Jump to content
GIGN Forum

PČ Hokejā 2007


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

Paši jau vien esam vainīgi, makaronrijējiem papist - tas ir vienkārši nožēlojami. Tagad atlikušās spēles skatīties nebūs vairs tas ... Protams negribas atkrist uz B grupu, bet varbūt tas pat būtu labāk, vismaz pārmācītu latviešus.

Runājot par tiesnešiem - ir bijis sliktāk, kaut vai pirms gada Rīgā pret Kanādu(to tiesnesi tiešām vajag brutāli nošaut). Atceros arī tādu Šindleru, ko vispār vajag pakārt(laikam noraka mūsējiem spēli pret ASV).

Vienīgie, kuri normāli spēlēja bija Bērziņa maiņa. Viņi taisīja visu spēli.

Pēc šīs spēles garīgais sapists uz visu nedēļu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

es uzskatu, ka labi spēlēja kādi 10 spēlētāji, pārējie bez atdeves.

Cipulis izcēlās, tāpat kā Daugaviņš un visa Dārziņa maiņa, Tambījevs gandrīz katrā spēlē izņemot šo, iebrauca tā riktīgi ar elkoni ģīmī tik perfekti, ka pat tiesneši nemanīja. Laviņš un vēlviens, aizmirsu uzvārdu. ā vēl Rēdlihs cīnijās, bet pārējiem gurķojās pa laukumu.

Link to comment
Share on other sites

Feik - tas par ko tu runā ir 90. gadu NHL hokejs. Tagad arī NHL pamazām tiek pārvērsts par baletu uz ledus.

neesmu sen skatijies NHL speeles, bet nu speele noteikti ir assaaka! ceru, ka driizumaa izlasee saakas njemt taadus, kaa daarzinju un daugavinju! lai gan Lativijaa daudzi taadi nav! zheel, kad mums nav takaa Zviedrijaa! Katraa miestinjaa kur ir ~2000 iedziivotaaji ir ledus halle un sen professionaalaaki speeletaaji! Zviedrija pat bez NHL speeletaajiem pieraada, ka vinji ir speejigi vinneet, un ar labu paarsvaru!

Link to comment
Share on other sites

Nekas ka mees pakaasaam "makaronchikiem" kas bija , bija .. Vairs jau laiku atgriezt aptpakalj nevar wink.gif Itaalji speleeja tikpat labi kaa Latvieshi dry.gif Tur bija kljuuda ka visi "daunji" skreeja peec shaibas viens itaalis nostajaas pie vaartiem un iemeta bez maz vai tukshos vaartos zaban.gif Paarmest muuseejiem nevar laugh.gif

Pushi kaartiigi ciinijaas .. Daarzinsh vispaar cool2.gif Vnk Latvieshiem nav meistariibas (met , met un nevar iemest ) Jagaida nakamaas speeles varbuut paspiides ceriiba!

Link to comment
Share on other sites

Es vienkārši nevaru iebraukt KĀ MĒS VARĒJĀM PAKĀST ITĀLIJAI??? smiliez.de_2551.gif

Kā var kkādiem makoroniem pakāst?

redzi, ka var..

vispar es speles rezultatu jau zinaju pirms speles, bet tas taa...

Link to comment
Share on other sites

Arprac taja mirkli kad iesita 4turtos vartus , man taads besis uznaca zajibis...

man besis pec 3shiem vartiem kurus ielaidam uzraava jo domaju ka dir*aa ir,bet tad kad Darzinsh iemeta 3:3 vispar stressinsh parnjema un gatavojos bullishiem bet she tev blink.gif

Nu nekas riitaa 11:15 pret UKRIEM!

Link to comment
Share on other sites

Latviešiem pilnigga izgaašanāas!!!Kā var zaudēt 3:4 pilnigs blaviens..

Un vel Naumovs izet ka no vaartiem Un ko juus gribat mad.gifmad.gifmad.gif Ja Naumovs butu nomainiits varbut mes butu uzvarejusi 20.gifLatvia2.gif SucK

Es uzkskatu, ka naumovs bija vainigs tikai viena vartu zaudejumaa...

parejos atsist bija unreal..

vnk latvijas aizsardziba Sucks!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...