Jump to content
GIGN Forum

Biznesa Plans!


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Manai meichai ir nepiecieshams BIZNESA PLANS Un shamai galigi nava laika uzraxtiit!Vai kadam jau gadijumaa nava kads gatavs darbinsh?Vismz kaa paraudzinsh?Ideali butu ja varetu no DC++ kadam novilkt,ko konkretu,jo neko pratigu tur vel neesmu atradis!Paldies jau ieprieksh! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Vainu maksā vai taisi pats.

Mūsdienās par brīvu ir tikais siers otrajai pelei slazdā.

Da neparspiilee,ja? Ja esi sasodiits KAPEIKU PISEEJS,tad labak vispar neko nebutu rakstijis!Ir arii cilveki,kuri labprat izpalidz,kadam,nevis taadi kaa TU,kapeik piseeji!! wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

No offence, bet tie paraugi ir meereni suudi smile.gif Es nakts viduu divus pirkstus apchuraajot 10 minuutees labaaku biznesa plaanu uzrakstiitu smile.gif Vispaar jau es labprat izpalidzetu, bet shoreiz laikam varu tik pateikt ko un kaa vajg, jo tie biznesa plaani kas man ir uz kompja ir manis pasha darbs, pie tam nevis kaa vidusskolena fantazija, bet uznjemeja pasutijums cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

No offence, bet tie paraugi ir meereni suudi smile.gif Es nakts viduu divus pirkstus apchuraajot 10 minuutees labaaku biznesa plaanu uzrakstiitu smile.gif Vispaar jau es labprat izpalidzetu, bet shoreiz laikam varu tik pateikt ko un kaa vajg, jo tie biznesa plaani kas man ir uz kompja ir manis pasha darbs, pie tam nevis kaa vidusskolena fantazija, bet uznjemeja pasutijums cool2.gif

Daa ne tik ljoti ljoti jau man arii nevajag,es tik gribu draudzenei izpalidzet,un cereju ka kadam bus kads gatavs un nepaskoposies!Tas arii viss!Bet it kaa shito bizness planu arii vajag RTU Koledzhas skolniecei un ar parasto vsk limeni skjiet bus pa maz!Da moshk paskaidro kaa novilkt no tiem torentiem?es neeesmu specializejies TORENTU apstraadee! dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Da neparspiilee,ja? Ja esi sasodiits KAPEIKU PISEEJS,tad labak vispar neko nebutu rakstijis!Ir arii cilveki,kuri labprat izpalidz,kadam,nevis taadi kaa TU,kapeik piseeji!! wacko.gif

Pievaldi pirkstus . Biznesa plāns ir pietiekami nopietns darbs lai to neprasītu kādam par brīvu. Nav naudas - raksti pats, nav smadzeņu - pērc.

EDIT : Atačā ir kkāds sūdains plāns labākus dabūsi tikai nahaļavu no draugiem.

BP_Mebelu_razotajs.rar

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Pievaldi pirkstus . Biznesa plāns ir pietiekami nopietns darbs lai to neprasītu kādam par brīvu. Nav naudas - raksti pats, nav smadzeņu - pērc.

EDIT : Atačā ir kkāds sūdains plāns labākus dabūsi tikai nahaļavu no draugiem.

Tenks,bet shodien uzzinaju,ka pa MEBELEM jau 1ns raaksta! sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Te būs neliela biznesa ideja, ja interesē un der tēma, tad kačā nost, bet tur nav gatavs biznesa plāns, tikai idejs, tā ka skaties pats.

Vispār jau www.atlans.lv var pa pāris latiem dabūt normālus darbus, tas ja pats negrib taisīt. smile.gif

biznesa_ideja.doc

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...