Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Da ar intergrētu domāju visus 100fps izspiestu :)

2trai šīs dienas jautājums!

Kā jūs domājat ko es tagad daru? :DD

P.s. bļēēēēē kurš manu TITEL NAME nomainījis :DD cash^ ???

Jaa jaa ar taadu fps100 csaa garanteets, un veel TF2, source L4D un veel visadas bombatskaas speeles ies kaa nevienam :thumbsup:

2. skrien stadiona apljus, lec ar lecamauklu un taisi presiites droshvien

Link to comment
Share on other sites

Shobriiid pieejoshaa info ir tada ka man Febr. vai Martaa spiiid 2ned atvaljinajums :DD Esmu happy jo esmu noskaidrojis ka COyotos cenas ir nomainitas uz Liepajai atbilstoshaam cenaam,nevis peec Riigas ienakuma liimenja :) Tas tikai priecee :) Vairak vareshu izdzert par to pashu naudu :DD Jaa par cieminjiem kaut ko varetu izdomat,uz menesha beigaam zinashu par savu atvaljinajumu,kad tas varetu buut tieshi,bet tur ir taa ka 1nu no 2vaam nedeljam tiks pavadiitas Vaacijaa atpuushoties bet 2tru nedelju varetu veltiit JUMS :DD NU teiksim 3-4cilvekus max uznjemshuu :DD Cash,ezim un Jimmijam ir VIP statuss tie vnm var ierasties,lai gana taa JImmija pirshana nebija FOiNA :DD DeaDaLive ir normals pixajoshs KABANS,kam ari ivieta atrastos manos apartimentos :DD Tad nu var veel kaadu chuuskinju piemeklet :D Plikais shogad noteikt inepiedaliitos jo shamais DAnijaa macaaas! HUSEINU rokaa dabuut nebuut ugruuti, Larins to roozhu vispar katru dienu redzu darbaa :DD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...