Yeah Right, plkst 01:28 sanemu zvanu un jau peec 20 min atrados uz Nautilus deju zaales :D Normali panemaam zaali pirmo, otro un tad veel treso. Uz riita pusi atgadijaas taads kuriozs, dejoju vip vis baigi labi. Cilveku jau maz dejoju es ar dzeku un veel viena meitene. Skatos kaut kur redzeeta, bet poh mees tur taa miicamies, telojam baigos dzekus radam savas krutaas kustiibas, beigaas izradas, kad taa bijusi Ella, taa vecenee, kas man besii araa ar savu attieksmi :D Dzivee viss ir nedaudz savadaak, vajadzeja man aatraak saprast ar ko es dejoju butu vismaz kaadu riita flirtinju uztaisiiji :lalala:

Ok good luck airport sauc :D

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prieks ka šodien, beidzot, var novilk Dr.Housa 4.sezonas 10.sēriju,.. :)

P.s.

:D

Die, Die, Die - fckuin spamer,....

Neviens no taviem postiem, nav bijis normāls,... tikai pilnīgs spams!!

Kaut tevi nobloķētu uz kādu mirklīti!

Link to comment
Share on other sites

vot sēžu darbā, nespēju nekādi izdomāt vai skatīties to filmu vai nē, uir otra iespēja, ņemt lasīt tālāk forumu gignā un likt savus riebīgos komentārus tiem mazajiem tīņiem, uztraucos, ka nenorauju warn, tas gan nebūtu labi, jo esmu nolēmis laboties, jo laikam nav smuki šitā cūkoties, šur tur jau to daru, bet nevaru izdomāt vai gigns ir tā vērts, dilemma, o..radās doma trešā, ņemšu un nokačāšu ūberlabo dziesmu nelly ar to kelliju - dilemma un rēkšu, cik smirdīgi salda ir tā dziesma, kā meitenes raud pie tās dziesmas. Ir tik daudz ko teikt, nezinmu ar ko turpināt, lieta tāda, ka sēžu un klausos draugos mūzikas sadaļā žanru hip hop, nu lūk, dotajā brīdī skan grupas Kvartāls dziesma Pieņēm(tur arī tā rakstīts ar to garumzīmi), man liekas esmu riktīgs gangsta tagad, sākas domas, kāda būtu sajuta būt nēģerim un šaut getto rajonā cilvēkus, hmm..sviests, tas būtu debīli, bet iemest kādu melnā bumera bagāžniekā un aizvest uz mežu gan es gribētu(tālāk, kas notiktu nav jāzin). Ok, jāiet gulēt, cik labi, ka man darbā, kabinetā ir arī gulta, gluži kā otrās mājas.

Link to comment
Share on other sites

Pietiek! Minerālis ftw..

Sāku domāt, ka vajadzētu šodien vai rīt nopārdot savu grauztu PC kas mēs mājās. Naudu vaig, rīt vienai meichai dzimsanas diena, parīt otrai, a ar naudu švaki..

Tikko atceros ka mikrenē stāv pica, laikam palikusi jau auksta.

Pilna istaba ar tukšām minerāļu pudelēm.. Būs kautkas jāpiekārto..

Vot man pirms 3 nedēļām bija tieši tāpat, vienkārši 2 dienas pēc kārtas koma. Tā normāli, pamosties svētdienas rītā savā istabā uz grīdas, neatceroties neko, kas iepriekšējās dienās ar tevi ir noticis. Un tad, kad tiek tukšota viena ūdens pudele pēc otras, tev pamazām sāk parādīties dažādi flashbacki par vakardienu. Man pēc tā divdiennieka pohas bija kādas dienas 3. Un protams es domāju, ka kādu mēnesi nedzeršu. Pēc 2 nedēļām sapratu, ka labāk vienkārši iedzert, neaizlejot seju. Pagaidām sanāk :)

Link to comment
Share on other sites

Debīla diena skolā, salauzu pirkstu, labi ka labajai rokai, vismaz basīti varēšu uzkapāt. Atnācu mājās, pastījos TV, pēctam lēnām izmācijos, pēctam uzspelēju cs'u baltgames serverī, ienācu gign, un tagad rakstu te :>

Šobrīd taisos uz treniņu ;<

Link to comment
Share on other sites

Pilniigi piekriitu, tas jefins jau vismaz kadas 3 vietas iedirsis bez teemas...

RUnaajot par teemu, man darbaa shodien bija vieglakaa diena ever 3 gadu laikaa, un tas ir janosvin paljube !!! :)

Nelielai juusu informacija, ja taisaties jebkur jeb kad lidot neperkat biletes ar short connection, tas ir looti biistami :( Pirms 10 min 2 pasazieriem tas beidzaas ar to, kad vinji nakti pavadiis lidostaa :thumbsup: Labaak panemat bileti, un 2 h ilgaak pagaidat reisi, neka riskejat paspeet/nepaspeet !

Tas taa juusu izglitoshanai :)

Link to comment
Share on other sites

RUnaajot par teemu, man darbaa shodien bija vieglakaa diena ever 3 gadu laikaa, un tas ir janosvin paljube !!! :)

Nelielai juusu informacija, ja taisaties jebkur jeb kad lidot neperkat biletes ar short connection, tas ir looti biistami :( Pirms 10 min 2 pasazieriem tas beidzaas ar to, kad vinji nakti pavadiis lidostaa :thumbsup: Labaak panemat bileti, un 2 h ilgaak pagaidat reisi, neka riskejat paspeet/nepaspeet !

Tas taa juusu izglitoshanai :)

Es parasti lidosta ierodos 1h vai 1,5h ieprieksh un viis ir ok...ir gadijies atbraukt ari 30 min ieprieksh tad nu gan viss sanaca baiga steigaa :lol:

Link to comment
Share on other sites

Beidzot es izdomāju ko gribu spēlēt :) 4 naktī nāca atklāsme. tagad jātaisās un jāiet uz teātri izrādi "nožēlojamie".

Ceru nenožēlošu, ka nopirku biļetes.

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

Preciizu cenu nav reali noteikt, jaskatas pasham internetaa, kas ko un kaaa.... :)

Cash LOL :superlol: Man bija planots mierigi pasedeet vakra amajas un izguleties. Yeah Right !!! Aizgaju guleet 5 no riita(kalku vartu dance floor tika panemts :) ) Un 8 jau bija jaceljas, ta ak izguleshana ir izplenejusi gaisaa.

Starp citu peec 12 h jabuut darbaa :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...