Jump to content
GIGN Forum

Gign Allstar 2007


samuray
 Share

Recommended Posts

  • Replies 450
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ehh.. chiiksteetaaji.. nu shis, vismaz cik saprotu, nav nekaads championaats.. bet gan AllStar speele..

tb nu un ka juus peedeejos 3 meeneshus speeleejat katru dienu.. Vai tieshaam jums liekas, ka esat vairaak piederiigi pie GIGN komjunitija par tiem, kas peedeejaa laikaa varbuut speelee mazaak, bet sheit uzturaas jau vairaakus gadus, un ir personiigi paziistami ar lielaako dalju citiem star-lvl speeleetaajiem?

Link to comment
Share on other sites

Neviens, kas ir spēlējis 3 mēnešus, te nečīkst!

tieshi taa!Tadi kaa Schnapi kas te tikai 1,5nedeljas vai cik tur bij,uzreiz pateica ka nemaz necer uz ko!bet nu cho ta speleju jau vairak pa pusgadu dien dienaa un pirms tam vnk retaak sanaca,nevis kaa tagad! TAPEC LUDZU!

P.s. Kaut vai apskatities STATOs! Tadiem cilvekiem,kaa man,keda,dyversant,RapRock,kam nava vieta sastavaa ir ap 150h nospeleetas un vairak!Bet tadi kaa hydro un fr0zen(nekas pret shiem abiem man personigi nava) nospelejushi attiecigi 2h un 15h! Vai nav satriecoshi apzinaties!Vinji piedalijas pagajusho gad,jo tad vinji bija aktivi,bet mes NEE! A tagad viss ir mainiijies un skjiet arii tur ir kaut kas jamaina! Bet piemeram PURVA-ZIVS kas jau spelee kadus 4gadus vismaz jusu serverii un kam statos patreiz ir ap 300h vispar arii netiek jusu pamatsastaavaa! kaa medz teikt,kursh dziljaak dirsaa liidis,tie vairak tiks cieniiti! violent1.gif Bet nu kaa jau kads teica,vnm bus kads neapmierinatais!Un tapat tikshu IGNORETS!

P.s. Paldies par UZMANIBU!Un skjiet daleca,kapec vinji nevis kads no mums ir pamatsastava! 20.gif

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

bljiin, mazliet aizkaveejos, ja ir iespeeja pierakstiet mani pie kkaa, maybe man uzspiidees 1x muuzhaa csā kaads saules starinsh arii! Baigi gribas tajaaa alljstaar uzkapaat.. grr unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Es atbalstu samuray izveeli komandu daliishanaa, bet nu Good Men toch vajadzeeja sastaavaa! Es katraa zinjaa esmu paarliecinaats par to ka mani izveeleeja pamatsastaavaa tapec ka es vnk dienu dienaa savas stundas GIGNaa kaveeju!

P.S. Ja es atsakos tad buutu prieciigs ja manu vietu Good Men ienjemtu! Katraa zinjaa nezinu vai taa buutu! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

bet īstais iemesls bija protams tas, ka busteris lago...

ceru, ka nebūs arī tas sfa klients, jo arī tas man lago biggrin.gif

nevis busteris lago, bet vaajsh PC, kaads noteikti ir tev biggrin.gif

Bet tas tik buutu prikols, ja kaads AllStaar geimaa chiitotu! 4.gif

Link to comment
Share on other sites

nevis busteris lago, bet vaajsh PC, kaads noteikti ir tev biggrin.gif

Bet tas tik buutu prikols, ja kaads AllStaar geimaa chiitotu! 4.gif

nedirs. dažiem labiem ir sliktāks pc kā man un busteris nelago.

Ja nu vajag parametrus, tad ņem:

Celerons 2,4ghz

ram 1024

videokarte - geforce 7600gs 256mb 128bit

nezinu, ko vēl tev vajag zināt.

Link to comment
Share on other sites

dažiem labiem ir sliktāks pc kā man un busteris nelago.

Nu tad izdari secinaajumus pats!

Un kas tev liek domaat, ka mani interesee, kaads tev ir dators?!Ja jau citiem ir sliktaaki PC un vinjiem nelago, tad vaina nav busterii, bet gan tavaa aabolu kastiitee! wink.gif

Un tak teica, ka tas nav gign serveris!

Edited by `MaX`
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...