Jump to content
GIGN Forum

Speles


Frenzy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eh, atceros Comand & Conquer pirmo un Red Alert... eh, vecie, labie laiki, kad vēl spēles nebija pārbāztas ar viskaut kaut kādām nevajadzīgām fīčām. varēju mierīgi uzbliezt nežēlīgo tanku kaudzi un visus izpownot. goos ol' times rolleyes.gif

bet tā vispār pagājušā laikā neviena spēle nav īpaši aizķērusies.

tā mīļākās gadu gaitā varētu būt : diablo II, c&c: red alert, civilizācija II, Transport Tycoon un vēl kaut kas.

Link to comment
Share on other sites

sowry, i got life ..

tas, ka tev ir dziive, noziimee, ka tev nevar buut miiljaakaa speele? tu esi tik kruts reaalajaa dziivee, jo tev tachu nav miiljaakaas speeles jhatka.gif. un tie, kam ir miiljaakaa speele, reaalajaa dziivee ir nieciibas sad.gif

p.s. vairaak gan izskataas, ka tev taadas lietas, kaa dziive nav, taapeec meegjini mums ar saviem postiem pieraadiit preteejo thumbsup.gif

p.p.s. commander keen 4

Link to comment
Share on other sites

chilling .. time killin.

edit - hl, hah smiliez.de_2125.gif , much <3 ;*

btw, yo, tomēr ir spēle, kas man tīk - Dice. Maz gan sanāk uzrukāt, bet tik un tā man patīk.

+ rNr - kādēļ, es šeit nevarētu uzturēties, ja spēlēju wormza serverī tāpat kā tu un daudzi citi ?

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

es tak neteicu, ka tu šeit nedrīksti uzturēties, vienārši man interesēja, kādēļ tad tu pavadi brīvo laiku ar kaut ko, kas tev pašam nepatīk, bet es piemirsu, ka tev jāpiekopj savs stilliņš, tā ka čill.

Link to comment
Share on other sites

Bļin, man ir divas mīļākās...pat nezinu kā lai izšķiras starp rock'n'rolllll reisingiem un MK 3 ultimate....

PS. Esmu niecība dubultā

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...