Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nu ugadaite!

S gordom nosish, tiho nenavidish? Shto eta takoe?

Man shodien braukshanas eksis 14:00, jaaidzer pirms eksha paaris alinji lai nervi nestreiko un var braukt

Jerrico būsi vēl viens drunk knight rider no Bauskas? :D

Link to comment
Share on other sites

Stulbie narkomāni :D Es šogad domāju daudz mazāk pievērsties visiem šitiem draņķiem, pagājušajā gadā jau nereāli visādi sūdi tika lietoti, zaļās bikses vispār gandrīz katru nedēļas nogali...

Kur var savākt piķi sniedziņam, cik viņš iet? 50Ls/g? nu i nah, tur jau var bārā pie izlejamā alus 2 nedēļas sēdēt... nekad neesmu saņēmies pamēģināt to veļas pulveri, bet gan jau kādreiz... :muahaha:

Vakar gan gara diena, 10os piecēlos, ap 15:00 jau biju gatavs, pamodos vakarā un mocījos ar sūdīgu dūšu un smagām galvassāpēm :D Brr, ievilkās nedaudz tā tehnikas apmazgāšana :D

Link to comment
Share on other sites

good men raksta par alkoholu, kads tads aktivaks zaales pipetajs varetu pievienoties un es varetu pastastit kaa iet ar sniedzinju :muahaha:

Mums tieshi Liepajaa tagad smuki snieg sniedzinsh! :) Kapec man ir tik sudigi,tas nemaz nav labi! Vajadzes laikam pa kluso pec alinja aiziet izsuuukt!

Link to comment
Share on other sites

Stulbie narkomāni :D Es šogad domāju daudz mazāk pievērsties visiem šitiem draņķiem, pagājušajā gadā jau nereāli visādi sūdi tika lietoti, zaļās bikses vispār gandrīz katru nedēļas nogali...

Alkoholu vēl var pielīdzināt sūdam, bet zaļo nu točna nē - veselībai jau nekādus kaitējumus nenodara. :)

Kādreiz, kad maks spiedīs kabatu, varētu arī sniedziņu notestēt. Gribas pārbaudīt, vai tas ir tās naudas vērts. Man gan ir nojauta, ka nav. :)

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

es to visu uzrakstishu(varbut) pec brivdienam, tagad jaiet nomazgaties, jaaizbrauc lidz darbam un tad pie mazajam :D

p.s. neviens neshnauc ikdiena, tas pirmkart ir parak dargi, otrkart ja tu neej uz klubu neredzu tam vispar jeegu. Bet ta pa brivdienam sad tad paniekoties var.

un vispar tas ir psc, maksimas beidzas jim beam pa 10ls litraa, rim4ika vins 20ls maksaa :superlol:

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Wow, sēdošais invalīds ir atpakaļ ;/

Klau, šon tūkstošus vērtu kombainu atdzina, tas tevi drošvien grauž, ņemot vērā, ka zemnieki ir lošaras un tev ir iphone4 bļe?? ~_~

Tu laikam esi apdalīts. Es cienu zemniekus, jo bez viņiem mums nebūtu ko ēst, bet ne tevi , tu esi apdalīts puisis . Man reali ir pie dirsas , kaut vai tev 10 kombaini stāv ārā pie mājas. Tu tāpat paliksi pie sava kombaina un neko citu nedarisi visu atlikušo dzīvi. Veiksmi kombainpuika!

Link to comment
Share on other sites

Es darīšu, un kā vēl :) Za to saimniecībā vairāk naudiņas griežās tīri uz peļņas nekā tavā kinozālē vai kur tu tur vergoji :) Tā kā salīdzinoši ar mani tu tomēr esi mazs sūda gabaliņš, lai arī kā censtos izsisties, nekas labs no tavas tukšās diršanas nesanāk :)

Tagad stāsti, ka cieni, pirms pāris mēnešiem citu dziesmu dziedāji, nevar būt, ka tomēr sāc domāt ar pareizo galu :)

Link to comment
Share on other sites

Tev tas kinoteijāteris pieder? ;/

Man ir smadzenes, varu apstiprināt ar ārsta izziņu :mIm:

P.s. ekonomisks termins ir tāds, kas aizņem maz vietas? :lolza: Tev pašam tā kā derētu piedomāt pie gudriem vārdiem ko mēģini rakstīt :)

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Tev tas kinoteijāteris pieder? ;/

Man ir smadzenes, varu apstiprināt ar ārsta izziņu :mIm:

Jebkāda "diskusija" ar to pajoli ir tas pats, kas mērcēt aļna dirsā savas ekstremitātes- lietderība 0, jautrība 0 un smird pēc sūdiem. Tad jau labāk ar čikiju par cepurēm parunāt, vai ar jupi par gigna slepeno valdību.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...