Jump to content
GIGN Forum

Deskop


zv3rs
 Share

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Manējais - cenšos vienmēr no desktopa visus sūdus aizvākt, maisās un traucē orientēties, turklāt vispār man ir ipašiba, ka riebjās ja dators ir aizdirsts, un jau kādus 2 gadus man no hdd 250 gb ir aizņemti 35gb. tongue.gif Maksimums cik ilgi vienreiz izturēju bija līdz kādiem 70 gb, bet ir plānots likt uz šī machine Ubuntu, un arī windows, lai varētu kkādas spēlītes paspēlēt. tongue.gif

post-6-1175609460.jpg

Link to comment
Share on other sites

ajaa gribejas biku kadu dazu labu wallpaperi nodirst nedaudz smile.gif

Kaa piemeram tie 2 ar prison brake tematiku galigi nerullee, es saprotu filma ir laba , bet walliishi suxx sad.gif

lal Good Men smile.gif Tev ari diezgan spardosh wallpapers ar aizvesturiskas filmas tematiku laugh.gif

Slowik who da f**** is Billy Talent biggrin.gif p.s. 1vs1 nhl07? evil6.gif

Naziisha wallpapers vnk rockzz - kresls, lal tas ir labs XD.gif

Macho tev jau nu gan ir uberigs wallpapers, droshi , ka tads rij vien puskompja resursu, lai darbinatu to.

ok velak , kad tikshu majas iemtishu savejo.

Link to comment
Share on other sites

lal Good Men smile.gif Tev ari diezgan spardosh wallpapers ar aizvesturiskas filmas tematiku  laugh.gif

Mahmed,ja tu nezinaji tad Atlantisam ir 3sezonas un tagad jau tiek 11stafete ar SG-1uznjemta!

Laikam daudz busi palaidis garam naughty.gif

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

nu ja viss ir labi dabuju savu log on style, vistas theme utt bet lieta tada, ka es nezinu kur lai visu lieku windows mape itka atradu theme bet vina nemaz nereage settingos un par log on mapi vispar neatradu! sad.gif varbut kads zin kur likt ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...