Jump to content
GIGN Forum

Vakars Gignā.


Traffic
 Share

Recommended Posts

Tā tik bij spēle vakar. Varētu vēlreiz atkārtot. Sanāca gandrīz vai kā gign allstar game. A varbūt jums tagad šītā katru vakaru notiek? smile.gif Es tā nožēloju, ka nošāvu tikai spiti no tā visa ct bara, kas ar nazīšiem stāvēja. Domāju, ka jūs atkal tādā bariņā būsiet. Te pat mūvijs labs sanāktu - Vakars gignā smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tā tik bij spēle vakar. Varētu vēlreiz atkārtot. Sanāca gandrīz vai kā gign allstar game. A varbūt jums tagad šītā katru vakaru notiek? smile.gif Es tā nožēloju, ka nošāvu tikai spiti no tā visa ct bara, kas ar nazīšiem stāvēja. Domāju, ka jūs atkal tādā bariņā būsiet. Te pat mūvijs labs sanāktu - Vakars gignā smile.gif

nu laikam tas tik notiek pa brīvdienām

Link to comment
Share on other sites

hmzz varbūt no kādiem 22:30 līdz pusvieniem. tas bija gandrīz kā gign allstar game. Visi taisijā tornīšus un visādi prikolojās. Bij prikols, ka es ar vienu bugu shieldus tīmā dažiem sapirku smile.gif tad next map bija de_cpl_mill, kur big papas bija pie ct un tad jau protams shieldi bija uzlikti atļauti biggrin.gif, kad mēs viņus ar he pabombardējām viņi izdomāja aizliegt he XD.gif

Link to comment
Share on other sites

šitā nav ne pirmā ne pēdējā reize. man jau demkas sakrājušās. jāpaskatās moš kaut kāds mūvijs sanāk. Manuprāt rēcīgākās demkas bija kur mēs 5atā skrējām ar atvilktām granātām nukē visiem virsū un gaidījām kad mūs nošaus lai granātas izkristu biggrin.gif bet vakardien daži momenti arī bija histēriski rēcīgi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

pizdec, juus konter straiku paarveershat par kaut kaadu balagaanu, jums pashiem tas liekas loti smiekliigi, ja? vienmeer esmu speeleejis peec principa "play hard go pro" un netaisos aakstiities, gribu kaadreiz kluut par pro un pelniit lielu naudu speleejot kaadaa labaa aarzemju komandaa! juus jau varat aakstiities, man vienalga, bet pro juus taa nekad nekluusiet, paliksiet taadi n00bi visi muuzhu ar savu aakstiishanos...

PLAY HARD GO SLOW1KS!

Link to comment
Share on other sites

pizdec, juus konter straiku paarveershat par kaut kaadu balagaanu, jums pashiem tas liekas loti smiekliigi, ja? vienmeer esmu speeleejis peec principa "play hard go pro" un netaisos aakstiities, gribu kaadreiz kluut par pro un pelniit lielu naudu speleejot kaadaa labaa aarzemju komandaa! juus jau varat aakstiities, man vienalga, bet pro juus taa nekad nekluusiet, paliksiet taadi n00bi visi muuzhu ar savu aakstiishanos...

PLAY HARD GO SLOW1KS!

es shito lasot smejos.... smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

pats biji ielicis pie bildem vienreiz...tipa 50 fragi 1 reizi muzha un tas pats bija n00bu serveri kur man pari 100 irt... "PLAY HARD GO PRO biggrin.gif " un tu jau tas pro busi smiliez.de_2428.gif10cms.gifevil6.gif

Link to comment
Share on other sites

šitā nav ne pirmā ne pēdējā reize. man jau demkas sakrājušās. jāpaskatās moš kaut kāds mūvijs sanāk. Manuprāt rēcīgākās demkas bija kur mēs 5atā skrējām ar atvilktām granātām nukē visiem virsū un gaidījām kad mūs nošaus lai granātas izkristu biggrin.gif bet vakardien daži momenti arī bija histēriski rēcīgi smile.gif

daaah,un Jums tas veeiksmigi toreiz izdevaas,arii pashiem sevi paspridzinat naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Dazhi labi skati....(de_cpl_mill) velak ielikshu

mazs offtopiks, bet po*. vnk, ja tu mby nezināji tad tu esi lo** kadu reti var satikt (parlaimi). konkurēti nejau pa šo paustu, bet vispār. tiko pastijos Today's top 10 pousters. ir tikai pulkst 14.01 un tu jau ierindojies 1 vietā ar 28 poustiem. apsveicami.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...