Jump to content
GIGN Forum

Old school UO


Surrounder
 Share

Recommended Posts

Tas briidis ir klaat kad taa kaa vajadzeetu paraadiit Criminal`u speeku uz jauna shaarda - http://www.neverlands.org , http://www.neverlands.info . Serveris griezhaas uz POL`a ( tobish precasting utt., serveris atrodas Itaalijaa) - galvenie noteikumi, kurus vajadzeetu atcereeties - AFK macroing aizliegts, ja pieker 4 reizes acc tiek izdzeests, no 1 IP tikai acc - ja sanaak vairaak, jaaraksta veestule adminiem ar siiku paskaidrojumu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Black^Obelisk

И насчет 13го я на нем играл потомучто провайдер был такой, что кпримеру на ME я даже законнектится немог sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Ta 13 dim veel vienkaarshi nav liidz galam uztaisiita, serveris ir normaals, varbuut kaads ir lasiijis, bet vienaa aarzemju saitaa bija pa visiem serveriem aprakstiits un pa 13 dim bija teikts ka tas ir vieniigais severis kursh ir izmainiijis speeles scriptu, es domaaju ka 13 dim admini tas ir AXL Vjaka un PAM3EC ljoti gudri vechi ir un uztaisiis to serveri labu!!!

Link to comment
Share on other sites

Juu, Fatality, pagaidi veel kaadus 4 gadinus, un skat - normaali straadaas 50 procenti skriptu. Veel 6 gadini un pat zinaams balanss starp klaseem paraadiisies...Pa vidam katrs skripts tiks paarstraadaats 5 reizes, pie katras paarstraades paraadiisies 2-3 bugi...

Zheel, ka tu veeljoprojaam neesi sapratis reaalo situaaciju ar UO shardiem Latvijaa smile.gif ( Sorry, aizmirsaas, kaa saucaas juusu gilde, manupraat kaadreiz tavs avatars bija DarkBlack gerbonis ( patieshaam atvainojos, ja kluudos, 13th es un visa mana gilde pametaam pagaajushaa gada maijaa)) - galu galaa juusu gilde bija viena no taam kuras paraadiijaas uz 13th pirmajaa piegaajienaa...Tik ilgi speelee un veeljoprojaam tici pasakaam smile.gif

AXL, Vjaka un PAM3EC varbuut arii ir "dikti gudri vechi" ( par AXL gan man dikti maac shaubas) bet nu nav viniem pirmkaart, pietiekamas pieredzes kaa UO speeleetaajiem un otrkaart, entuziasma, lai normaali uztureetu serveri....

Link to comment
Share on other sites

Surrounder es jau arii vairs nespeeleeju UO kaadu gadu ja ne vairaak, pirms kaadiem 5 meeneshiem atkal biski uzspeeleeju un taa vairs nespeeleeju!!! Piegriezaas!

Jaa es biju no klana DarkBlack es pat atradu to saucamo gjeerboni, un mees bijaam pirmie kas uzlika klanu, peec tam mees atdevaam klanu kaut kaadiem chaliem kuri ari nolaida klanu un taa arii nav vairs klans. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Da juus ko uz 13th bija laikam perehods Bandiits teica smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif juus iedomaajieties kas tur tagad par bonusiem atkal skilli gan jau apgriesti. Un kaa parasti BAGU tur nav dry.gif Serveris 100% suukaa un uz vinja nav veerts speeleet tongue.gif un neviens uz vinja arii nespeelee

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...