Jump to content
GIGN Forum

'dēl Cs...


Recommended Posts

Man ļoti patīk spēlēt CS , kaut gan īpaši labi nemāku , jo tikko sāku spēlēt.. unsure.gif

Bet problēma tāda , ka man slēdzas compis ārā , kad nedaudz paspēlēju CS.. varbūt varētu pateikt ko darīt šādā situācijā?

Zinu ka noteikums ir pateikt visu , kas jums varētu interesēt mans windowns - xp , Counter strike 1.6 Patch v21

Ā , un vēl kādrewiz tā nebija , nu ne kādreiz bet nesen... cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Kā vajaga pārinstelēt..? dry.gif

Es jau vienreiz viņu pilnība izdzēsu un atkal lādēju no jauna ... biggrin.gif:D

Nu man arī laikam rādās... cool2.gif

Visp , man liekas ka šoien gign čakarējas , jo es uzrakstīju šo postu un man tik ilgi lādējās un nekas tā arī neuzlādējās , kaut gan patiesībā uzlādējās gan.. smiliez.de_2524.gif

Tādēļ , jau man arī ir 2 posti , un abi vienādi.. smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Tu vēl lieto nortonu? XD.gif Kača no DC NOD32 un viss. Un lieto podziņu EDIT. thumbsup.gif

EDIT2: Un jā, ar to posta ielādēšanu, nākošo topiku taisīsi, spied Add topic vai kā tur bij, pagaidi sekundes piecas, un tad ej uzreiz uz www.gign.lv negaidot kamēr tas topiks ielādēsies, un tad tas jau būs izveidojies, man ar tā ir thumbsup.gif

EDIT3: Tas jau skaitās kā flood XD.gif

Edited by Chakijzz
Link to comment
Share on other sites

Kā to saprast: Es nesen pārinstalēju..un es nemāku??? Ej uz Start>Control Panel>Add or remove programs, tur atrodi Counter Strike 1.6, tad spied Remove labajā pusē. Kad viss būs pabeigts, ej uz C:\Program Files\ un izdzēs mapi Valve, tad ej savā CS installerā un ieinstalē pa jauno thumbsup.gif

EDIT: Tev skype ir? Iedod niku, pamēģināsu tev kauko iztulkot ko tev vajadzēs.

Edited by Chakijzz
Link to comment
Share on other sites

Ai tagad man neviens neatbild.. sad.gif(

Nu jā neslēdzas jau cs ārā vairāx , bet tagad mani met laukā no visiem serveriem , un consolē raxtiits - svc_bad

Super augsts pings/ slikts nets.

Dazhreiz probleema ar CS.

1. Reinstall CS

ja neiet:

2. Reinstall Windows

ja neiet:

3. Reinstall PC (izjauc, iztiiri, saliec)

GL

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...