Jump to content
GIGN Forum

$ Laimee Pa Velti!


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Paldies par adresi. Bet tajā anketā ir punkts - seksuālā orientācija - kr4 nēsmu par to interesējies, bet kurš no tiem variantiem ir, ka esmu normāls cilvēks? biggrin.gif

nu tu noteikti esi HOMO vai BI! biggrin.gif BI ir kad ar sievieti un virieti ir sex biggrin.gif HOMO,tikai kad ar virieti! HETERO ir tikai ar pretejo dzimumu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Klau - es uz sitajiem nespeizu principa pec, jo parsvara tur megina nopelnit ka burza vai kaut kads cita veida suds.

Kas tur ir jadara? Ja piecakaresiet, tad dabusiet pa purnu!

Beefy

p.s. es valja neversu, pirms nepateiksi. TB - atversu, bet nonemsu nost to gala pierakstito addresi! Labak saki, kas jadara, ja gribi, lai apmekleju tavu situ!

Link to comment
Share on other sites

Klau - es uz sitajiem nespeizu principa pec, jo parsvara tur megina nopelnit ka burza vai kaut kads cita veida suds.

Kas tur ir jadara? Ja piecakaresiet, tad dabusiet pa purnu!

Beefy

p.s. es valja neversu, pirms nepateiksi. TB - atversu, bet nonemsu nost to gala pierakstito addresi! Labak saki, kas jadara, ja gribi, lai apmekleju tavu situ!

lol - tev atvētsies vnk lapa kur vari reģistrēties. bet labāk spied uz šī linka - tas ir vnk manējais.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Klau - es uz sitajiem nespeizu principa pec, jo parsvara tur megina nopelnit ka burza vai kaut kads cita veida suds.

Kas tur ir jadara? Ja piecakaresiet, tad dabusiet pa purnu!

Beefy

p.s. es valja neversu, pirms nepateiksi. TB - atversu, bet nonemsu nost to gala pierakstito addresi! Labak saki, kas jadara, ja gribi, lai apmekleju tavu situ!

Visā pasaulē tiek ieguldīti lieli resursi jaunu produktu izstrādē, tādēļ tiek veikti apjomīgi socioloģijas pētījumi kur iegūst informāciju par demogrāfiskās un ekonomiskās izaugsmes veidošanos dažādos pasaules reģionos.

Šajās aptaujas anketās Jūsu personas identitātei nav nozīmes , tādēļ tā netiek prasīta. Atbildes uz anketas jautājumiem noder, veidojot unikālu datu bāzi, kas atspoguļo 21. gadsimta cilvēku. Saskarsme ar virtuālo un reālo pasauli.

Piedaloties aptaujās var vinnēt naudu.

Link to comment
Share on other sites

Klau - es uz sitajiem nespeizu principa pec, jo parsvara tur megina nopelnit ka burza vai kaut kads cita veida suds.

Kas tur ir jadara? Ja piecakaresiet, tad dabusiet pa purnu!

Beefy

p.s. es valja neversu, pirms nepateiksi. TB - atversu, bet nonemsu nost to gala pierakstito addresi! Labak saki, kas jadara, ja gribi, lai apmekleju tavu situ!

Vopshem tev bus jaatbild kadas tev ir sexualaas tieksmes un vel dazhi jautajumi,kaa piemeram cik tev garsh,fui bljee,cik tu garsh un cik tavs sver,un vel shadi tadi jedzigi un viegli saprotoshi jautajumi smile.gif taa kaa garanteju ka nekas slikts nenotiks un tev taa anketa uzreiz nava jaaizpild,tikai japieregojas smile.gif lai veicas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Visā pasaulē tiek ieguldīti lieli resursi jaunu produktu izstrādē, tādēļ tiek veikti apjomīgi socioloģijas pētījumi kur iegūst informāciju par demogrāfiskās un ekonomiskās izaugsmes veidošanos dažādos pasaules reģionos.

Šajās aptaujas anketās Jūsu personas identitātei nav nozīmes , tādēļ tā netiek prasīta. Atbildes uz anketas jautājumiem noder, veidojot unikālu datu bāzi, kas atspoguļo 21. gadsimta cilvēku. Saskarsme ar virtuālo un reālo pasauli.

Piedaloties aptaujās var vinnēt naudu.

nu un kas ir jadara lai vinetu.

Teiksu ka ir - negribas pisties ar registresanos! wink.gif Tur ir kadi pareizie atbilzu varianti, lai vinetu? smu cik jau tados free lotery piedalijies, bet vinejis nesmu ne suda ... o nee.. sorry... esmu vinejis ap 100 spamiem diena! tas gan jaa! smile.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

nu un kas ir jadara lai vinetu.

Teiksu ka ir - negribas pisties ar registresanos! wink.gif Tur ir kadi pareizie atbilzu varianti, lai vinetu? smu cik jau tados free lotery piedalijies, bet vinejis nesmu ne suda ... o nee.. sorry... esmu vinejis ap 100 spamiem diena! tas gan jaa! smile.gif

Beefy

Registrēšanās aizņem 10 sec, tikai jāgaida kamēr atnāks apstiprinājuma vēstule.

Link to comment
Share on other sites

nu un kas ir jadara lai vinetu.

Teiksu ka ir - negribas pisties ar registresanos! wink.gif Tur ir kadi pareizie atbilzu varianti, lai vinetu? smu cik jau tados free lotery piedalijies, bet vinejis nesmu ne suda ... o nee.. sorry... esmu vinejis ap 100 spamiem diena! tas gan jaa! smile.gif

Beefy

Vopshem tu pieregojies 5sec laikaa,tad gaidi kad atnaks apstiprinajums uz e-pastu!Tad ievadi paroli aizpildi anketu un tev ir 65punkti,ar tiem tu var 2reiz vai 4reiz minet skaitljus,ja uzmini 4trus skaitljus vinnee baksi biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Jā, bet 3 skaitli = 50 punkti. 4 skaitli = 15 punkti, 4 skaitlus tu vari minēt 5x a 3 skaitls tikai 1x, tikot kā esi pieregistrējies.

tIESHI TAa! minot 3skaitljus tev vairak punkti aiziet,ka mazak iespejamiba ka vinne!minot 4skaitljus lielaka varbutiba un variacija ka uzminesi biggrin.gif Lai veicas smile.gif Sakuma pieregojies galvenais smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...