Jump to content
GIGN Forum

Zinas Par Worm Page


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Nezinu cik ta ir patiesa informacija kas nokluva manas ausis.

Tatad par GIGN web lapu.

Vinu worms nav taisijis no 0, bet no kaut kada arzemju saita ir kopejis nezin cik daudz ko, bet fakts ir fakts.

2 lieta GIGN lapa ir bijusi pagatne uzlausta ???? Jo teica ka viens cilveks esot uzlausis bijis sen.

P.s worm aj aj aj, ja sis zinas ir patiesas smile.gif ja pareiza jauan informacija uzbrukums ir bijis pirms 3 menesiem.

p.s.s Sis cilveks viens no draugiem.lv admins kurs neteiksu rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Nezinu cik ta ir patiesa informacija kas nokluva manas ausis.

Tatad par GIGN web lapu.

Vinu worms nav taisijis no 0, bet no kaut kada arzemju saita ir kopejis nezin cik daudz ko, bet fakts ir fakts.

2 lieta GIGN lapa ir bijusi pagatne uzlausta ???? Jo teica ka viens cilveks esot uzlausis bijis sen.

P.s worm aj aj aj, ja sis zinas ir patiesas smile.gif ja pareiza jauan informacija uzbrukums ir bijis pirms 3 menesiem.

p.s.s Sis cilveks viens no draugiem.lv admins kurs neteiksu rolleyes.gif

un? vareeji to PM wormam vai arii ticiiba neljauj?

Link to comment
Share on other sites

Nē nu, lai jau tā ir taisnība, es vnk neizprotu šī topika jēgu, kapēc viņš vispār tika celts.

SR -> Ja Tu uzzināsi mana peņa izmēru, arī taisīsi topiku ?

Edited by n0r3k
Link to comment
Share on other sites

zinu ka augsheejais logo ir nemts no art.counter-strike.net (vairs neeksistee) un virsuu uzrakstiits GIGN un pielikts kreisajaa pusee 4uvaks tongue.gif

autora atljauja bija prasiita? 99% latvieshu nevienam neko neprasa, jo visiem pie d*rsas laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Nezinu cik ta ir patiesa informacija kas nokluva manas ausis.

Tatad par GIGN web lapu.

Vinu worms nav taisijis no 0, bet no kaut kada arzemju saita ir kopejis nezin cik daudz ko, bet fakts ir fakts.

2 lieta GIGN lapa ir bijusi pagatne uzlausta ???? Jo teica ka viens cilveks esot uzlausis bijis sen.

P.s worm aj aj aj, ja sis zinas ir patiesas smile.gif ja pareiza jauan informacija uzbrukums ir bijis pirms 3 menesiem.

p.s.s Sis cilveks viens no draugiem.lv admins kurs neteiksu rolleyes.gif

shhh.gif

Link to comment
Share on other sites

Cik zinu worms pie shii weba, foruma ir stradajis 2 gadus lai tadu dabutu. Manaa uzskataa taa tiesam ir apvainosana.

Un es NEKAD neticesu, ka worms shim webam ir kautko spikojis.

Edited by akec
Link to comment
Share on other sites

Šis cilvēks laikam nemainīsies. Esmu pamanījis, ka viņš kļuvis daudz aktīvāks kopš tika izdzēsts Superrembo help topic zem mods/plugins sadaļas(vai arī es vienkārši esmu akls?) Tas, kas to izdarija, laikam aizkaitināja dievus un pie mums atkal tika nosūtīts sr cool2.gif Varbūt būtu laiks pielietot kādu "rituālu" Ja es būtu "šamanis" es veiktu to tur ar galvenajiem vārdiem "banbanbanparam"

Visus šos gadus viņš ir spiedis sevī skaudību un beidzot tā ir izlauzusies ārā!!!11111adinadiadin

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Nezinu cik ta ir patiesa informacija kas nokluva manas ausis.

Tatad par GIGN web lapu.

Vinu worms nav taisijis no 0, bet no kaut kada arzemju saita ir kopejis nezin cik daudz ko, bet fakts ir fakts.

2 lieta GIGN lapa ir bijusi pagatne uzlausta ???? Jo teica ka viens cilveks esot uzlausis bijis sen.

P.s worm aj aj aj, ja sis zinas ir patiesas smile.gif ja pareiza jauan informacija uzbrukums ir bijis pirms 3 menesiem.

p.s.s Sis cilveks viens no draugiem.lv admins kurs neteiksu rolleyes.gif

Tas tavs fakts nav nekāds fakts, bet tukša diršana. Neviens saits pat tuvu nav līdzīgs gignam (ar to es nedomāju tikai vizuālo staffu, bet arī visas fīčas, kas parastiem mirstīgajiem nav redzamas).

Kas attiecas uz uzlaušanu, tad pirms 4 gadiem kaut kas līdzīgs tiešām notika.

Link to comment
Share on other sites

man shkjiet, ka dalja ir palaidusi garaam sho te teikumu. juus saprotiet, ko tas noziimee!!!??? SR paziist draugiem.lv (a.k.a. Latvijas iedziivotaaju DB) adminu (o ma gooooooooood) jhatka.gifjhatka.gifjhatka.gifjhatka.gifjhatka.gifjhatka.gifjhatka.gifjhatka.gif

tad redz kur bija tā sāls..

a to man jau likās, kādā sakarā vinš uztraucas par gignu

Link to comment
Share on other sites

Ja SR buutu mazliet gudraaks, tad kaut vai apskatiitos css kodu... peec taa vien var pateikt lapa ir taisiita pashrociigi + vel bija mazinji errori kad gaaju paari ar validatoru smile.gif

Uzlausta? man gan liekas ka bija atrasts caurums psyhostastos par kurieni vareeja uzzinaat datus par db utt..

p.s. ja worms ir kopeejis css, tad respect to visu paarakstiit/paarlabot pa savam 18.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...