Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

nu tagad 4 no rita jau 15Augusts

vislaiku sezu kapaju CS jatrenejas uz WCG iesu iemeginat laimi tiko uzpipetju nesen paedu tulit laikam javelkas gulet

pirms paris H labo cW speleju 3x3 3kartes de_train de_nuke aim_map ja un tas laikam ari viis a un tagad sezu un rakstu so topic vsp butu labi ja piem katrs kadu 3 dienu notikumus postotu nevis 1diena 1vakara savadak te pec nedelas bus tie 500+ posti :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Laikam pie juuras man tika mazliet par daudz. Shobriid esmu apmeeram tikpat sarkans kaa luksafora gaisminja. Un tas atkal noziimee, ka shonakt man guleet diemzheel nav lemts. :thumbsup: Jaaiechaapo serverii, varbuut atrodas kaads, kas ljaus man sevi noshaut. :)

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup: Jaaiechaapo serverii, varbuut atrodas kaads, kas ljaus man sevi noshaut. :)

Eziic serverī nebija tas laimīgākais :rolleyes:

Šodien viens mājās :khehehe: Kādas ~2h nospēlēju serverī,un bija arī tādi smieklīgi momentu ar spanky un ezi.. :muahaha:

šodiena baigi siltā,biju arī spēlēt fuci no rīta..bija diezgan nopietns mač (8vs8) :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Šodien taisos nospēlēt līdz kādiem ~2naktī,jāgaida fāters mājas..

Bāc,tikko pārņirdzo par Nak3D postu pie Worma celicas. :superlol:

16l uz 100kg mazliet pa daudz, bet pie taada konfiguraacijas skaidrs kaapec taadi abaroti..

Ir pirceejs, bet shaubaas.

Enivei, par apdari nebija rakstiits taja saitaa, cik noprotu tad laikam paraistais apshuvums.

esmu līks ...

Nak3D piedod,bet par šito,bet man tāda ņirga uznāca..

ai,pavisam novirzijos no tēmas.. Nesen atnācu no florbola mača..Baigi ņirdzām,kā džeki nevar trāpīt pa bumbiņu.

^_^ protams,kā vienmēr bija 1:1 (spēļu ziņā) !

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

Šorīt uztaisiju jaunu avataru in Photoshop,ļoti iepatikās,tāpēc ieliku ka šāvu avataru gign forumā :)

Braucu prom no mājām,dodos atpūsties,4 dienas prom no pilsētas,viss,bb all..

P.S. LOL,vēl nebraucu XD :superlol:

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

Sākumā bija doma 4 dienas tusēt,bet par cik tētim bija jābrauc uz darbu viss notikās daudz ātrāk.Tā,apmēram mana 1 diena atpūtā.Kkur ~12:00 izbraucām uz saulkrastiem,atbraucām ātri,tāpēc aizgajām uz jūru padžunīt..ūdens bija silts,bet bija lieli viļņi(tāpēc ka lija XD ) Vēlāk aizgājām uz mājām,un uzreiz braucām uz galveno vietu,uz kkādu lauku māju,kur bija forša pirts utt..Galvenais vaininieks kāpēc visi brauca uz to lauku māju ar foršo pirti bija,manai vecomammai paliek 70 :) No sākuma sadāvinājām viņai dāvanas,pēc tam pierijamies,un tad sākām raut fuci..Normāli spēlējām (~3h nospēlējām) atčūknijāmies kad bija jau 22:00 un tad sāka sildīt pirti..kādos 23:00 gājām pirtī,un reali izkarsējāmies (īstā lauku pirts) Tad bija jāiet gulēt sienā ( <_< ) No rīta piecēlos,un mani sāka sist māsa..vēlāk sāpēja visas vietiņas,un tad beidzot devāmies mājās no lauku mājas ar foršo lauku pirti ( ^_^ ) Nesen atlaidām no turienes,un tagad biku jāpaspēlē kompis,un vēlāk aiziešu uzraut gignā :)

Apmēram manas 2 dienas prom no salaspils...

P.S. priecīgu turpmāko dienu ! ^_^

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

za4ot!

šorīt pamodos nepazīstamā dzīvoklī ar sāpošu galvu. pie gultas stāvēja meitene ar ūdens glāzi. pirmo reizi mūžā patišām biju pateicīgs par to, ka sievietes vienkārši IR. visu dienu sabojāja tas, ka, pagriežoties uz otriem sāniem, man blakus gulēja pliks džeks. nekad viss nevar būt ideāli. vienmēr jāuzrodas spalvainam alkānam, kas visu labo jušku sapiš.

dienas atziņa: nepazīstamā rajonā pipelē nekad nelien uz balkona un nesāc bļaut kko par fašizmu un pāķiem. viņi zin, kurā stāvā tu dzīvo!!!

Link to comment
Share on other sites

notika negaiditais, kaa team nr.1 no LAT WCG izgaaja intoxicated! malachi...

esmu prieciigs, ka man divas dienas bija iespeeja paskatiities lv stiprakos speleetajus darbiibaa bez hltv starpnieciibas un ar to..

Link to comment
Share on other sites

Nesen atvilkos no kārtēja futbola mača.Šī diena tika pavadīta diezgan jautri,jo braucām pirkt man jaunas futbola bucas..Iegājām vienā veicī,nekā nebija,otrs ciet bet trešajam bija pārtraukums :superlol: Tad mēs braucām mājas,un kā jau vienmēr mamma pabaroja ar kārtīgas afterpusdienām :D

P.S. afterpusdienas,pusdienas kas ir ~pec 16:00 :)

Link to comment
Share on other sites

esmu prieciigs, ka man divas dienas bija iespeeja paskatiities lv stiprakos speleetajus darbiibaa bez hltv starpnieciibas un ar to..

Pag pag Vai tad Eclispe nepanema 1 vietu, cik dzirdeeju tad intox... tikai vinneja vienu karti pret viniem :)

Link to comment
Share on other sites

:)

hmmm... laikam būšu, ko nojaucis! :D es pēc 1. spēles devos prom.. laikam jau, ka tomēr nē! sorry par nepreizu info!

pagājusi otrā diena kā studentam... viss bumbās, lekcijas pagaidām vieglas, dienas grafiks nav saspringts.. viss tiek kontrolēts.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...