Jump to content
GIGN Forum

PČ Hokejā 2007


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tās krievu sejas pēc tam, kad viņiem iemeta pēdējo ripu, bija zelta vērtas. dažs labs skatījās kaut kur tālumā ar atvērtu muti, nepakustinot nevienu sejas muskuli, pilnīgā nesaprašanā, dažam pilnīgi jau uz raudienu vilka. nevarēja saprast, vai smieties vai raudāt par viņiem.

Link to comment
Share on other sites

LOL tad kad es teicu ka Kanāda tix finālā mani nodirsa šodien vel teicu ka vinēs zviedrus atkal nodirsa ka es nekā no hokeja nesaprotu KANADA DA BEST !!! buus vinji 1

deram nebuus? man likaas Krievija buus vnk PALJUBE 1.... vareeju visu likt galda.. bet nu re ka Somija sanjeemas.. man liekas vinji tiks galaa ar Kanaadu.

Link to comment
Share on other sites

O jā, krievi pret somiem bija varen jauka spēle. Vislaik kaut kāda darbība, nav kad aizmigt. Un tā jau kuro gadu pēc kārtas daudzsološais Ovečkins tā arī neko neizdarīja. Tā kā es par Somiju, tad esmu apmierināts ar to, kā tas viss beidzās.

A zviedru spēle bija tizlošanās, kaut arī šitie jaunie puņķutapas baigi visādus nūbus nomočī, tomēr pret spēcīgiem pretiniekiem ( Krievija, Kanāda, u.c. ) tomēr neko īpašu parādīt nevar.

Un ceru, ka finālā somiem pietiks iedvesmas sadot pa mizu arī kanādiešiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest enjoy
Un tā jau kuro gadu pēc kārtas daudzsološais Ovečkins tā arī neko neizdarīja.

Nu nesaki viss. Es arī biju par Somiem, un katru reizi, kad tas Ovechkins dabūja ripu man sirds notrīcēja, jo bīstami moneti bija daudz.

Protams realizēšanā, paldies dievam, viņam neveicās, bet nospēlēja, es domāju cienījami.

Ceru, ka rīt Somi vinēs Kanādiešus, jo Somu Peltonens (bez saviem zobiem smiliez.de_2524.gif ) ar savu cīņas sparu un skillu ir vairāk vērts, nekā visa Kanādas izlase kopā.

Un par mazo finālu varu teikt vienīgi to - Lai kas arī būtu pret Krieviem, es vienmēr būšu to pusē, vienalga kādā dzīves situācijā.

Link to comment
Share on other sites

O jā, krievi pret somiem bija varen jauka spēle. Vislaik kaut kāda darbība, nav kad aizmigt

Tieši šā iemesla dēļ vēļējos redzēt kā krievi spēlēs pret kanādu, divas ātras komandas, tas tik būtu...bet nu...kā ir tā ir

Man po es fano pa japānu un viņiem šai chempī nav nevienas zaudes-labākais rādītājs

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

katru reizi, kad tas Ovechkins dabūja ripu man sirds notrīcēja, jo bīstami moneti bija daudz.

Nu darīties jau viņš tur kaut ko darījās, tīri smuki un tā, taču to, ko viņam beigās vajadzēja izdarīt - iesist -, viņš tā arī neizdarīja.

Man po es fano pa japānu un viņiem šai chempī nav nevienas zaudes-labākais rādītājs
smiliez.de_2524.gif
Link to comment
Share on other sites

beigaas jau Aabols teica, ka nu ka takaa Ovechkinam dereetu mainiit to savu pa krieso pusi aatro ieslidojumu zonaa un finaalaa aatro uzmetienu uz vaartiem ar kko citu, piemeeram, pietureet ripu vai veel kko citu izdomaat, laikam Ovechkins pats to nesaprata un naivi cereeja iemest smile.gif

nu tanii momentaa, kad notika ciinja pie somu vaartiem un viens no somiem apzinaati apkeeraas rintjii krievam un nogaaza vinju uz ledus, protams, sanjemot 2min noraidiijumu, paskatoties atkaartojumu man gandriiz sirds apstaajas, cik tur truuka, lai tas krievs kriitot uzmestu ripu nedaudz augstaak un taa paarlidotu paari vaartusarga kaajsargam smile.gif

visa chempja gaitaa esmu biji par somiem un finaalaa arii buushu par vinjiem!

Link to comment
Share on other sites

Nu 2. pusfinals bij tik garlaiciigs smiliez.de_2428.gifsmile.gif zviedri vnk paslidinajas, apmeram kaa chehi pret vinjiem pagajushgad finaala, bet domaju krievus vinji vinees par 3.! Finalam vajadzetu but riktigi labam, somi nav tadi skrejeji bet vinji norm ka komanda un uz pieredziti tomer tiri smuki spele, ta ari krievus aizsutija! Es domaju ka finals bus apmeram taka somija pret krieviju tikai rezultats bus 5:5 nevis 1:1, kas uzvares to4 nenjemos prognozet, bet domaju bus ljoti lidzigi!

Link to comment
Share on other sites

Somiem vnk smagi noveicās ....... ar Kanādu viņi netiks galā 100%

tev nav noveicies ar smadzenēm, jo acīmredzami no hokeja ne sūda nesaproti un vadies pēc kaut kādām personiskām simpātijām smiliez.de_2428.gif

Bucher - tāpat arī zviedri slidināsies pret Krieviju un tāpat zaudēs arī viņai, kā vienu reizi jau šajā čempionātā to izdarīja.

Kas attiecas uz finālu, tad būs interesanta, līdzīga spēle. Ceru, ka somi vinnēs, jo viņi ir to pelnījuši wink.gif

Link to comment
Share on other sites

tev nav noveicies ar smadzenēm, jo acīmredzami no hokeja ne sūda nesaproti un vadies pēc kaut kādām personiskām simpātijām smiliez.de_2428.gif

heh.... es pat šaubos vai tu esi redzējis pēdējos vārtus , jo to var nosaukt tikai par cūkas laimi par labu Somiem .....

Edited by hopeLess
Link to comment
Share on other sites

Pēc pirmā perioda, spēlē Krievija - Zviedrija Ruztultāts ir 2:0 krievijas izlases labā unsure.gif

A ko es saku? unsure.gif

Edit: Nu skaidrs Kavacky.

P.S. Lai nu kā, spēlē Krievija-Zviedrija ar 3:1 uzvarēja Krievijas izlase... wink.gif

Edited by vecteetinjsh
Link to comment
Share on other sites

heh.... es pat šaubos vai tu esi redzējis pēdējos vārtus , jo to var nosaukt tikai par cūkas laimi par labu Somiem .....

Vieni notizlojas, otri iesit - tā visi parasti dara. Un ja somiem pirms tam paveicās realizēt skaitlisko mazākumu, tad sanāk, ka tā jau vairs nav plika veiksme - tā ir sistēma.

Vectētiņ, nesatraucies - viņš droši vien sāka rakstīt atbildi, pirms tu vēl biji iepostojis.

Link to comment
Share on other sites

Žēl Krievus. Cerēju, ka šiem izdosies tikt līdz finālam un paņemt čempi.

Mani favorīti izkrīt, so man stipri poh, kas paņem pirmo. Acīmredzami tiem vajadzētu būt somiem. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...