Jump to content
GIGN Forum

Kz.gign.lv


JuiCe
 Share

Recommended Posts

Nezinaju kur tiesi so rakstit,bet varbut gign ari spej sev izveidot un hostet Kz serveri protams ar laiku , kad viss tiks savests kartiba , lai uz cs un csdm servera nebutu lagi! Nu tas tads taka jautajums , vai gign nevelas sev vel vienu serveri kz?

P.S ludzu nevajag nodirst uzreiz tur idots utt... Bet ko jus domajiet par so!

Link to comment
Share on other sites

ja pubā vēl ļoti daudziem lago dēļ tā, ka serveris nevar pavilkt kārtīgi mājaslapu, tad kur vel kz serveri tu domā izraus?

Nu tapec es saku, kad nebus vairs puba un csdm serveri lagi!

P.S Rilex tas nava lugums! Es vienkarsi pajautaju ko doma par to ljaudis un admin smile.gif

Edited by JuiCe
Link to comment
Share on other sites

Nezinaju kur tiesi so rakstit,bet varbut gign ari spej sev izveidot un hostet Kz serveri protams ar laiku , kad viss tiks savests kartiba , lai uz cs un csdm servera nebutu lagi! Nu tas tads taka jautajums , vai gign nevelas sev vel vienu serveri kz?

P.S ludzu nevajag nodirst uzreiz tur idots utt... Bet ko jus domajiet par so!

laiks rādīs wink.gif

Link to comment
Share on other sites

kz ir specifisks serveris, kur tauta apgrozās ļoti maz, tāpēc pietiek ar jau esošajiem Latvijas kz serveriem. Varu derēt, ka tas serveris stāvētu tukšs.

Gan jau ka ne! Gign zin visi un domaju ja paradisies kz serveri bus tauta!

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu, pietiek ka ta jau ir daudzi kz serw.. Un tur neko nemaina kura serw spele jo lekashanai kk speletaju limeni newajag.... Ta ka es domaju ka iztiksim ar tiem pasiem kz serw kas jau ir

Pats biku lekaju... Tikai tik, cik man vajag CSam lai varetu uzlekt uz klints, kastem utt.!

Link to comment
Share on other sites

Nezinaju kur tiesi so rakstit,bet varbut gign ari spej sev izveidot un hostet Kz serveri protams ar laiku , kad viss tiks savests kartiba , lai uz cs un csdm servera nebutu lagi! Nu tas tads taka jautajums , vai gign nevelas sev vel vienu serveri kz?

P.S ludzu nevajag nodirst uzreiz tur idots utt... Bet ko jus domajiet par so!

iedod mums ļoti resnu interneta trubu, kur pielikt serveri un tad mēs par to varētu mēģināt sākt runāt.

ja jau būtu vieta kz serverim varētu arī uzlikt, lai gan man personīgi nav tāda vajadzība - ja dikti gribu palēkāt aizeju uz kādu steama kz serveri

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...