Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

"bee zaibvsi saes taa gdaa pipelees,, ees juims be pa kueleme un tad bumbaas buus kar4 aizej uz pieturur ar tur kaut kaada bija un savaaca mani un tad pieleej umuuli un pamodostikkko maajaas un taa be ghalva saa es pis vbe!!" es teiktu, ja man būtu bijusi nauda. Saw ostus ir problemātiski atrast. m, nez vai tajā 1-4 Saw kolekcijas dvd būs. :hrmmm:

:10cm: Kaamis tāds kretīns - visu laiku sēdēja blakus un tempa aliņu. Es ta nedrīkstu.. Sēdēju un siekalojos, mljin. Publisks FUI tev! Starp citu, tu man esi parādā par pelmeņiem. Nākam6dien iekasēšu. Pašlaik klausos seksīgo franču čikitu Alizee un domāju, ka brīvdienas atkal būs padirstas. Tas jau sāk kļūt par sliktu ieradumu.

tie Tērvetnieki tāpat nelikās garšīgi esam. tu čeku paņēmi par tiem pelmeņiem?

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Vopshem driiz saaksies partijs pie manis bet eziiic maita taads pohains majaas gulj un tagad pedejaa mirklii naacaas veidot plaanu kaa tikt uz Liepaju :) Vopshem vinja plans ipashi daudzsoloshs neizskataas,skatiit pielikumu :slap:

Vakaaraa poljubomu ar HUSEINU ,pliko un 0,7lb dzersim :) Taa kaa eziiic cerams pacentiisies shoferi atrast :)

post-7735-1224942578_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

:D labāk iet un dzert bez plāniem, sanāk labāk.

To plaanu man atsutija eziiic :) Tas ir vinja plaans kaa tikt pie manis uz Liepaju :) UNDERSTAND? Shodien tikai 1nu cigareti esmu izpapajis pasham par sevi pries :) Bet taaa kaa vakaraa dzershu 100punkt vakaraa nopipashos zaljsh :D

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Esmu ta noguris psc... :D

Visu dienu palidzu taisiit civic'u tikko beidzaam. Isteniiba nekas daudz vairs nav palicis driz jau bus braucams! Faktiski jau ir tik lukturus janoperk un radiatoru :]] aa un haubi!

Tad vel masas viirs ar mitsuku atbrauca tam gjenerators noplisis 1dien uz servisu sencis aizvedis.

Fuck tagad labprat aizietu kadu alinju ieshaut bet ticamakais ka atkal majas sedeshu. :]

Link to comment
Share on other sites

I feel dizzy :fsckinsad:

Morālās pohas, kaut kādu likumsakarību dēļ aizklīdu uz essi(biju nosolijies tur nekad vairāk nerādīties), nu ko pieceļos no rīta un konstatēju izšķērdību :D

Ezi ej prais pēc xmap ;]

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Okej, tas bija šovakara pēdējais kick's. Esmu sapratis, ka n0r3k's 100% pīpē ceļmallapas, baložiem ir jūtas, Sharijs ir advancēts balodis, tāpēc viņam arī var būt jūtas un Gūdmens visu laiku stumj kaut ko. Vajag stumt. Turās puiši, paldies par vakaru. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

To bezpriģelu, kas darījās vakarnakt, vajadzēja nofilmēt :D

Bet nu nekas, jo tiem, kas bija, paliks mūžam atmiņā :D

Nenormāli jautra nakts. Lūk, pāris bildes.

Pastum, pastum, piepisies (Spalvas variants), bet vispār Gūdmena muzons un Ezīša komentāri spārdija.

post-727-1225032436_thumb.png

Žēl, ka nepaķēru kādu screenu, kur notika masu iznīcināšana. Dīvaini ir tas, kas pašnāvnieki ir terori, kas sevi spridzina. de_cbble mapē kontri sevi spridzināja :D

Šis man likās diez gan interesants moments, kur čalim tiek nogrieztas kājas.

post-727-1225032550_thumb.png

Cerams, ka šī nav viena no retajām sestdienām, kad nākas ko tādu piedzīvot, bet vispār ir jāpadomā par lan-pārtiju, savādāk no blakus istabas nāk messedži, lai netrokšņoju vienos naktī :D

Būtu baigi ideāli, ja hltv spy ierakstītu arī balsis. Bet te, cik saprotu, video nāksies pašam rakstīt.

Anyway, yeah, paldies par jautri pavadīto laiku :10cm:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...